Skoči na vsebino

Amortizerji motornega pokrova


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 8 minutami je Janez007 napisal:

@NevLado, hvala, da se mi potem havba spešta ...😢

 

Ti amortizerji so verjetno, sploh poleti, podvženi kar visokim temperaturam, tudi okoli 100 stopinj. Prenesejo?

 

Jah če zdržijo v prtljažniku, bodo potem tudi pod izolacijo na havbi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

@NevLado, hvala, da se mi potem havba spešta ...😢

 

Ti amortizerji so verjetno, sploh poleti, podvženi kar visokim temperaturam, tudi okoli 100 stopinj. Prenesejo?

 

sj pravim, mam zmontirane že mal več ko leto dni pa še normalno delujejo

pred 26 minutami je NevLado napisal:

Superca, a ma loh kej vpliva na vpetje amortizerja gor, glede na to, da je pod matico za nosilec potem "dodatna podložka"? Verjetno ne a?

 

ne, ne, amortizer je važno, da je zategnjen kot mora bit in je to to, sej pozicije amortizerja zarad tega nč ne sprmeniš

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Janez007 napisal:

Sam spuščam havbe s kakšnih 20 cm in se zaprejo same. Pri teh amortizerjih pa je verjetno treba havbo z rokami pritisnit, da zaskoči?

ne, ne, pri taki višini havba že sama pade dol

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Danes prišel paket (izbral sem "karbonsko izvedbo" zato je trajalo malo dlje, da je prišlo iz Kitajske :)

 

Montiral bom v prihodnjih dneh, danes je vreme res kislo. Slikam končni "izdelek"

Image from iOS (7).jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Hixxy napisal:

Danes prišel paket (izbral sem "karbonsko izvedbo" zato je trajalo malo dlje, da je prišlo iz Kitajske :)

 

Montiral bom v prihodnjih dneh, danes je vreme res kislo. Slikam končni "izdelek"

Image from iOS (7).jpg

Lepo... a saj tudi sam veš, da odpremo havbo na Mazdah le parkrat na leto. In to je to. Sam nisem montiral tega, ker ne bi bilo nič v uporabi. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

Lepo... a saj tudi sam veš, da odpremo havbo na Mazdah le parkrat na leto. In to je to. Sam nisem montiral tega, ker ne bi bilo nič v uporabi. 😊

 

Renaultjevi vozniki bi pa rabl se led lucko pod havbo, ki se avtomatsko przge, ko havbo zdignes 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Deeyan napisal:

 

Renaultjevi vozniki bi pa rabl se led lucko pod havbo, ki se avtomatsko przge, ko havbo zdignes 😁

Pa v avtu vedno dekico, da se lahko vežejo pod avto. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Hixxy napisal:

Danes prišel paket (izbral sem "karbonsko izvedbo" zato je trajalo malo dlje, da je prišlo iz Kitajske :)

 

Montiral bom v prihodnjih dneh, danes je vreme res kislo. Slikam končni "izdelek"

Image from iOS (7).jpg

Žee? :o 

 

Jaz sem naročil zame in za @Shrek, pa kaže da bo dobava šele 8 marec :( 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Hixxy napisal:

Jpp kar hitro.

 

Pa brez carine isto.

 

So se Kitajci znajdli in pošiljajo vse najprej na Madžarsko in potem naprej da ne plačajo davka/carine :D

 

nvem pa kok to do Madžarov pride skoz :D Je pa zanimivo, da že v štartu dobiš kodo sledenja za Madžarsko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Hixxy napisal:

Jpp kar hitro.

 

Pa brez carine isto.

 

So se Kitajci znajdli in pošiljajo vse najprej na Madžarsko in potem naprej da ne plačajo davka/carine :D

Da kupci ne plačajo carine...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Scr3am napisal:

Carine ne placas do 150€, ampak samo DDV. Kar je nad 150€ pa poleg DDVja placas se carino. No ucitno so nasli luknjo v sistemu. Upajmo samo, da traja cim dlje :)

 

Res je, ampak se zdej po novem rece carinsko posredovanje. Primer mojega zadnjega racuna:

 

Screenshot_20220201_172753_com.adobe.reader_edit_734435067274392.jpg

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji trije paketi so prišli v 2-3 tednih preko Belgije brez storitev Slovenske pošte


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem jih namontiral.

 

Cca. 30 min dela (ker sem bolj lesene narave). Zgleda in deluje vrhunsko, bom pa imel vseeno v avtu en 14 ključ, da vsake toliko malo potisnem vse skupaj hahaha

 

272717460_270137955232311_1823014152571289523_n.thumb.jpg.97344e50fc3f3ae820f1f1350af9d30b.jpg272844117_520427349320572_1700084474891478075_n.thumb.jpg.469baf966a4cd75f484e7ca7d62b5f63.jpg

 

Ps. moram spucat motor, sam jutri/ponedeljek bo dež, tako da v torek :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.