Skoči na vsebino

Mazda 3 sport 1.4i te, letnik 2007 / Menjava voznikovih vrat


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Tole objavljam v upanju da mi kaksen mazda fan lahko pomaga , ker mi zmanjkuje resitev.

 

Torej ;

prejsnji teden, mi je nek zelo odgovoren voznik sleperja "butnil " v voznikova vrata mazde ( in seveda pobegnil, videl ga je sosed ) , ki sem jo imel parkirano pred ulico, kjer so oznacena parkirisca ter mi jih v bistvu unicil.

 

Vrata se sicer lahko zapirajo, a odpirati jih moram z zadnjega sedeza, centralno zaklepanje dela, steklo se spusti do cetrt okna, vec pa ne gre zaradi skode.

 

 

Vrata bo potrebno menjati, problem pa nastane pri iskanju vrat.

 

In ja.nimam zavarovan avto za patkirisca 😬

 

Torej karkoli se prodaja po delih ipd... Ni skladno z omejenim avtom (Mazda 3 sport 1.4i te, let. 2007) , saj ima moj model dodane crne crte po spodnji polovici vrat, crne kljuke, ter crna ogledala, kar pa ostala vrata ki se prodajajo  nimajo.

 

Gledal sem po straneh: bolha, avto.net, avtodeli , tudi na hrvaskih sttaneh itd... Pa nikjer nic.

 

Torej zdaj se obracam se na " mazda head-e " tukaj za nasvete, pomoc.. PROSIM 🙂

 

Kje najdem vrata ki bi pasala, oz kako do  njih?

 

Prilagam se sliko remek dela tega super voznika 🙂

IMG_20210316_151157.jpg

Popravljeno od ru1108
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • ru1108 je spremenil naslov v Mazda 3 sport 1.4i te, letnik 2007 / Menjava voznikovih vrat
pred 12 minutami je Gregster napisal:

Lahko tudi greš na kakšen avtoodpad. Poznam nekoga, ki občasno hodi v Italijo in pripelje vso mogočo robo za avte, tako, da tam se vse dobi.

Hm. V Italiji je zelo malo Mazd, tako da bo bolj težka dobiti kaj pametnega tam na odpadu. A se res ne prodaja kak tak avto po delih pri nas? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.