Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

no, upokojenci ?e ?ibajo na testne vo?nje.... :jezicek::hudicek:

 

Eni ?upokojenci? pa zadovoljno vozimo ravno tako grozno zadevo ze leto in pol... celo v beli barvi ...  :zvizga:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni ?upokojenci? pa zadovoljno vozimo ravno tako grozno zadevo ze leto in pol... celo v beli barvi ... :zvizga:

Res je... samo vi morate paziti na kri? pri vstopanju in izstopanju...so leta. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni ?upokojenci? pa zadovoljno vozimo ravno tako grozno zadevo ze leto in pol... celo v beli barvi ...  :zvizga:

Pa se kej po?uti?, da si prevoznik al pa vsaj obrtnik? :hudicek:

 

 

 

 

ne mi zamert, mal te dra?im

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz takoj podpi?em, ?e bi ?el lahko danes v penzijo, tako pa imam ?e ve? let do penzije, kot pa delovne dobe.

Sedaj vozim ?e drugo 6-ko in avto mi izpolnjuje vse zahteve, v slabem letu sem spoznal ?e prednosti karavana. Mi je pa ta CX-30 ob poplavi ostalih SUV-ov enostavno v?e?, ?eprav je to ?isto subjektivna stvar. Zato bi ga rad sprobal, da vidim, kaj bo Mazda ponujala, ?e bo ?la po poti Nissana in Honde in ukinila 6-ko. 

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se kej po?uti?, da si prevoznik al pa vsaj obrtnik? :hudicek:

 

 

 

 

ne mi zamert, mal te dra?im

 

 

Seveda... saj sem prevoznik... sebe in zene... pa obcasno se koga zraven :) ... Kot obrtnik pa se res ne pocutim ...  :rolleyes:  :harhar: Za to bi moral imeti pa vsaj BMW X7, Audi Q7 ali Porsche Cayenne :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, dela? za Uber :jupiii:

 

Hceri, sinu, vnuku ali drugi zlahti zaenkrat ne racunam prevoza :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa da ne ostanem samo pri hecu, sicer je zame optimum 5-vratna izvedba, kot sem jo imel prej, pri karavanu pa lahko ve? vi?jih stvari zlo?im v prtlja?nik, plus pa je tudi raven nakladalni rob. Res pa je, da tega ne rabim vsak dan, mi je pa ?e pri?lo prav.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa da ne ostanem samo pri hecu, sicer je zame optimum 5-vratna izvedba, kot sem jo imel prej, pri karavanu pa lahko ve? vi?jih stvari zlo?im v prtlja?nik, plus pa je tudi raven nakladalni rob. Res pa je, da tega ne rabim vsak dan, mi je pa ?e pri?lo prav.

?e mogo?e ...ampak vi?je stvari lahko tud v SUV-a zlaga?.......za vse ostalo je pa dandanes ?e toliko dostavnih slu?b da je ?koda mojga avta da bi kaj sam vozil..... moje mnenje pa? :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto slu?i meni in ne jaz avtu. To pa ne pomeni, da ga zanemarjam ali zlorabljam. Sem prej?njo Mazdo pripeljal na servis v BTC, ko je bila stara cca 5 let, pa mi je Majes dejal, da bi jo lahko postavili v salon poleg novih vozil, saj je lep?a od njih.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot vidim je ve? negativnih kot pozitivnih komentarjev glede nove Mazde CX-30. Pa? vsake o?i imajo svojega malarja kot pravi pregovor. Videl sem v ?ivo oba tako novo M 3 kot M CX-30 in mi je slednji bolj v?e? vsaj glede ekonomi?nosti (velikost prtlja?nik, dno prtlja?nika, prostor na zadnjih sede?ih) in oblike, tako da sem se odlo?il, da naro?im slednjega. Res tudi meni ni v?e? obroba ?rne plastike ampak se je lahko da deloma odmisliti z barvami: ?rna, nova sivo modra ali ma?in siva, ki bo tudi moja izbira. Kar se ti?e, da je to "penzionerski" avto pa je to tako: vsi bomo, ?e bomo imeli sre?o (eni prej, drugi kasneje) pri?li enkrat do tega statusa - meni sicer fali do tega 8-9 let pa sem se vseeno odlo?il za ta avto. Sedaj imam M6. Pa ?e to: prvi pridejo (M CX-30, motor G122) naslednji mesec (avgusta) a bodo na voljo baje za predstavitve novinarjem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.