Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Ej...lepa Mazdurina 👍👍👍👍🤣🤣..čestitke ..srečno da zrihtaš to površinsko prasko 😉😉😉..zoom zoom lp😆😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 hours ago, Brane said:

Čestitam pa na supergah nimaš vezalk

Ko bi jih le se sedaj taksne delali... rad nosim All-Star superge, ampak najljubse so mi te ko nimajo vezalk, ker imajo eno gumo, ki vbistvu enako tesni nogo. Ampak vec ne najdem taksnih v nasih trgovinah.. te so pa stare ze.. 7 let. :( 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je DavidMazda napisal:

Ko bi jih le se sedaj taksne delali... rad nosim All-Star superge, ampak najljubse so mi te ko nimajo vezalk, ker imajo eno gumo, ki vbistvu enako tesni nogo. Ampak vec ne najdem taksnih v nasih trgovinah.. te so pa stare ze.. 7 let. :( 

Mislim, da jih ne delajo več, žal. Tudi sam sem rad nosil all starke vse od osnovne šole. Ikone so ni kej.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je FuManchu napisal:

Mislim, da jih ne delajo več, žal. Tudi sam sem rad nosil all starke vse od osnovne šole. Ikone so ni kej.

Že v 80- ih smo jih nosili. Vedno sem jih imel rdeče barve. 😊

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

Že v 80- ih smo jih nosili. Vedno sem jih imel rdeče barve. 😊

Jaz tudi. Pa črne, zelene in sive. Sploh dobr mi je bilo avto na pisti vozit v njih:punk:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Alex napisal:

Že v 80- ih smo jih nosili. Vedno sem jih imel rdeče barve. 😊

Priznaj... si hotu une kupit z rdečo zvezdo pa jih niso imel na zalogi. 😁:hudicek:

  • Haha 6
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je mazdaman napisal:

No svakinja je danes dobila svojo novo belo lepotico.6caf4f9f152cb647dd0bb59eaa52a083.jpg90a1ce57deaacf19052df8d2a63095ca.jpg78661112adfc844504d926a68362ae3f.jpg

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Zakon. Meni je bela cx30 najbolj vsec pa vem da večino ful motijo crne obrobe. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz imam 800 km tako da nekaj komentarjev.

 

Avtomatika se se privajam toda je precej bolje, kot je bilo v zacetku. Opazam, da preveckrat speljujem s premalo gasa in nekako zelo hitro prestavlja v visje prestave. Tako pocasi pospesujes in imas v 300m ze v peti prestavi pri 50km/h. To se nekako kar cuti in je precej bolj prijetno, ce speljes z vec gasa in lepo pospesi.

 

Radarski tempomat ... no tole sem pri prvi voznji ze malo se ustrasil, da je res precej grob, toda sedaj ga redno uporabljam in je res super.

Traffic Jam assist ... no tole je pa res odlicno. Sploh ta teden, ko sem se vozil po severni obvoznici kjer je guzva. Lepo vklopis in "pustis" da pelje za avtom pred tabo. Res je tko precej bolj sprosceno. Nekako nisi zmatran od voznje.

 

Poraba po prvem tankanju je 7.1 in pada. Povecini krat ko parkiram doma oz. v LJ mi napise 6,5. Tako da racunam oz. upam da bo tukaj tudi ostala.

 

Nocno voznjo sem dejansko opravil samo eno. In takrat moram priznat, da ti matricni LED zarometi naredijo dan :)

 

Sedaj zadevo, ki jo se nisem uspel pogruntat. Nastavitev sedeza. Nekako ne najdem optimalnega polozaja. Naceloma je udobno in ok, toda ni optimalno. Plus po cca pol ure imam obcutek da me siv na sedezu zulji v stegen, ampak mislem da je to zaradi napacne pozicije. Ima kdo kak YT kako nastavit optimalno pozicijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je gregc88 napisal:

30 jurjev premium avto baje, pol pa podloge notr da se udobn peleš al kaj  :D 

 

Pri Mazdi damo ovčko na sedež pri VW-ju se ti pa ovce prikazujejo na motorjih. 🤪

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 6

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Boss napisal:

Pri Mazdi damo ovčko na sedež pri VW-ju se ti pa ovce prikazujejo na motorjih. 🤪

 

 

Preprosto zaspiš tako dolgočasen je vag, se strinjam:D

  • Haha 1
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je gregc88 napisal:

čist ste me skurcal, jutr grem pa še tiguana probat k sm že  zmenjen, ma prou u slabo volo ste me spravl  😭 

 

 

 

pojdi raje tesirat kaj drugega :), kolega je bil navdušen na Tiguanom (sicer še iz diselgate afere).....ampak samo na testnih vožnjah, dokler ga ni imel....ga še nisem videl tako raz...ga kot v časih ko je imel tiguana 😀in ko je hodil vsak mesec na servisiranje.....še danes ga zaj....bavamo :)

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kwa je pa meu..še tastarga z 140  konjev ... al po moznosti še  tasvoh 110ks?  k tega šrota  zastonj  neb meu 

 

novi 2.0 150 naj bi bil isti  motor kot ga imam sam ... mam 2 pr bajti in zlahtnik ga ima z 330.000 km... prva sklopka in turbo in šobe... pa ga nic posebnga ne mirka 

 

tastari so pa druga zgodba , pokanje glav, simens sobe itd... znane zgodbice

 

 

Popravljeno od gregc88
  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je gregc88 napisal:

kwa je pa meu..še tastarga z 140  konjev ... al po moznosti še  tasvoh 110ks?  k tega šrota  zastonj  neb meu 

 

novi 2.0 150 naj bi bil isti  motor kot ga imam sam ... mam 2 pr bajti in zlahtnik ga ima z 330.000 km... prva sklopka in turbo in šobe... pa ga nic posebnga ne mirka 

 

tastari so pa druga zgodba , pokanje glav, simens sobe itd... znane zgodbice

 

 

Popravljeno od sportman333
Ah prvi model 2.0tdi, 4x4, 140km, zalost od avta, pa zanj je dal 40k...
  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dons sm pa ogledu mazdice, sicer  le sedel not nič vozil k ni blo šans... 3ka je pac kt je...mjhna natleh ...nč spešl, cx5 je bomba a zame kr glomazn avto, cx3 beda... cx 30 pa ful dobra, dobr obcutek ko sediš notr, modra barva armature ni grda in ji kr paše, v živo je lepš kt na slik... grde so edin  prevelike črne plastike okoli avta... drgač lih prav visoka velika itd... bi jo imel če bi se dobro pelala in bi motor kam šel, bi blo za probat.... edin zadaj za sedet je pa res malo placa pa sploh nism velik.... prtljaznik tud mal  premajhen ... 

 

pol pa še na voznjo z vv tigujem 2018... hja ni slab, lih prou velik zunaj notr ... ful prostorn, pregledn... edin bl dolgocasn je notr... sicer highline sedezi digi stevci itd a vseeno bl boring filing .... mi golfič velik bolj zgleda , tko da težko rečt kaj sem sploh ugotovu danes kaj bi blo zame.. v vsakem je nekaj ok in nekaj ne.... ubistvu sm pogruntu da kar mam ma vse kar rabim in bolš da u bitkojne dam :D will see  

 

 

 

IMG_20210508_105626.jpg

 

IMG_20210508_103422.jpg

IMG_20210508_103603.jpg

IMG_20210508_103450.jpg

Popravljeno od gregc88
  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.