Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Čez 10 let niti tvoj niti moj ne bo vreden skoraj nič, zato se jaz ne sekiram za pikice. Zame je to enako kot prevleke čez sedeže... Sam bom 10 let sedel na prevlekah, da bom avto potem nekomu prodal z novimi sedeži, hmm. Sicer pa vsakemu svoje, če ti je všeč folija, naštelaj

  • Všeč 6
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je ignacij napisal:

Čez 10 let niti tvoj niti moj ne bo vreden skoraj nič, zato se jaz ne sekiram za pikice. Zame je to enako kot prevleke čez sedeže... Sam bom 10 let sedel na prevlekah, da bom avto potem nekomu prodal z novimi sedeži, hmm. Sicer pa vsakemu svoje, če ti je všeč folija, naštelaj

in boš mogoče dobil 50€ več :), enako kot ko šveroti prodajajo in povejo da ima letno vinjeto, avto pa prodaja recimo septembra, wtf :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je ignacij napisal:

Čez 10 let niti tvoj niti moj ne bo vreden skoraj nič, zato se jaz ne sekiram za pikice. Zame je to enako kot prevleke čez sedeže... Sam bom 10 let sedel na prevlekah, da bom avto potem nekomu prodal z novimi sedeži, hmm. Sicer pa vsakemu svoje, če ti je všeč folija, naštelaj

Se popolnoma strinjam. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ampak jaz sem preveč pedanten in me motijo te pikice🙃, sploh če gre spodaj do nagega😁...če greš pa s korektorjem čez se pa kar vidi, ko izstopa...ne vem bom videl, najprej moram nabavit potem pa se bom naprej obadal s tem, kaj narediti...če ga ne bom takoj, potem ga ne bom nikoli...je le še kar nekaj mesecev predno grem v akcijo:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, jaz jih imam vse skupi ene pet majhnih pa še te se ne vidijo zarad barve. V bistvu sem presenečen, da tako dobro drži barva pa je vsak dan AC in več kot 100km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to js govorim, kupiš, daš še tistih par sto evrov pa daš samo ta kritični sprednji del v folijo in je to to, pa te glava ne boli😁...moja je kar napikana, tako da folija it is 😁,sploh ker ga imam namen imeti kar nekaj let (upam ,da 8-10 glede na mojih 20k km na leto)...električni so/bodo predragi in ta bo očitno še eden izmed zadnjih atmosferskih motorjev v mojih avtomobilih, kako bo pa naprej pa bomo videli, slabo kaže...

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zanimivo kam so pa izginili "smrčki". Včasih so te prepričevali, da moraš na avto nataknit tisto strahoto in da si bedak, če tega ne storiš. No in par let so izginili tako hitro kot so se pojavili.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti ki si lastite cx30 .... je kateri razmislal ali pa clo ze kupil spodnji front grill?

 

Skrbi me ker nisem 100% preprican kaksno sirino tablic imajo ostali in ali bo sploh pasalo pri nas.

 

Govorim o tem: 

WWW.AMAZON.DE

Kaufen Sie [2 Stück] CDEFG für CX30 CX-30 Front Kühlergrille Frills Frontstoßstangenmaske Auto Grill Modifiziertes Zubehör im Auto & Motorrad-Shop auf Amazon.de. Große Auswahl und Gratis Lieferung...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 7/9/2021 at 9:44 PM, 50keda said:

Jst ce se kdaj kupim nov avto, gre ziher v folijo hauba, prednji odbijac, predni blatniki in pragovi.

 

Moja bo stara 2 leti pa vem kak je ko ti gredo pikice na zivce. In ja, obzalujem, da jo nisem folijiral.

A na foliji se pa ne nardijo pike? Je ne naluknja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je samSimon napisal:

A na foliji se pa ne nardijo pike? Je ne naluknja?

Načeloma ne. Res, če je kak večji kamen se potem vidi

 Že plastidip barva ti zaščiti recimo, da prebarvaš krom, pred kamenčki. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je samSimon napisal:

Kako pa je s plastidipom in pranjem avta?

Normalno, kot vedno. Na koncu ga pobrišem z posebnim sredstvom za gumo, da dobi svilnati lesk. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj me zanima ko gledam opremo cx-30...vidim da je veliko model cx-30 g150 samo v PLUS opremi...ima ta oprema dnevne LED luči ali ima enako kot CORE dnevne halogenke kratke/dolge pa LED? Načeloma bi imel plus/style/sound, samo te so večinoma g122...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo PLUS oprema nima dnevnih led luci, te so v opremi style (Sprednja in zadnja značilna osvetlitev LED ter sprednje dnevne luči LED).

 

Jaz naceloma brez style sploh ne bi gledal (elektricni prtlaznjik, led zarometi)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne najdem točnega odgovora na to vprašanje...vem, da core ima dnevne halogenke, ostale LED, plus pa je potem očitno enako? Vem da ima style matrične, zato pa bi najraje imel style, upam da bo čez par mesecev tudi kakšna g150 style, če ne bom pač g122 vzel, načeloma mi bo dovolj ampak bi raje vzel 150, če bi lahko izbiral.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je moja sestricna kupovala nov avto je bla v igri tut CX30, pa je takrat na Selmarju reku, da so les luci ze v osnovni opremi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to drži, ampak je problem da imaš v osnovni opremi dnevne halogenke, potem pa kratke in dolge luči LED, kar mi je čisto nelogično...se pravi čez dan ti svetijo grde rumene halogenke ponoči pa bele LED😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

31 minutes ago, tommaazz said:

Ne najdem točnega odgovora na to vprašanje...vem, da core ima dnevne halogenke, ostale LED, plus pa je potem očitno enako? Vem da ima style matrične, zato pa bi najraje imel style, upam da bo čez par mesecev tudi kakšna g150 style, če ne bom pač g122 vzel, načeloma mi bo dovolj ampak bi raje vzel 150, če bi lahko izbiral.

Mislem ce gledas zalogo je malo BV gledat. Pojdi v salon in povej kaj bi rad.

 

Mojega nikjer ni blo, so pogledali, je bil na Nizozemskem in cez 20 dni pri nas. Tako vsaj to ce je mogoce v skladiscu na Nizozemskem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.