Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je tommaazz napisal:

Kaj se dajo prtljažna vrata tudi ročno odpirat?


Tudi zadaj na vratih je gumb za opdiranje/zapiranje in ne samo v kabini in na daljincu… Zakaj bi rocno odpiral? Naceloma se tudi da rocno… samo gre tezje, ker se cuti odpor elektricnega mehanizma. Verjetno ni najbolj “zdravo” taksno pocetje…

 

Meni je tudi tole elektricno odpiranje prtljaznih vrat vsec… Edino, ce je polno nalozen prtljaznik se vcasih zna zgoditi, da se spet odpre, ko vrata naletijo na oviro… Ampak se da rocno malo pomagati, ce so nalozene kaksne mehke stvari, ki popustijo, ce je dovolj pritiska… varnostni mehanizem pa vskoci…

 

Po dobrih treh letih nisem imel problema s tem…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je tommaazz napisal:

Konec naslednjega tedna(pet/sob),ker mi še morajo kljuko montirat.

Potem bo pa treba kako slikco gor ruknat..... 👍

Koliko nas ima kaj CX30 na forumu 3-4?:whatever:

Je pa to najbolj prodajana Mazda trenutno v svetu, pri nas 80% vseh! 😊

IMG_20210824_204559~2.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja valjda,da bo treba sliko dat gor,če ne bo zgledalo kot da je nisem vzel🤣. Jih pa res kar veliko po cestah srečujem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 8. 2021 ob 19:19 je tommaazz napisal:

Kako ti jo je vozit napram M3? Pozicija za volanom, ovinki...se ti zdi prostornejši?

Je zelo tišja,motorja skoraj ne slišiš😊. Deluje zelo stabilna in dinamična,čista 5ka!😃 

Občutek na volanu in podvozju je

 približno isti.Je pa abient v prosroru za dva razreda boljši👍 Po občutku je enako prostorna razen nad glavo je višja cc 10cm (sedež imam tudi tukaj na podnu). Prtljažnik je manjši čeprav naj bi imel isto 430 lit.kot v prejšnji M3 lim.☹️

Kaj nisi bil na testni vožnji?🤔

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Je zelo tišja,motorja skoraj ne slišiš😊. Deluje zelo stabilna in dinamična,čista 5ka!😃 

Občutek na volanu in podvozju je

 približno isti.Je pa abient v prosroru za dva razreda boljši👍 Po občutku je enako prostorna razen nad glavo je višja cc 10cm (sedež imam tudi tukaj na podnu). Prtljažnik je manjši čeprav naj bi imel isto 420 lit.kot v prejšnji M3 lim.☹️

Kaj nisi bil na testni vožnji?🤔

Lepa. 👍Kdaj bosta prišla kaj na obalo, da to vidimo v živo in jo  zapijemo pa kaj dobrega pojemo. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, samo sedel sem notri 🙃. Itak nimam kaj falit, če je že 3 bila top, ta pa je novejši pa še malo poskočnejši motor ima...znotraj mi je pa res top...oldschool-eleganca, urejeno, kvalitetno,... 😍. Ja prtljažnik je po višini večji po dolžini pa dejansko manjši, mah, glede na to, da imam enega otroka itak ni panike :), čeprav še samo dobra 3 leta pa ga bo počasi tudi on lahko vozil 🥰...malo me skrbi, ker bo kar velik "mali", mislim, da me bo nekje prihodnje leto, konec leta ujel 😆 (pa sem velik 179 cm)...imam občutek, da bom potem jaz zadaj sedel, žena pa spredaj 🤣

 

  • Všeč 3
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je tommaazz napisal:

Ne, samo sedel sem notri 🙃. Itak nimam kaj falit, če je že 3 bila top, ta pa je novejši pa še malo poskočnejši motor ima...znotraj mi je pa res top...oldschool-eleganca, urejeno, kvalitetno,... 😍. Ja prtljažnik je po višini večji po dolžini pa dejansko manjši, mah, glede na to, da imam enega otroka itak ni panike :), čeprav še samo dobra 3 leta pa ga bo počasi tudi on lahko vozil 🥰...malo me skrbi, ker bo kar velik "mali", mislim, da me bo nekje prihodnje leto, konec leta ujel 😆 (pa sem velik 179 cm)...imam občutek, da bom potem jaz zadaj sedel, žena pa spredaj 🤣

 

Takih je malo,ki kupijo avto brez testne vožnje🤔. No jaz ga moram sprobat in če lani nebi vozil 150 tko,letos pa 180 tko nebi vedel kaka je razlika in se nebi odločil za 186 tko.:bravo:

Meni je bomba,samo motor naj dela kot je treba in sem zadel v polno.:jupiii:

IMG_20210826_153953~2.jpg

pred 2 urama je Alex napisal:

Lepa. 👍Kdaj bosta prišla kaj na obalo, da to vidimo v živo in jo  zapijemo pa kaj dobrega pojemo. 🤗

Se vidimo se vidimo,samo ne vem še kdaj.....🤔

Verjetno,ko bo čas......😊😆😂

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Bini napisal:

Takih je malo,ki kupijo avto brez testne vožnje🤔. No jaz ga moram sprobat in če lani nebi vozil 150 tko,letos pa 180 tko nebi vedel kaka je razlika in se nebi odločil za 186 tko.:bravo:

Meni je bomba,samo motor naj dela kot je treba in sem zadel v polno.:jupiii:

IMG_20210826_153953~2.jpg

Se vidimo se vidimo,samo ne vem še kdaj.....🤔

Verjetno,ko bo čas......😊😆😂

Bom povedal,ko ga bom vozil a sem ga usral al ne🤣...ker sem ostal na Mazdi sem prepričan da je to to in ne potrebuje m testne vožnje 😁👍...sem pa razmišljal tudi o drugih znamkah(nova Kuga,Quashquai,Tucson), takrat pa bi šel obvezno na testno vožnjo😁...a ker sem vedel,da me srce ❤️ 100% vleče k CX-30,nisem potreboval ostalih testnih voženj. Jaz še vedno mislim,da je dobro,da sem vzel G150,saj je ta bencinski motor še eden redkih,če ne zadnji, ki ne potrebuje filtra trdih delcev(kot dizel),namreč X ga ima😁

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je sportman333 napisal:

Zelo lep wagen, veliko varnih km, in super barva👍

Hvala in ne pretiravat pri barvi, bo Alex ljubosumen..... 😁

Popravljeno od Bini
  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je tommaazz napisal:

Bom povedal,ko ga bom vozil a sem ga usral al ne🤣...ker sem ostal na Mazdi sem prepričan da je to to in ne potrebuje m testne vožnje 😁👍...sem pa razmišljal tudi o drugih znamkah(nova Kuga,Quashquai,Tucson), takrat pa bi šel obvezno na testno vožnjo😁...a ker sem vedel,da me srce ❤️ 100% vleče k CX-30,nisem potreboval ostalih testnih voženj. Jaz še vedno mislim,da je dobro,da sem vzel G150,saj je ta bencinski motor še eden redkih,če ne zadnji, ki ne potrebuje filtra trdih delcev(kot dizel),namreč X ga ima😁

Eno vprašanje, pametno dno v prtljažniku imaš ali je samo kot dodatna oprema? 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je tommaazz napisal:

Kaj to pomeni?tist zložljivi rolo(dvojno dno)?to imam ja...

To ja, v konfiguratorju pri Mazdi je kot dodatna oprema 200€ pa sem mislil, da so samo meni dali gratis to dvojno dno..... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je tommaazz napisal:

Bom povedal,ko ga bom vozil a sem ga usral al ne🤣...ker sem ostal na Mazdi sem prepričan da je to to in ne potrebuje m testne vožnje 😁👍...sem pa razmišljal tudi o drugih znamkah(nova Kuga,Quashquai,Tucson), takrat pa bi šel obvezno na testno vožnjo😁...a ker sem vedel,da me srce ❤️ 100% vleče k CX-30,nisem potreboval ostalih testnih voženj. Jaz še vedno mislim,da je dobro,da sem vzel G150,saj je ta bencinski motor še eden redkih,če ne zadnji, ki ne potrebuje filtra trdih delcev(kot dizel),namreč X ga ima😁

Jaz sem pred kratkim vozil ford kugo hybrid in moram priznati, da me je kar prepričala. Motor, lega na cesti, oprema, izgled. Edino armaturna je bolj boga. Meni zelo lep avto. Aja, bil je v bordo rdeči barvi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bini said:

To ja, v konfiguratorju pri Mazdi je kot dodatna oprema 200€ pa sem mislil, da so samo meni dali gratis to dvojno dno..... :whatever:

To imam tud jaz. Sem isto se vprasal, ampak mislim da je to kar standardno pr novesih X.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.