Skoči na vsebino

težava v vrtljaji


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

Sem lastnik 2014 2.2 Diesel 150KM AWD.

Tri mesece nazaj je bila na avtu obnovljena turbina. Do sedaj brez težav in vsega.

Problem pa se je začel pojavlat kak teden nazaj in sicer, ko zaženem avto (hladen) nabije 2800 obratov ( konstantno) za mogoče kakih 30s do 1 minute in nato odneha in gre motor nazaj v normalen tek. Je že imel kdo tak problem? 

 

Imam pa še eno vprašanje, avto ima trenutno 154000km in razen tistih rednih servisov ni bilo še drugega. 

Zanima me, če mi priporočate veliki servis ( in kaj je najboljše da se vse zamena, preventivno) in katere majstre kaj priporočate.

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je 22Diesel napisal:

Pozdravljeni,

Sem lastnik 2014 2.2 Diesel 150KM AWD.

Tri mesece nazaj je bila na avtu obnovljena turbina. Do sedaj brez težav in vsega.

Problem pa se je začel pojavlat kak teden nazaj in sicer, ko zaženem avto (hladen) nabije 2800 obratov ( konstantno) za mogoče kakih 30s do 1 minute in nato odneha in gre motor nazaj v normalen tek. Je že imel kdo tak problem? 

 

Imam pa še eno vprašanje, avto ima trenutno 154000km in razen tistih rednih servisov ni bilo še drugega. 

Zanima me, če mi priporočate veliki servis ( in kaj je najboljše da se vse zamena, preventivno) in katere majstre kaj priporočate.

Lep pozdrav

To z obrati je čisto normalno in se dogaja nekje, ko je temperatura zraka zunaj nad 11/12°C.To ni problem. Tako so pač zasnovani tej skayactiv motorji. Samo vozi. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je SpEkTr napisal:

To je en skyactive glitch zaradi katerega pač mazda ne dosega tako rekordne porabe kot vw. 🙂 Pač prioriteta je čimprej segreti katalizator, da je onesneževanje zraka pač manjše.. :)

Niti mazda ne goljufa toliko kot vag grupa glede porabe. 😋

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je 22Diesel napisal:

Vsak na svoj mlin kajneda :D

Ima mogoče kdo izkušnje z vodnimi črpalkami? Gledam na avtodocu in se nemorem odločiti

Kakšne imate kaj vi izkušnje?

Lp

Bivši voznik folcvagna? 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je 22Diesel napisal:

Vsak na svoj mlin kajneda :D

Ima mogoče kdo izkušnje z vodnimi črpalkami? Gledam na avtodocu in se nemorem odločiti

Kakšne imate kaj vi izkušnje?

Lp

Mazdo ali vw?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 hours ago, Alex said:

Bivši voznik folcvagna? 🤗

Nevem kako ste to vzeli, kar sem napisal ampak vsak hvali svoje, kakor vw hvali sebe pa ma pomankljivosti tako delajo vsi. Pa vsaj nima veze, dokler mi je oz. nam je mazda všeč je čisto vseeno za druge.

Mislil pa sem vodno črpalko za mazdo. 

S kerimi mate izkušnje ? 

Ker avto ima 155k in bi rad naredil velik servis, da bo laufalo še naprej.

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je 22Diesel napisal:

Nevem kako ste to vzeli, kar sem napisal ampak vsak hvali svoje, kakor vw hvali sebe pa ma pomankljivosti tako delajo vsi. Pa vsaj nima veze, dokler mi je oz. nam je mazda všeč je čisto vseeno za druge.

Mislil pa sem vodno črpalko za mazdo. 

S kerimi mate izkušnje ? 

Ker avto ima 155k in bi rad naredil velik servis, da bo laufalo še naprej.

Lp

Skf, graf, aisin, meyle, optimal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Tajnici neke firme v Novi Gorici se pogovarjata in ena reče: - "Včeraj me je šef peljal v Ljubljano!" - "Potem ti je verjetno pokazal zmaja?" - "Ja, že na Ravbarkomandi..."
    • Uf... - spremeni se zvok motorja - za 2-3l se zviša trenutna poraba - to bo povedal nekdo drug ker ne vem točno, ampak pri i-eloop ikoni ta ni modra več , ampak je ena druga barva - če imaš pa OBD2 pa lahko vidiš poseben PID kateri ti pove da se renegeracija izvaja . . .
    • Največja kača na svetu poginila kmalu po odkritju: 'Tega si ni zaslužila' | 24ur.com WWW.24UR.COM Skoraj sedemmetrsko anakondo so v amazonskem deževnem pragozdu odkrili prejšnji mesec, le nekaj tednov pozneje pa je največja kača na svetu poginila. "Žalosten in jezen sem," je sporočil nizozemski...  
    • Kako veste, kdaj vam dela regeneracijo?
    • Na Dolenjskem je bla ena ohcet. Izbruhnil velik pretep med obema družinama. Ko so jih razdvojili, so policaji začeli zasliševati vse sodelujoče in priča neveste je povedal sledeče: - "Ko je bil končan poročni obred, sem zaplesal prvi ples z nevesto. Po prvem plesu je muzika kar igrala, pa sem zaplesal se en ples z njo..." - "Ja in ...?" - "Ja, muzika je igrala se kar naprej in jaz sem tudi plesal z nevesto se naprej." - "Ja, povejte že, kako se je začel pretep!" - "Ja, no po četrtem plesu z nevesto, pa kar naenkrat skoči ženin k nama in z vso silo brcne svojo ženo med noge!" - "Uf, to je moralo pa boleti!" - "Bolelo, bolelo, pa še kako, saj mi je zlomil kar tri prste na roki..."
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.