Skoči na vsebino

Pivo mi paše


FuManchu

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je Jest napisal:

Kam noter? Na teraso? Saj za terase zaenkrat se ni treba kazat dokumentov, kod ali raznih potrdil… ;)

Aja, če je zunaj na terasi potem lahko. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

Kam noter? Na teraso? Saj za terase zaenkrat se ni treba kazat dokumentov, kod ali raznih potrdil… ;)

Me prov drži, da bi si nabavil en star GSM aparat ala Nokia 3310. Pa mi naj preverjajo kode gor :D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Me prov drži, da bi si nabavil en star GSM aparat ala Nokia 3310. Pa mi naj preverjajo kode gor :D

 

Saj "digitalno zeleno kovidno potrdilo" itak lahko uporabis samo v papirni obliki, ker imamo take strokovnjake na polozajih, ki ne znajo niti ene aplikacije skup spacat za to ... Pomoje bo nared nekje okoli novega leta, ko bo itak vse spet zaprto :P ... 

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne skrbi, Kingstoni in njihov Dare obvladajo zadevo in so kos vsem časom in na tekočem.

Tapravi idrčani vedo kako se zadeve lotiti.

Sva bila enkrat na pivu in šnopcu pa nisva vedela kako priti iz Ljubljane oziroma današnjega Zokilanda v Idrijo ; jaz sem ga pospremil do Avrigotovega perona za to smer, jaz sem pa sem vsedel v takratno Rondo in tudi nevem kako sem prispel iz Centra do Biotehnične fakultete.

Pa takrat še niso nizozemci imeli Uniona in Laškega, ampak sta bila ločena in še taprava pirčka. Pa šnopčk je bil taprav ljubljančan, ne pa današnja scavnica od Zokilanda. 

 

Ko bom v Idriji bom pa to obiskal 

d4ZIVX-5C-b.ico Pivovarna Zajc

WWW.FACEBOOK.COM

Pivovarna Zajc, Cerkno. 1.420 všečkov · O tem govori 79 oseb · 24 oseb je bilo tu. Nova kraft pivovarna na Idrijsko-Cerkljanskem. Minister za zdravje opozarja: "Prekomerno pitje alkohola škoduje...

 

Popravljeno od DonFelipe
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je DonFelipe napisal:

Kje si pa tega nabavil oziroma cuknil?

Na Islandijiiiiii. Še poročam kaj pod temo (izleti) pa tu in tam kaj, da ne bo sam politika in KOVID! 

bdv, tu ga skoraj ni pa se vsi 'držijo' in to priporočil kaj šele ukrepov.... 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Bini napisal:

Na Islandijiiiiii. Še poročam kaj pod temo (izleti) pa tu tu in tam kaj, da ne bo sam politika in KOVID! 

bdv, tu ga skoraj ni pa se vsi 'držijo' in to priporočil kaj šele ukrepov.... 

U, zakon.. Islandija 😍

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je DonFelipe napisal:

Ne skrbi, Kingstoni in njihov Dare obvladajo zadevo in so kos vsem časom in na tekočem.

Tapravi idrčani vedo kako se zadeve lotiti.

Sva bila enkrat na pivu in šnopcu pa nisva vedela kako priti iz Ljubljane oziroma današnjega Zokilanda v Idrijo ; jaz sem ga pospremil do Avrigotovega perona za to smer, jaz sem pa sem vsedel v takratno Rondo in tudi nevem kako sem prispel iz Centra do Biotehnične fakultete.

Pa takrat še niso nizozemci imeli Uniona in Laškega, ampak sta bila ločena in še taprava pirčka. Pa šnopčk je bil taprav ljubljančan, ne pa današnja scavnica od Zokilanda. 

 

Ko bom v Idriji bom pa to obiskal 

d4ZIVX-5C-b.ico Pivovarna Zajc

WWW.FACEBOOK.COM

Pivovarna Zajc, Cerkno. 1.420 všečkov · O tem govori 79 oseb · 24 oseb je bilo tu. Nova kraft pivovarna na Idrijsko-Cerkljanskem. Minister za zdravje opozarja: "Prekomerno pitje alkohola škoduje...

 

No, če nima ideje za še eno kitico, je pa lajna... 

Vsaj zame. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Na Islandijiiiiii. Še poročam kaj pod temo (izleti) pa tu tu in tam kaj, da ne bo sam politika in KOVID! 

bdv, tu ga skoraj ni pa se vsi 'držijo' in to priporočil kaj šele ukrepov.... 

 

pred 7 urami je Nejc1986 napisal:

U, zakon.. Islandija 😍

Zakon Skandinavska dežela, a nažalost med mladimi podcenjena.

Bravo, vsaj eden ki ne kovidira in politikuje.

Drugače pa veliko mladih je v SDS.

Pa če boš že v tej deželi si poglej falološki muzej 

pred 6 urami je Shrek napisal:

No, če nima ideje za še eno kitico, je pa lajna... 

Vsaj zame. 

Glej, trezen nemoreš narediti tako dobrih tekstov, to je živa resnica.

Dare pač ima talent za-te zadeve. 

Pa še Atomike je vkup spravil in naredil megahit oziroma ponareodelo skladbo z naslovom :

Samo poglej Prešerna, ubogega kel'na, kakšne nore kitice je naredil da jih znamo slovenci in ostali slovani na pamet.oziroma

Idrčani so super folk, pridi enkrat na obisk in boš videl in občutil kaj je pravi grad in rudniki.

 

pred 45 minutami je Alex napisal:

Eno malo drugačno. Sicer zelo pitno. 👍

 

IMG_20210730_144608.jpg

Tudi germanskega rodu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Shrek napisal:

Verjamem, da so dobri ljude... 

Saj so marsikje. 

Samo kar se komada in muzike tiče, je to moje mnenje. Stari komadi so zakon. Refren zapoje 2-3x in to je to. 

Zokiland je najslabši grad v naši Dolini Šentflorjanski, to si zapomni.

Res je, sploh popevke so zakon. Ampak vedi da od 2004 dalje ne znajo več muzike delati

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zasluzeno dons, pol pa sam se spat 😅😅😅😎16277323317035313956717579822025.thumb.jpg.f8d5da74f0529019591471b175f9bb6e.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 7. 2021 ob 21:11 je Bini napisal:

Evo smo že na piru in to Haler, če kdo pozna.... :bravo:

IMG_20210708_210915.jpg

Podčetrtek? Pivnica?

pred 2 minutama je Gregster napisal:

Podčetrtek? Pivnica?

Sem si vzel včasih steklenico še za domov😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pride tašča na obisk in jo vnukec vpraša: - "Kako si pa prišla?" - "Z avtom sem se pripeljala." - "A, tako, tata je pa rekel, da te je sam hudič prinesel..."
    • Mogoče pa ti moraš k okulistu, če ne vidiš podobnosti med njima.   Oba imata štiri gume, pet vrat, spredaj bele luči, zadaj rdeče luči, oba imata po en volan, oba imata tako spredaj kot tudi zadaj okvir za tablico,... Pa če vsega tega ne opaziš, moraš pa ja videti, da se kolesa privijajo s po petimi vijaki - to se pa ja na daleč vidi... Pločevina in plastika sta pa malo drugače sprešani, to je pa tudi vse... Mislim, če sta parkirana v dolini drug zraven drugega in s hribov gledaš dol, ne boš ločil, kateri je kateri, čeprav ima Mach-e črna ogledala, CX-60 pa bela...
    • Življenje po 45. letu postaja vedno bolj ROZA: - artroza - skleroza - nevroza - osteoporoza - ... ... ...  
    • ŽENITNI OGLAS:   Urejen petdeset letnik, samostojen, z lastno hišo, odraslimi otroci, 8x vdovec, ... Hobiji: nabiranje gob in kuhanje.
    • To tipko imam tudi jaz (i-ACTIVSENSE OFF)... samo to izklopi vse ...          To sem jaz poiskal enako barvo in priblizno enak polozaj avta, da je vsaj nekaj podobnega ... pa to, da imata 4 kolesa in zaromete spredaj, ter ogledala ob straneh  ... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.