Skoči na vsebino

Pivo mi paše


FuManchu

Priporočeno sporočilo

Dons je biu res naporen dan, na siht startu ob 3h zjutri, ob 4h zjutri nalaganje kombija, ob 7h startu iz skladišča, furu do 19h ....  Zdej sedim doma v Sloveniji na balkonu na piru, a ni gudic da sm se mogu pred domov ustavit na enem piru pa enem smrekovcu, kokr me je dež namoču v okolici Celovca 😅😅

 

IMG_20220819_203825.jpg

IMG_20220819_215051.jpg

16609436195388000706505214044723.jpg

  • Všeč 3
  • Haha 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Bini napisal:

Si bil v samostanu.... 😁😀👍

 

 

Nisem bil v samostanu… sem pa izkoristil cetrtkov roadtrip na strom in v Celovcu nabavil eno gajbo Franziskanerja… ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po enem krogu z biciklom se je treba regenerirat :D ... 

 

image.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.