Skoči na vsebino

Mazda 6 2.2 2014 avtomatik


Priporočeno sporočilo

Odlocam se za nakup mazde 6 2.2 2014 avtomatik 71000 km. Brskal sem po forum pa so razlicne informacije o teh motorjih. Trenutno imam passat b7. Prva registracija je 03.2014 je mozno da je se to motor ki ima probleme z odmicnimi gredmi? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Cehedi napisal:

Odlocam se za nakup mazde 6 2.2 2014 avtomatik 71000 km. Brskal sem po forum pa so razlicne informacije o teh motorjih. Trenutno imam passat b7. Prva registracija je 03.2014 je mozno da je se to motor ki ima probleme z odmicnimi gredmi? 

Tej so bili še problematični motorji. Raje poglej kakega po letniku 2015. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Imam leto in pol M6 CD175 l. 2016 (model GJ 2015), karavan, trenutno 91.000 km. Zunanja in notranja oblika mi je zelo všeč 👍 10/10, občutek pri vožnji na avtocesti 🙂 8/10 (vlek+, stabilnost+, hrup-), občutek pri mestni vožnji 👎 6/10 (občutek pri menjavi prestav ... ročni menjalnik ... uglajenost sklopke in motorja -). V primerjavi s prejšnjo 12 let starejšo Hondo Accord diesel je M6 po uglajenosti vožnje 2 koraka nazaj, žal . Stroškov-zahtevnosti servisiranja raje ne primerjam, ker postanem slabe volje 😪

Prodaj in kupi Hondo.... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.