Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Slike so bolj majhne, ampak izgleda, da je samo do kovine zbrušeno zaradi odstranjevanjea rje. Maš pa na drugi fotki, kr neki kita zraven tako, da je tole bilo malo pobunkano.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Strela napisal:

Zbrušeno staro, ker rja začela delati ali so nove obrobe gor dane in potem zbrušeno?

 

Žal po sliki se ne vidi.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mi je vse jasno. Ličar mi je"dal prijateljski" predračun + 500€ za popolnoma novi obrobi in še nekaj zadev porihtati.

Danes po 10ih dneh dobim ti dve fotki v smislu "delamo".

Neki čuden občutek imam glede tega.🤔🤔🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Strela napisal:

To mi je vse jasno. Ličar mi je"dal prijateljski" predračun + 500€ za popolnoma novi obrobi in še nekaj zadev porihtati.

Danes po 10ih dneh dobim ti dve fotki v smislu "delamo".

Neki čuden občutek imam glede tega.🤔🤔🤔

Kaj pa, če bi šel osebno do njega, da zadevo preveriš iz prve roke? Takrat boš lahko točno videl, ali je bilo kaj zares zamenano ali ne. Če ni bilo, nemudoma vžgi avto in se odpelji k drugemu kleparju. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Kaj pa, če bi šel osebno do njega, da zadevo preveriš iz prve roke? Takrat boš lahko točno videl, ali je bilo kaj zares zamenano ali ne. Če ni bilo, nemudoma vžgi avto in se odpelji k drugemu kleparju. 

Jutri grem tja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Strela napisal:

A so to obrobe?

Plačal sem 120€ avansa za 2 novi. Levo in desno.

Izgled komplet obrobe s tem kar je narejeno mi ne gre skupaj. Sem večji poseg pričakoval.

IMG_20210509_111327.jpg

To na sliki ziher ni privarjeno gor. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Scr3am napisal:

Jest sem to menjal na prvi generaciji in sem dal 750€. Mi je pa nove nasvasal gor in so brez problema zdrzale se nadaljnih 4 leta, nato sem pa avto prodal.

Zgledalo podobno temu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to so ble tovarniške. Komplet novi pleh.

 

Meni je mojster to tak reševal pred 15 leti, da je odrezal rjavi trak stran in novega spigal na mesto in privaril.

 

Meni deluje bolj druga varianta po tvojih slikah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je godlike napisal:

to so ble tovarniške. Komplet novi pleh.

 

Meni je mojster to tak reševal pred 15 leti, da je odrezal rjavi trak stran in novega spigal na mesto in privaril.

 

Meni deluje bolj druga varianta po tvojih slikah.

Da, meni tudi tako deluje.

Danes sem bil tam in si zadevo ogledal. Je bilo že "zakitano", ampak nisem glup, da ne bi ločil novo od starega.

Bo še zanimivo.🤦

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Saj lahko pogledaš z notranje strani blatnika. Tam se ne da skriti, ali je bilo zavarjeno šli ne. Ponavadi se zbrusi vare samo zunaj. 

 

Ma že iz aviona se vidi, da to ni to.

Plačal sem novi obrobi. Bom račune za vse zahteval, pa bomo videli kako in kaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce nisi zadovoljen mu to tudi povej in zahtevaj naj ti naredi ornk. Mislm, ce ze logicno pomislis glede na to da ti je poslal slike v smislu "nekaj se dela" bi ti vrjetno poslal slike ko je bila nova obroba navarjena.  :). Kakorkoli, ce ti je samo pobrusil in pokital si dober za eno oz. max dve leti preden ti rja spet vn butne. Seveda bo potem za reklamacijo zal prepozno. Ze pri novih obrobah je potrebno paziti kako jih navaris in nato pokitas, da ne vlece vlago notri. Po slikah sodec meni to zgleda, da je samo zbruseno in pokitano.  A ti je vsaj pihnil in naredil preliv tako, kot se zagre?

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Scr3am napisal:

Ce nisi zadovoljen mu to tudi povej in zahtevaj naj ti naredi ornk. Mislm, ce ze logicno pomislis glede na to da ti je poslal slike v smislu "nekaj se dela" bi ti vrjetno poslal slike ko je bila nova obroba navarjena.  :). Kakorkoli, ce ti je samo pobrusil in pokital si dober za eno oz. max dve leti preden ti rja spet vn butne. Seveda bo potem za reklamacijo zal prepozno. Ze pri novih obrobah je potrebno paziti kako jih navaris in nato pokitas, da ne vlece vlago notri. Po slikah sodec meni to zgleda, da je samo zbruseno in pokitano.  A ti je vsaj pihnil in naredil preliv tako, kot se zagre?

Zdravo

Še nisem dobil avta. Jutri bo že 14 dni tam. Baje bo v petek. Ma katastrofa. Pa še poznamo se nekako indirektno, sokrajani smo, srečujemo se...🤦

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Janez007 napisal:

Take zadeve je najbolje razčistiti čimprej, dokler še ni končano in se lahko z majhnimi stroški popravi. Tako pa se boš soočil z dilemo, ali vztrajati na novih obrobah in se verjetno skregati, ali pa do konca popustiti in vse skupaj nezadovoljen požreti.

 

 

 

Sem včeraj bil tam. Sem mojstru rekel, da naj konča začeto delo. Avto je bil že razstavljen zadaj in obrobe delno pokitane. Vsekakor nisem videl novih delov.

Bomo videli pri poračunu kam bo šlo vse skupaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Škoda ker tvoja je drugače res ohranjena in boš dal 500 € a čez 1 leto boš že videl napihnjene dele.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
    • Verjetno bi moral se nek pobarvat Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Verjetno smo ga že videli a vseeno je potrebno paziti če bo spet sneg Bei Facebook anmelden WWW.FACEBOOK.COM Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Hja, tisti v rdečem je pac vzpostavljal reševalni pas.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.