Skoči na vsebino

Prima test spodnji srednji razred


Freak

Priporočeno sporočilo

Nisem še zasledil, debate o tem testu na forumu. 

9ae10e24ed8773f90938-prima-test-ford-foc
SIOL.NET

Ford focus je postal med devetimi avtomobili zmagovalec primerjalnega testa spodnjega srednjega razreda. Z vsestranskostjo je ugnal volkswagen golfa in mazdo 3, ki je prvo mesto izgubila zaradi svoje...

 

Sem zelo presenečen, da se je Mazda prebila na tretje mesto in da je minimalno zaostajala za Golfom - za eno točko. Sej ne, da bi bilo z Mazdo 3 karkol narobe, prav nasprotno. Samo, če gledamo uporabnost je res bolj vozniško naravnana , kot družinsko (vsaj jaz tako mislim).  

 

Bravo Mazda 😎

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mene je presenetilo da je focus zmagal. Še nedolgo nazaj so bili fordi konkretno dražji od ostalih, kar so tudi tu omenili. Saj ne da se je pocenil, le ostali so se podražili. 

 

O tem da je astra najdražja v primerjavi, takoj za njemu pa megane, pa itak škoda besed. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Nejc1986 napisal:

Mene je presenetilo da je focus zmagal. Še nedolgo nazaj so bili fordi konkretno dražji od ostalih, kar so tudi tu omenili. Saj ne da se je pocenil, le ostali so se podražili. 

 

O tem da je astra najdražja v primerjavi, takoj za njemu pa megane, pa itak škoda besed. 

Fokus je vedno veljal za avto z najboljšo lego na cesti v svojem razredu. Mazda je tokrat bok ob boku z njim. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.