Skoči na vsebino

Predčasno odplačilo lizinga


Matick

Priporočeno sporočilo

Če nimaš kakšne posebne klavzule v lizing pogodbi, je predčasno poplačilo vedno mogoče, brez da sploh navajaš kakšen poseben razlog (edino lahko da ti "upalijo" kake dodatne stroške predčasnega poplačila, to pa preveri v pogodbi).....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Bini said:

Kakšne obresti saj Mazda nima obrestni lizing?!🤔

 

Mel sem nekej malga, 300 evrov obresti za 5 let, jest ga nisem vzel z 0%. Mislim, razlika med k jo bom placov zj, pa ce bi placvov do konca je minimalna

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • pa u miamiju bodo modri,.. to bo tolk čudn gledat
    • Ja tudi ta mi je zanimiv Mam že 4 Speed Champione, Countach, DB5, Skyline pa F8 Tributo  
    • Mclaren mi je dober ker dobiš poleg še mini figurico, ki je tukaj ni (!!!!!) in pa dejansko so gume ravne - ker na temu tehniku so kot za nek buggy, čeprou je formula (???!!!) Pa fuuul je nalepk za nalimat in zadnji del ni sestavljiv (pač un v kosu motor na poteg je in je samo 1 kos). 1 uro sem sestavljal, od tega verjetno 15 minut limov nalepke da so bile v ravnini. Za 30 eur veri nice in lep je! Mclaren je pa 80 ampak ima skoraj 3krat več koščkov. Lahko pa tole uzameš, ker je trenutno v akciji s promo kodo @g.Wankel -  /i/115337387/550/550 LEGO Speed Champions 76919 McLaren Formula 1 Race Car 2023 | mimovrste=) WWW.MIMOVRSTE.COM ODREZANE CENE – 20% popusta na izbrane kocke znamke LEGO® s promo kodo 24MDL4SI206 (velja od 15. 4. do 28. 4. 2024 oz. do odprodaje zalog)! Otroci, stari 9 let in več, se lahko veselijo...  
    • Hud! Bi vzel Marlboro Mclarna, ampak me motijo zadnje gume
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.