Skoči na vsebino

Nakup Mazde 5


B-cool

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Zanima me, če ima kdo izkušnje z Mazdo 5, konkretno gledam letnik 2012 s CD116 motorjem - vsaka izkušnja/nasvet bo dobrodošel :)

Sicer delam dnevno 2x20km + kakšna relacija za vikend. Gledal sem bolj bencinarje, ampak mi je zdaj tale padla v oči.

Gledam pa konkretno tole:

1081258.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda5 CD116 TE SLO-1.LASTNIK..., letnik:2012,6890 EUR :: www.Avto.net ::

 

Hvala za pomoč, mogoče pa dobi MX-5 večjega brata v garažo :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni.
 
Zanima me, če ima kdo izkušnje z Mazdo 5, konkretno gledam letnik 2012 s CD116 motorjem - vsaka izkušnja/nasvet bo dobrodošel
Sicer delam dnevno 2x20km + kakšna relacija za vikend. Gledal sem bolj bencinarje, ampak mi je zdaj tale padla v oči.
Gledam pa konkretno tole:
1081258.jpg WWW.AVTO.NET
Mazda Mazda5 CD116 TE SLO-1.LASTNIK..., letnik:2012,6890 EUR :: www.Avto.net ::  
Hvala za pomoč, mogoče pa dobi MX-5 večjega brata v garažo
 
Živjo, imel sem jo pa se mi ne da pisati. Pokliči me na 040655619 pa ti z veseljem povem kaj in kako :) lp Janez
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Janez za odziv :)

 

Bil na ogledu, zaenkrat mi je všeč, edino vprašanje glede feltn (ni sicer bistveno, pa vseen) - je normalno, da so vse 4 tako grozno korodirane?? Kej takega še nisem videl, pa sem mel že kar nekaj alu felg v 20 letih  🤔

 

Sicer pa čakam, da grem še z mehanikom pogledat, če da še on zeleno luč, pol pa akcija :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Janez za odziv
 
Bil na ogledu, zaenkrat mi je všeč, edino vprašanje glede feltn (ni sicer bistveno, pa vseen) - je normalno, da so vse 4 tako grozno korodirane?? Kej takega še nisem videl, pa sem mel že kar nekaj alu felg v 20 letih 
 
Sicer pa čakam, da grem še z mehanikom pogledat, če da še on zeleno luč, pol pa akcija
 
Ja, tut moje ble ze po 4ih letih korodirane. Zato sm jih mel za pozimi. Poleti pa 17ke antracit
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.