Skoči na vsebino

Mazdini plani do 2030


50keda

Priporočeno sporočilo

Tako pa je oficialno potrjeno, dobimo novi straight six engine in celo vrsto elektrifikacije.

 

NEWSROOM.MAZDA.COM

Everything you need to know about what's going on. Includes up to date news releases, production and sales results and archives, or sign up...

 

Popravljeno od 50keda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...
pred 11 urami je Hixxy napisal:

Še ena zanimiva pogruntavščina (ne vem kam dati, nove teme pa nočem odpirati)

 

https://www.thedrive.com/tech/43646/new-mazda-patent-application-shows-a-car-mounted-drone-helipad

Če bo tako kot z motorčki v ogledalih, ta dron ne bo dolgo letel. :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...
pred 21 minutami je Deeyan napisal:

 

upam, da nas ne rajcajo spet sam na suho, na konc pa spet nč s tega

To že neki obljubljajo deset let. Mogoče se izcimi kaj dobrega. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Predvideni mazdini načrti za Avstralijo in precej verjetno razmišljanje enega od komentatorjev.

 

WWW.WHICHCAR.COM.AU

Your quick guide to all the new and updated models coming to Mazda Australia showrooms in 2024 and...

Screenshot_20231227_091058_Facebook.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • NLP-ji? Kemtreilsi? Šponanje žic? 
    • Če hočeš dobro gumo je za naše cx30 Conti top guma. Gelipter jih ima gor in jih ne more prehvaliti. 
    • Zanimivo, tak oh in sploh motor in avto, pa ga za tak denar ne more prodat. Zanimivo. 🤔
    • Jaz sem vecino delnega kaska odstranil in imam samo "lizing paket". Splosni kasko + kraja + naravne nesrece.   Delni kasko se je NORO podrazil.   Ce dam konkretno primer pri meni (leto 2022 - 2023 - 2024): delni B: 91 - 127 - 240 delni D (zivali): 85 - 161 - nisem vzem blo je cca 250 delni E (steklo): 102 - 192 - nisem vzel delni H (parking): 282 - 306 - nisem vzel delni J (luci in ogledala): 85 - 94 - nisem vzel delni K (kraja): 54 - 54 - 36   Splosni kasko je sel: 241 - 313 - 328   Odbitna fransiza je 200 eur. Ce bi vzel vsa ta delna kasko zavarovanje bi kar konkretno naneslo. Pac ce bo karkoli bom uveljavlal splosni kasko in placal tistih 200 eur (+ malo vec ker zgubis premiski razred).
    • Ja, 8-9 l/100 je dan danes varčno. 😊😊 Enako. Sem pa opazil tudi to, da odkar  tankam na molu in ni več omv, je poraba padla za 0,2-0,3 dcl. Tako, da sem imel ta vikend porabo do Milana in okolica (1100 km) in nazaj  v povprečju 5,9 l/100.Večinoma avtocesta, tempomat od 135-140.Szper, premium poraba. 👍
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.