Skoči na vsebino

Vlečna kljuka


Pepo1980

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Zanima me, ?e ima kdo montirano vle?no kljuko na Mazdi3 limuzina 2014 letnik? ?e kdo ima, bi prosil sliko.

Original kljuka je za moje pojme veliko predraga (skupaj ve? kot 1000?). Problem je ta ker ima avto meglenko na sredini, ravno tam kjer pride kljuka.

Tako da je potrebno meglenko prestaviti in pa spodnji del odbija?a menjati.

Npr. Bartolj mi lahko zmontira kljuko, samo kako to narediti da bo kam zgledalo?

Ima kdo idejo kako to vse skupaj ?imceneje izvesti.

 

Lp Peter

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj.

 

Jaz bi montiral nevidno... Pokli?i ABASTIL Jesenice na Dolenjskem...ti je blizu...

 

LP

Sem ravnokar poklical ABASTIL, in pravijo da kljuke za ta model ?e nimajo... prav tako je nima Bosal.

Pri B.... mi pa kljuko lahko zmontirajo, vendar bi morali plastiko pri meglenki odrezati, nato naj bi pa moral meglenko sam prestaviti... to je pa neestetsko in si tega ne ?elim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ravnokar poklical ABASTIL, in pravijo da kljuke za ta model ?e nimajo... prav tako je nima Bosal.

Pri Bartolu mi pa kljuko lahko zmontirajo, vendar bi morali plastiko pri meglenki odrezati, nato naj bi pa moral meglenko sam prestaviti... to je pa neestetsko in si tega ne ?elim...

Oj.

 

In kaj pravi, kdaj bo za ta model kljuka?  Sam raje po?akam, da se nevidna montira...imam ?estico z ?e?kotovo kljuko, ki je ob nakupu vozila bila ?e gor, pa mi ni v?e?...raje bi 100?  ve? dal, ?e bi jo sam montiral, pa nevidno dal gor....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj.

 

In kaj pravi, kdaj bo za ta model kljuka?  Sam raje po?akam, da se nevidna montira...imam ?estico z ?e?kotovo kljuko, ki je ob nakupu vozila bila ?e gor, pa mi ni v?e?...raje bi 100?  ve? dal, ?e bi jo sam montiral, pa nevidno dal gor....

 

Se popolnoma strinjam.

V bistvu nobeden, katerega sem klical niti ne ve, niti nimajo nekega interesa da bi izvedeli. Na mail pa itak noben ne odgovori.

Pri original kljuki na servisu zamenjajo celoten zadnji odbija?, ki pa stane cca. 500?. Problem je ker je zadnji odbija? narejen iz enega kosa in zadnja meglenka tako kretensko montirana.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se popolnoma strinjam.

V bistvu nobeden, katerega sem klical niti ne ve, niti nimajo nekega interesa da bi izvedeli. Na mail pa itak noben ne odgovori.

Pri original kljuki na servisu zamenjajo celoten zadnji odbija?, ki pa stane cca. 500?. Problem je ker je zadnji odbija? narejen iz enega kosa in zadnja meglenka tako kretensko montirana.

 

Lp

Enako je bilo na mazdi 5, ki so imele tiste z original priklopom spodaj plastiko z dvema meglenkama...   Dejstvo je, da je najlep?e original....?e mislite  avto imet kar nekaj ?esa, tudi 500? odtehta, pa se star odbija? tako proda....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enako je bilo na mazdi 5, ki so imele tiste z original priklopom spodaj plastiko z dvema meglenkama...   Dejstvo je, da je najlep?e original....?e mislite  avto imet kar nekaj ?esa, tudi 500? odtehta, pa se star odbija? tako proda....

 

To je res... vendar vseeno mislim da se da narediti brez da se menja odbija?.

Ravnokar mi je gospa iz ?.... povedala da je ?e skrita kljuka firme westfalia v izdelavi in pride na trg sredi poletja.

Oni mi jo pa lahko naredijo po avtu, se pravi, da imam ?e en "top" pod meglenko (po moje to zelo grdo izgleda).

?e ne bo ni? prej, bomo pa? po?akali... bomo pa? ?li brez koles na dopust...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res... vendar vseeno mislim da se da narediti brez da se menja odbija?.

Ravnokar mi je gospa iz ?e?kota povedala da je ?e skrita kljuka firme westfalia v izdelavi in pride na trg sredi poletja.

Oni mi jo pa lahko naredijo po avtu, se pravi, da imam ?e en "top" pod meglenko (po moje to zelo grdo izgleda).

?e ne bo ni? prej, bomo pa? po?akali... bomo pa? ?li brez koles na dopust...

Kak?na bo pa okvirna cena te kljuke? Mislim, da niso edini, ki imajo kljuko v razvoju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na bo pa okvirna cena te kljuke? Mislim, da niso edini, ki imajo kljuko v razvoju...

 

Okvirna cena skrite westfalia kljuke naj bi bila malo manj kot 500?, ?e mi jo pa ?.... naredi tak?no ki pride pod meglenko je pa malo manj kot 400? (te pa? ne ?elim, ker bo izgledalo grdo).

Res je... slej ko prej bodo pri?le na trg...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Ste ?e na?li - zmontirali kljuko?

 

LP

 

Sem na?el, nisem pa ?e ?el zmontirat... upam da v prihodnjih 14ih dneh...

 

Odlo?il sem se za avtomatsko, nevidno... nobenega posega na avtu (se pravi rezanje odbija?a, prestavitev meglenke...).

Cena dokaj visoka... 500?...

Pri enem drugem izvajacu (ime firme ne pi?em, da ne delam kak?ne reklame/antireklame) isto nevidna pa 580?.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Je zmontirana ja... ?e naredil ene 20 dostav :) . Kljuka je super, montira se jo izredno hitro in lahkotno...

Kej reklame... :ouje: ...kaka fotka... :party0035: ... Pa ne se preve? z dostavami hvalit, al je durs in furs na pre?i... :ninja: ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kej reklame... :ouje: ...kaka fotka... :party0035: ... Pa ne se preve? z dostavami hvalit, al je durs in furs na pre?i... :ninja: ...

:) Dostave so bile samo za osebno korist :)

Bom jutri poslikal in predstavil.

Druga?e pa kljuka je thule, prav za Mazdo3, z monta?o pa nisem bil zadovoljen, ker so mi na obeh straneh pod lu?jo, pri demonta?i odbija?a, le tega porajsali.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Super je. Pri komu si jo kupil?

Se opravi?ujem za pozen odgovor... ?ele sedaj videl vpra?anje.

 

Kljuko so mi dobavili in vgradili pri Hernec d.o.o. (z monta?o nisem bil zadovoljen, so mi na obeh straneh opraskali odbija?).

Sem pa dobil informacijo da imajo tak?no kljuko tudi pri Euro kljuke d.o.o. v Kr?kem, s tem da je cena veliko manj?a.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pepo, kak?na je pri tebi dovoljena skupna te?a prikolice vpisana v homologacijo?

Priklopnik s centralno osjo .... 950 kg

Nezavirano priklopno vozilo .... 600 kg

 

Me je ta podatek kar malo ?okiral... Potem pa vidim da ima npr. ?koda octavia isto, pa verjetno ostali tudi tako...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priklopnik s centralno osjo .... 950 kg

Nezavirano priklopno vozilo .... 600 kg

 

Me je ta podatek kar malo ?okiral... Potem pa vidim da ima npr. ?koda octavia isto, pa verjetno ostali tudi tako...

Tole neki ne stima, ena tona ti manjka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.