Skoči na vsebino

Mazda CX-5 - mnenja


kacnje

Priporočeno sporočilo

Malo sem še prebiral izkušnje. Zanimivo, da marsikdo tarna nad Mazdinimi dizli (vsaj za CX-5). Res pa je, da imam občutek, da so CD175 letniki 2016 vseeno boljši. Drugi minus pa je poraba.
To dvoje me sedaj najbolj ovira.

Potem pa še nekaj dodatnih vprašanj:
1. Sedenje (recimo za 185 cm, 130 kg).
2. Je s podrtimi sedeži dovolj prostora za prevoz kolesa?
3. Kako se obnesejo LED luči?
4. Kakšna je vožnja z avtomatikom? Torej pri katerih vrtljajih najrajši vozi, kakšna je vožnja po gorskih cestah gor/dol?
5. Kako hitro se telefon poveže z BT?
6. Kako učinkovito je gretje/hlajenje (ADAC je tole ocenil precej slabo)?
7. Koliko se čuti turbo luknja? Spomnim se, da je stari CX-5 CD150 imel precej očitno.
8. Se start/stop izključi s tipko? Si zapomni to?
9. Front assist (sistem proti naletu) je menda kdaj brutalen. Je možno na servisu spremeniti?
10. Nekje sem prebral, da se radio ob zagonu vedno postavi na osnovni zaslon. Je to res?
11. Sredinska konzola je bila včasih zelo nizko. Je to pri letnikih 2016 še vedno tako?

Hudič je, ker človek lahko trenutno aktualni model pogleda v salonu, starejših modelov pa nikjer več ne moreš preizkusiti.

Vnaprej hvala tistemu, ki si bo vzel nekaj minut.

Popravljeno od kacnje
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samodejno menjalnik sigurno vzame skoraj liter pri porabi. Ko se že pogovarjate okoli tega. Pri relacijah bi seveda razlike par dcl, pri kakšnih malo bolj start stop vožnjah bo pa narasla.

Nima sport mode-a, to ima bencinar.tako da prestavlja dokaj visoko, sploh če si navajen na dsg.

Naj bi bil pa absolutno bolj zanesljiv kot dsg, pač vsak ima neke pluse in minuse.

7. Turbo luknje ni.

9. Lahko se nastavi občutljivost oz odzivnost.

8. Da, ne. Obstaja pa workaround.

6. V 6ici težav s tem ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

1. Moj hrbet je še vedno zadovoljen s sedežem. Nabava SUV je bila prvenstveno zaradi težav s hrbtom. Moja višina 185. teže cca 30 manj.

3. Za moje pojme zelo solidno v primerjavi z katerokoli klasiko. Vklopiš na Auto in pozabiš...

4. Zadeva je suverena. Nimam dost izkušenj z drugimi automatiki. Poraba večinoma 7.6 na BC. 80% kratke vožnje. Avtocesta in tudi ponavadi na ostalih razen naselje ponavadi tempomat na 10%+

5. Uporabiš itak AA ali CP. Normalno je povazava nekaj sek po priklopu na kabel. Se pa včasih ob kaki reinkernaciji AA mal zatakne. Večinoma pa se povezuje suvereno. Infortairtment je mal za trenutnim časom. No tudi takrat ni bil ravno vrhunec. Kartica za navigacijo pa je vstavljena itak le zaradi prikaza hitrosti na HUD-u.

6. Čist tipično za dizla.

7. Turbo luknjo menjalnik pokompenzira. Se pa seveda nekaj pozna pri porabi. Nikol niti nisem probal vozit manual, da bi videl kolk je sploh razlike.

8. Na to nadlogo se navadiš in začneš živet z njo. Včasih je tudi koristna.

9. Če se (prevečkrat) aktivira se vozi narobe. Preblizu.... Sicer pa saj vemo kako gre v SLO. Če je tempomat na 2 sek, se na avtocesti vse vriva...

10. J a je siten. Postavi se na FM niti ne na DAB+... Sicer pa če grrem le dlje kot do štacune pripnem telefon na kabel. Senm se navadu ker ga  vozilih/strojih vedno polnim zaradi precej intenzivne uporabe.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala.
Kratko poročilo - popoldne sem si ogledal tistega v Kranju. Načeloma je videti precej v redu. Škoda, ker je zaradi stanja na miru umazan/zaprašen - ob objavi oglasa je bil očiščen.
Poleg tega je polovično zaparkiran in ker se nisem čisto zagrel, niti nisem sitnaril, da bi ga spravili ven. Notri je čist, ima pa nekaj prask v prtljažniku, ker je Mazda tam uporabila poceni plastiko.
Še najbolj so me odvrnili sedeži - so sicer beli, usnjeni, ampak ob robeh že malo napokani/poškodovani. Zraven sem imel kolega, ki je v tem kleparskem svetu 🤣 in me je takoj potegnil do drugih Mazd, nato pa do Audijev in BMWjev. Res je pri Nemcih videti boljše usnje.
Motor se je malo počasi zagnal (pač akumulator po x tednih neuporabe), potem pa je lepo zapredel. Meni se sicer zdi glasen in robat, če ga primerjam s Passatom, ampak kolega je potrdil, da lepo prede. Vožnje nisem naredil. Videl sem, da je bil zraven izpisek iz e-servisne knjige. Nekje iz Italije prihaja.
Prodajalec je bil mnenja, da so porabe okrog 8 litrov, kar se je meni zdelo zelo veliko. Ampak ok, to je precej subjektivno.
Skratka - avto niti ni videti napačen, mogoče bi moral prodajalec bolj zagnano pristopiti, pa bi mogoče nadaljeval z ogledom in bi ga mogoče celo vzel. Saj ni nič motovilil, zdel se mi je v redu, ampak ni imel neke posebne volje.

  • Všeč 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na vse prebrano sem mnenja, da ti je poraba zelo pomembna, zato raje razmisli ce bos zadovoljen s taksno porabo in sele potem nadaljuj z ogledi, da ne bos na koncu razocaran razlagal kako je Mazda pozresna. 

 

Dalje sem ti kot zvesti bencinski privrzenec dolžan svetovati, da raje kupi 2,5l bencinarja, razlogi zakaj so bili ze veckrat omenjeni na forumu zato malo pobrskaj. Verjetno si od prednikov že slisal stari rek "Mazdo se kupi bencinarja".

 

Mogoce je za razmisliti uvoz iz Nemcije kjer je izbire več kot je nemskih josk v Dalmaciji.

 

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je roCkY_ napisal:

 

6. Čist tipično za dizla.

9. Če se (prevečkrat) aktivira se vozi narobe. Preblizu.... Sicer pa saj vemo kako gre v SLO. Če je tempomat na 2 sek, se na avtocesti vse vriva...

10. J a je siten. Postavi se na FM niti ne na DAB+... Sicer pa če grrem le dlje kot do štacune pripnem telefon na kabel. Senm se navadu ker ga  vozilih/strojih vedno polnim zaradi precej intenzivne uporabe.

 

 

6. Pri Passatu mi je všeč, da ima grelni del, ki (električno) ogreva kabino, če je zunanja temperatura pod 4 stopinje. Seveda to ni za tistega, ki ima samo kratke vožnje 🙂
9. Sam vozim precej defenzivno, zato to težavo front assista poznam samo iz testov. Naj bi se sunkovito zaviranje dogajalo tudi pri kakšnih garažnih vratih in podobnih štosih ...
10. Človek se kdaj res sprašuje, kaj razmišljajo izdelovalci takšnih stvari.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je ignacij napisal:

Glede na vse prebrano sem mnenja, da ti je poraba zelo pomembna, zato raje razmisli ce bos zadovoljen s taksno porabo in sele potem nadaljuj z ogledi, da ne bos na koncu razocaran razlagal kako je Mazda pozresna. 

 

Dalje sem ti kot zvesti bencinski privrzenec dolžan svetovati, da raje kupi 2,5l bencinarja, razlogi zakaj so bili ze veckrat omenjeni na forumu zato malo pobrskaj. Verjetno si od prednikov že slisal stari rek "Mazdo se kupi bencinarja".

 

Mogoce je za razmisliti uvoz iz Nemcije kjer je izbire več kot je nemskih josk v Dalmaciji.

 

Ja, imaš kar prav. Poraba se mi zdi precej pomembna.
Načeloma naj bi v grobem veljalo, da se Japonce kupuje bencinarje in Nemce dizle. Torej imaš prav, je pa bencinarjev CX-5 zelo malo na tržišču. Ja pa pri Mazdi potem poraba še višja.
V tujini je več izbire, sem pa občutljiv na kakšno drobnarijo, ki bi jo opazil šele, ko bi avto videl v živo. Spremljam pa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok pocasi me ze strasite glede mazdinih dizlov 🤔🤔

Kar se tice porabe, mislim da glede na to kaj avto daje od sebe je poraba 8 litrov zanemarljiva..za primerjavo kolega je kupil novo skodo kodiaq 2.0 tdi 200 km 4x4 dsg 7 stopenjski, prav tako ne more porabo znizat pod 8-8,5 litrov.

 

1. Meni osebno so sedezi top, dobro nastavljivi in udobni glede na to, da imam tezave z krizem.

2. Z podrtimi sedezi mislim, da bi slo odraslo kolo notri, ceprav na moji mazdi je prejsni lastnik montiral kljuko in je vozil kolesa zadaj na nosilcih.

3. Za LED luci ne morem nic reci saj jih moj model nima, ima pa adaptivne xenon, ki delujejo odlicno sledijo v ovinek ter same prizigajo dolge luci in ugasajo. To imam prvic in sem nad tem res navdusen.

4. Avtomatik deluje zelo lepo in uglajeno, vse je odvisno od voznje z malim gasom drzi majhne obrate in hitro prestavlja. Po hribu navzdol ce ne dajes gasa hitro prestavi v nizjo in sam zavira.

5. Probal povezat iphone, meni zadeva deluje dokaj hitro ceprav to redko kdaj uporabljam.

6. Imam samo gretje sedezev. Meni deluje ok. Res pa je da pozimi se nisem probal.

7. Turbo luknje nima oz. Jaz je se nisem obcutil. Kdo pa misli da jo ima naj proba vozit fiat cromo 1.9 multijet avtomatik, tam je sele luknjaaaaa gromozanska hehe

8. Jaz takoj ob prizigu ugasnem I-stop na tipki in si vedno zapomni.

9. Torej zadnjic na morju se mi je prvic sprozil front assist in je res brutalno zaviral, ampak ce ga ne bi bilo mislim da bi podrl vratnico tako da sem mu zelo hvalazen. Ce sem prav prebral deluje samo do hitrosti 30 km/h, pri tej hitrosti mislim da nobeno zaviranje ni prevec brutalno ce lahko stem preprecis nesreco.

10. glede na to da vecino casa poslum usb mi ob vsakem prizigu odpre zaslon usb. Ce pa imam navigacijo prizgano mi pokaze navigacijo.

11. Sredinsko naslonjalo je res nizko pri mojem modelu in sem pred nakupom res mislil da me bo motilo, verjetno bi me ce bi imel rocni menjalnik. Pri avtomatiku ga sploh ne pogresam cisto sem drugace prilagodil drzo med voznjo in mi je celo boljse, vsaj ravno sedim. V prejsnem avtomobilu se mi zdi da sem vedno bolj krivo sedel ker sem se naslanjal hehe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala.
Sem blizu nakupa, ampak me malo moti, ker je servisna zgodovina, ki mi jo pokaže aplikacija na telefonu, precej nepopolna.
Avto ima sedaj 120 kkm, vidi se, da je bil očitno na pregledu (ali je to servis?) pri 20 kkm, ter nato še pri 105 kkm. Za vmes se mi nič ne izpiše. Zato me malo zanima, če ima kdo vpogled v Mazdin sistem - če pač ta beleži kaj več.
Sicer pa me bo to verjetno kar odvrnilo. Za porabo vseeno nisem tako skeptičen, ker imam običajno precej nižjo porabo kot ostali 😁, lahko pa, da mi pri Mazdi ne bo uspelo.
Ko gledam svoj stari zapis na blogu, sem imel na 150 konjski (ročni menjalnik) porabo med 5,8 in 6,4 - večinoma bolj hribovit svet. Koliko več bo porabil 175 konjski avtomatik, mi je neznanka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je kacnje napisal:

Hvala.
Sem blizu nakupa, ampak me malo moti, ker je servisna zgodovina, ki mi jo pokaže aplikacija na telefonu, precej nepopolna.
Avto ima sedaj 120 kkm, vidi se, da je bil očitno na pregledu (ali je to servis?) pri 20 kkm, ter nato še pri 105 kkm. Za vmes se mi nič ne izpiše. Zato me malo zanima, če ima kdo vpogled v Mazdin sistem - če pač ta beleži kaj več.
Sicer pa me bo to verjetno kar odvrnilo.

Če gledaš tisto v KR, sem ti že napisalda bodi pozoren, ker kot rečeno so to bolj kot ne "švero-dilerji", pa srečno pri nakupu....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo mojo primerjavo v porabi med Mazdo cx5 in vagi... vožnja po enaki relaciji.

Konji so podobni 176 oz. 177 na vagu, edino vag ima avt.menjalnik in stalni 4x4 pa 2 toni ima.

 

Sklep tudi vaginalna vozila so požrešna😆

SmartSelect_20210803-102455_Spritmonitor.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je AmpeR napisal:

Evo mojo primerjavo v porabi med Mazdo cx5 in vagi... vožnja po enaki relaciji.

Konji so podobni 176 oz. 177 na vagu, edino vag ima avt.menjalnik in stalni 4x4 pa 2 toni ima.

 

Sklep tudi vaginalna vozila so požrešna😆

SmartSelect_20210803-102455_Spritmonitor.jpg

 

Mazda z enakimi pogoji (AWD in AT 175hp) je poraba skoraj enaka kot na VAG :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je sportman333 napisal:

Če gledaš tisto v KR, sem ti že napisalda bodi pozoren, ker kot rečeno so to bolj kot ne "švero-dilerji", pa srečno pri nakupu....

Ja, tisto gledam. Se zavedam, sem pozoren, zato kompliciram. Skoraj vsi avtomobili iz uvoza (kar je itak večina) so kupljeni na dražbah od raznih lizing hiš in avtohiš. Dilerji približno vidijo, kakšno vozilo kupijo, potem pa ...
Nekateri kupujejo zgolj najcenejše (in jih potem malo uredijo), spet drugi dražje in boljše ... pač različno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je AmpeR napisal:

Evo mojo primerjavo v porabi med Mazdo cx5 in vagi... vožnja po enaki relaciji.

Konji so podobni 176 oz. 177 na vagu, edino vag ima avt.menjalnik in stalni 4x4 pa 2 toni ima.

 

Sklep tudi vaginalna vozila so požrešna😆

 

Zanimiva informacija. No, takšna primerjava me je zanimala 🙂
 

Potem pa še vprašanje - kateremu motorju bi dali prednost - 150 ali 175 konjskemu?
Močnejši je seveda malo močnejši/hitrejši/navornejši, ima pa nekaj večjo porabo. Kaj pa težave/vzdržljivost?
Je 150 konjski sicer dovolj?
Mogoče bi pogledal tudi bencinarja, ampak so tako redki kot Toyote RAV4 hibridi 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naceloma je 150 konjski tudi dovolj... je pa vsekakor bolje, da je mocnejsi :) ... Taksno je moje mnenje ... 

 

S 150 KS bos ravno tako prisel vec ali manj povsod... ni pa nujno, da bo zato poraba zato prav veliko nizja ... 

 

Glede bencinskega motorja... Samo imam G194 ... in je poraba samo za kaksen liter visja od prejsnje sestice D175. Razlika je ta, da je CX-5 manj aerodinamicen, tezji in ima AWD ... 

 

Povprecna poraba dizelske sestice je bila 7.36 l /100 km v cca. petih letih... Sedaj pri CX-5 je 8,69 l /100 km

 

Notification_Center.png.b9592784d6be553c5985a9797910917e.png

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam novo 2021 CX5 194 G AT, poraba je med 8 in 9l, za tak avto je to super.

Ravnokar se vrnil iz Grcije, po 6000 prevozenih km lahko recem da je avto izredno tih in udoben, odlično deluje tudi hlajenje sedežev in novi 10" Infotaiment z Android autom.

IMG_20210710_164047_348.jpg

20210708_142704.jpg

20210708_142729.jpg

Popravljeno od Visionsi
  • Všeč 10
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem najprej testiral cx-5 150 konjev in potem sem se odločil za 175. Gre bolj in večji navor. Poraba pa cca. do 0,5l/100 večja kot pri 150 km. Mislim, da moja poraba se mi je ustalila pri 7.35/100km preden sem jo prodal. 

Če je možnost močnejšega 😉 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to drži, sicer to zelo težko opaziš ampak, če napneš ušesa se sliši tak nežen japonski ženski glasek "baishu", ko ena turbina reče drugi, da naj prevzame delo.

  • Všeč 1
  • Haha 6

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Visionsi napisal:

Imam novo 2021 CX5 194 G AT, poraba je med 8 in 9l, za tak avto je to super.

Ravnokar se vrnil iz Grcije, po 6000 prevozenih km lahko recem da je avto izredno tih in udoben, odlično deluje tudi hlajenje sedežev in novi 10" Infotaiment z Android autom.

IMG_20210710_164047_348.jpg

20210708_142704.jpg

20210708_142729.jpg

Lepa turica do Grčije :) si imel kakšne težave glede mazde ali vse bp?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem šel pogledat tole CX-5.
Nemški, servisna dokumentacija v celoti zraven, z merilcem premerjen pred menoj, dal testno vožnjo, ponujal, da ga peljem na pooblaščeni servis ... skratka videti je bilo vse ok.
Sedaj pa stvar, ki mi je najbolj ostala v spominu, ko sem se peljal. Motor je občutno glasnejši in bolj robat kot tisti v mojem starem Passatu. Zvok se mi sicer ni zdel napačen, ampak je pa robat.
So Mazdini dizli res bolj robati? Pač bolj traktorsko deluje, vožnja na cesti pa je načeloma manj elegantna kot pri Passatu, ampak to je razumljivo, ker gre za drugačen tip vozila.
 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 8. 2021 ob 18:13 je kacnje napisal:

Danes sem šel pogledat tole CX-5.
Nemški, servisna dokumentacija v celoti zraven, z merilcem premerjen pred menoj, dal testno vožnjo, ponujal, da ga peljem na pooblaščeni servis ... skratka videti je bilo vse ok.
Sedaj pa stvar, ki mi je najbolj ostala v spominu, ko sem se peljal. Motor je občutno glasnejši in bolj robat kot tisti v mojem starem Passatu. Zvok se mi sicer ni zdel napačen, ampak je pa robat.
So Mazdini dizli res bolj robati? Pač bolj traktorsko deluje, vožnja na cesti pa je načeloma manj elegantna kot pri Passatu, ampak to je razumljivo, ker gre za drugačen tip vozila.

Ja se strinjam, da so zelo robati, tudi bolj požrešni in bolj zahtevni za vzdrževanje. Žal pravo nasprotje odličnega Mazdinega oblikovanja.  😞

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Janez007 napisal:

Ja se strinjam, da so zelo robati, tudi bolj požrešni in bolj zahtevni za vzdrževanje. Žal pravo nasprotje odličnega Mazdinega oblikovanja.  😞

 

 

O fak kje pobiraš take? Jaz mam zadnjih 18 let samo Mazdine dizle in poleg tega službeno vozim VAG-ove dizle in sam ne vidim razlike ne v porabi ne v glasnosti delovanja. Vzdrževanje je pa največkrat vprašanje v tem, da se precej avtov kupuje rabljenih - kaj se je prej delalo z njimi nihče ne ve. Če pa kupiš novega in veš kako je vožen pa skoraj ni težav.

  • Všeč 2
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Sem doma, sam men je čist neugodno pri manj kot 15 stopinj kolesarit tko, da sam od servisa pa domov... ok še čez Rožnik, da vsaj lahko rećem, da je blo malce zanimivo. Sem moral zavorne ploščice sprobat, ker mi je prejšnje pobralo. Hitr tole gre od kar se pojam po vzpetinah in manjših hribih.   Sem pa za tja vzel Zoe, ampak če primerjam s Pugijem je Zoe en res navaden plastičen skret, kjer se ne da niti sedeža po višini nastavit. Se vidi, da ima kr nekaj let zaostanka in tudi Avant2Go jih umike ter menja za druge.   Kot keže bodo morali tud v EV-je vgrajevati boljše interjerje in sedeže, ker prvi navdušenci so že mimo, zdaj bo pa treba resne kupce pridobit to bo pa šlo sam na kvaliteto.
    • Nevem... nazadnje sem bil s CX-5 na servisu 1. 7. 2022 ... takrat je bila cena 210,76€ ... Sedaj pri CX-60 je bilo 348,52€ ... So pa postavke podobne.. edino sedaj je bil se kabincki filter, ki ga na zadnjem servisu pri CX-5 ni bilo ... Ta je okoli 50€ (45,39€ brez davka) ... pa zavorno olje okoli 10€ ... Ostalo pa je inflacija   ...
    • Pozdravljeni ... Imam Mazdo 6, 2.2D karavan, 150ks letnik 2017 ... Regeneracija filtra Trdih delcev se mi izvaja na 300Km  ... Občutno se dvigne poraba goriva .... Zdaj pa me zanima kakšne so vaše izkušnje ?  Je to normalno? Vsekakor se mi ne zdi "zeleno" imam občutek da je to ideja trgovcev z nafto, preoblečenih v zeleno ... V okoljevarstveno ... Hvala za vaša mnenja.
    • Če prav razumem praviš, da je vse to laž in da si je vse izmislil?   Men je pa kr logično da so servisi enormno dragi, če večina dejansko EV-je prodaja z zgubo. Nekje morajo notri prinest ta minus. V USA že ustavljajo proizvodnjo EV-jev in zdaj milostno upajo, da se jih kupci usmilijo in pokupijo tolk ICE-jev, da zlezejo iz rdečih številk.   No ja, sej mogoče je pa tudi to laž in je vse cool and dandy.
    • Sploh pa morate vsi skupaj tele Youtuberje jemati z rezervo. Njihova vsebina je skoraj vsa "clickbait".   Zdrava pamet ti pove, da ne more zamenjava baterije avtomobila stati več kot avto (zadnjič primer popraskane baterije na Hyundai Ioniq 5 v ZDA - ko so bojda hoteli ne vem ali 50 ali 60 jurjev). Ali pa tale lovska, da želijo za popravilo pokvarjene klime (čeprav eksplodiran kompresor - ultra redek primer) 11 jurjev funtov.   To je podobno, kot je na Autocommerce model meni rekel, da bo prvi servis za Smarta 450 evrov. Sem se mu samo zasmejal in odšel skozi vrata.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.