Skoči na vsebino

Senzorski ventil tlaka v gumah


Priporočeno sporočilo

Lahko... edino lucka ti bo stalno svetila, ker ne bo zaznal senzorjev... In te lucke se kolikor vem, ne da izklopit ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se ne izklopi ta lučka tako, da se drži tipko za tpms in potem istočasno držiš še Info tipko na volanu - vse skupaj držiš pritisnjeno cca 10 sekund.

Info tipka na volanu ima tri lege - gor, dol in na sredini notri. V tem primeru je potrebno na sredini držati pritisnjeno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ali kdo ve, kateri TPMS ventili delajo z Mazdo brez težav? Samo originalni Mazda (OEM Part number – GS1D37140) ali katere druge znamke?

 

Zanimajo me vaše konkretne izkušnje s TPMS ventili.

 

Se da tega hudiča trajno izklopit in voziti z navadnimi ventili? :)

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne rabijo biti original ampak je cel kup proizvajalcev in vsi teli delajo na 433MHz.

 

TPMS so dokaj robustne zadeve in načeloma zdržijo še pa još. Jaz sem jih imel na prejšnji Mazdi 6 v uporabi od začetka celih 11 let potem je šel pa avto od hiše. Nobenih menjav bateri le pri dveh originalnih je zoprno oksidiral kovinski ovoj ventilčka in smo preventivno popravili z nekim repair kitom. To je naredil moj vulkanizer.

 

Jaz osebno ne bi tole izklapljal ampajk reskiral še tistih dobrih 100 EUR in jih dal v zimski komple pnevmatik. Kot pravim, zdržijo dolgo časa in na koncu ta strošek ravno zaradi tega ni omembe vreden.

  • Všeč 5
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam TPMS ni noben problem zdrzi res vse. Problem je ventilcek in potem matica na tem. Na mazdi (Majes) so mi razlozili da je problem ker je drug material in potem ta matica rada pozimi poci. No meni je 2* pocila. Je pa na uradnem bil 1 ventilcek cca 90 eur. Samo matico niso hotli prodat.

 

No potem sem na ebayu nasel repair kit kjer dobis to matico za 5 eur in je :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Bossek napisal:

Sam TPMS ni noben problem zdrzi res vse. Problem je ventilcek in potem matica na tem. Na mazdi (Majes) so mi razlozili da je problem ker je drug material in potem ta matica rada pozimi poci. No meni je 2* pocila. Je pa na uradnem bil 1 ventilcek cca 90 eur. Samo matico niso hotli prodat.

 

No potem sem na ebayu nasel repair kit kjer dobis to matico za 5 eur in je :)

Ventilčki po novem so 40€ na Mazdi Selmar. 👍So tudi kje cenej...... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss@Bossek, @Bini - vsem hvala za odgovore! :)  Sem že naročil pri Mazda servisu komplet (številka dela: BB03-37-140A) - cena 140 €.

 

slika.png.399f8c3ce1b7701081abe5bcde399b68.png

 

https://www.mazda.si/lastniki/dodatna-oprema/podrobnosti/tipalo-tlaka-v-pnevmatikah-komplet/BB0337140A/MAZDA6/2018-03-01/

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

@Boss@Bossek, @Bini - vsem hvala za odgovore! :)  Sem že naročil pri Mazda servisu komplet (številka dela: BB03-37-140A) - cena 140 €.

 

slika.png.399f8c3ce1b7701081abe5bcde399b68.png

 

https://www.mazda.si/lastniki/dodatna-oprema/podrobnosti/tipalo-tlaka-v-pnevmatikah-komplet/BB0337140A/MAZDA6/2018-03-01/

 

Ni za kaj. 👍Jaz sem jih sicer dobil gratis pri nakupu CX30, Na pakungi pa cena 40€. Nisem vedel, da so že cenej! 🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je te ventilčke možno izklopit v meniju, da ne kaže (zanima konkretno za CX30 2021), pri moji 6ki vem, da se da, ampak je vezano na abs in nimam teh ventilčkov

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 13. 10. 2021 ob 9:59 je Deeyan napisal:

A je te ventilčke možno izklopit v meniju, da ne kaže (zanima konkretno za CX30 2021), pri moji 6ki vem, da se da, ampak je vezano na abs in nimam teh ventilčkov

Bom pogledal, se nisem zanimal za tole, ker jih nimam. Mislim pa, da se ne da. 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

Za M6 od sredine 2015 naprej do sredine 2018, ne rabiš posebnih ventilčkov (uporablja ABS senzorje), za M6 od sredine 2018 naprej (zadnji facelift), pa rabiš tele TPMS senzorje:

Številka dela: BB03-37-140A

 

slika.png.399f8c3ce1b7701081abe5bcde399b68.png

 

Hvala za odgovor. Nimam izkušenj s TPMS senzorji zato še to vprašanje. Če imaš zimske in letne gume vsake na svojih platiščih in seveda potem v vseh platiščih tudi senzorje, je kakšna težava ob menjavi gum? Sistem sam prepozna kateri senzorji so aktivni ali je potrebno kaj nastavit?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je asddas napisal:

 

Hvala za odgovor. Nimam izkušenj s TPMS senzorji zato še to vprašanje. Če imaš zimske in letne gume vsake na svojih platiščih in seveda potem v vseh platiščih tudi senzorje, je kakšna težava ob menjavi gum? Sistem sam prepozna kateri senzorji so aktivni ali je potrebno kaj nastavit?

 

lp

Tukaj nimam izkušenj, ker sem v enaki fazi kot ti (prehod iz navadnih na TPMS). Ugibam pa, da v najslabšem primeru narediš s tipko reset.

 

Sicer bi sam bistveno raje imel kar navadne, v TPMS vidim le še eno novo stvar, ki se ti lahko pokvari. In seveda še en strošek.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je asddas napisal:

 

Hvala za odgovor. Nimam izkušenj s TPMS senzorji zato še to vprašanje. Če imaš zimske in letne gume vsake na svojih platiščih in seveda potem v vseh platiščih tudi senzorje, je kakšna težava ob menjavi gum? Sistem sam prepozna kateri senzorji so aktivni ali je potrebno kaj nastavit?

 

lp

 

Brez strahu, to je en bolj zanesljivih sistemov in ti ne bo delal nobenih težav. Ko menjaš kolesa iz zimskih na letne in obratno ne rabiš nič pritiskat (tudi nobenega gumba za reset ni, kot na tistih sistemih, ki opravljajo to nalogo preko ABS-a) ampak samo kolesa dol in druga gor, napumpaš na ustrezen tlak in vozi miško.

 

Tako baterije v senzorjih kot sami sistem zdrži več kot 10 let tako, da ni nobenih dodatnih stroškov s samo uporabo, edino mogoče je pametno, če ti gume dol daje kak vulkanizer izpod kozolca, da ga opozoriš naj pazi, ker so na kolesih senzorji. Namreč še največ težav povzročijo bolj neizkušeni vulaknizerji.

 

Plusi TPMS sistema so večino v tem, da skoraj takoj prepoznajo spraznjeno gumo saj delujejo na pritisk v gumi in ne na primerjavo podatkov iz ostalih koles. Se pravi se nikakor ne moreš vozit z gumami, ki so recimo vse premalo napolnjene, kot se ti zgodi pri ABS sistemu. Zato se ABS sistem opušča, ker v teh primerih je pogojno ali pa čisto neuporaben. Edini prednosti, ki ju ima ABS sistem sta cena, ker rabiš navadne ventilčke in to, da zna točno določit katero kolo je premalo napolnjeno glede na ostala tri. Ampak to zadnje je bolj za v temo lenobe, ker če ne znaš vizualno ugotovit katera guma je spustila je najboljš, da vleko pokličeš. 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 11 mesecev kasneje...

Ja in kje je ta gumb po tvoje? TPMS preko senzorjev v gumah nimajo gumba, ima ga pa sistem, ki dela preko ABS senzorjev in to zato, da imaš lahko različen tlak spredaj in zadaj.

 

TPMS namreč pridobiva podatke o tlaku v gumi in če pade mislim, da pod 1.9 bara se oglasi zato pač ni potrebna nobena kalibracija.

  • Všeč 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Boss napisal:

Ja in kje je ta gumb po tvoje? TPMS preko senzorjev v gumah nimajo gumba, ima ga pa sistem, ki dela preko ABS senzorjev in to zato, da imaš lahko različen tlak spredaj in zadaj.

 

TPMS namreč pridobiva podatke o tlaku v gumi in če pade mislim, da pod 1.9 bara se oglasi zato pač ni potrebna nobena kalibracija.

No to pa nisem vedu :o 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljeni 

 

Pripravljen imam komplet alu platišč, zimskih pnevmatik in senzorskih ventilčkov, katere bom dal zmontirati. Pri pogovoru z vulkanizerjem me je začudilo, da je po montaži potrebno omenjene ventilčke sprogramirati (cca 20eur za komplet). To pomeni, prekopirati signal z obstoječih ventilčkov (na letnih pnevmatikah) na nove. Po njegovi trditvi naj bi bil tako posamezni zmontirani ventilček (in s tem pnevmatika) vezan na izbrano "lokacijo" na avtomobilu. To bi posledično pomenilo, da ne smem v življenjski dobi pnevmatik zamenjati njihovega položaja "spredaj/zadaj". Prosim, bi hotel kdo to zadevo razjasniti (ali potrditi), da me ne bodo prepeljali žejnega čez vodo? 

 

Boštjan (vaš kolega mazdaš od letošnjega maja) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.