Skoči na vsebino

Mazda 6 GH 5 vrat vrata prtljažnika


Priporočeno sporočilo

Na mazdi 6 GH, 5 vrat sem mi samodejno odpirajo vrata prtljažnika. Včasih 5 sekund po tem ko jih zaprem, včasih pa tudi 10 minut. Včasih ostanejo tudi zaprta. Kaj je to narobe?

 

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

 

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Težava je v stikalu oziroma gumbu na vratih prtljažnika. S časoma pride notri voda in zadeva se začne čudno obnašat. Kolikor je meni znano ni druge rešitve kot menjava celega stikala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, tole je pogosta težava na audijih A4. Tudi sam sem že videl enega, ko se mu je med vožnjo sam od sebe odprl prtljažnik. Dobro, da je bilo v mestu pri majhni hitrosti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 7/18/2021 at 9:51 PM, Boss said:

Pri Audijih to ni prtljažnik ampak malo večji spojler. Verjetno je bolj odločno pospešil pa se je zato sprožil.

Po mojem se je od same aerodinamike in downforca pri Audi hitrostrih stikalu utrgalo! :D

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.