Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Si že kaj našel? Sem par dni nazaj pogledal malce pod avto in me je isto glava zabolela. Sicer še stoji nekak gor,je pa tudi že polomljena zaščita in sam uprašanje časa,kolk časa bo še
Ne nič še edino v tujina cca 150eur na komad se pravi 50eur ceneje kot pri mas sam moras se racunati postnino... tko da edino avtoodpadi na katerih tudi nisem imel srece

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je Freak napisal:

Si že kaj našel? Sem par dni nazaj pogledal malce pod avto in me je isto glava zabolela. Sicer še stoji nekak gor,je pa tudi že polomljena zaščita in sam uprašanje časa,kolk časa bo še 🤔

Cimprej pelji k nekomu, da ti zadevo fiksira. Enkrat ko bos plastko izgubil je prepozno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je curko napisal:

Ne nič še edino v tujina cca 150eur na komad se pravi 50eur ceneje kot pri mas sam moras se racunati postnino... tko da edino avtoodpadi na katerih tudi nisem imel srece

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

Kaj pa kasko? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.