Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zanima me, če kdo ve, če ima puščanje vakuuma kaj veze z težkim vžigom avta in močjo avta? Moj avto avto ima te simptome. Noče vžgat brez da nebi stopil na pedalko za plin prosti tek pa je na okrog 500 obratov prvih nekaj sekund. Včasih tudi vgasne, pri vožnji pa nima moči. Malo sem gledal v motorni prostor in sem slišal neko pihanje zraka blizu vakuum pumpe. Bi lahko to bil eden od razlogov? Imam pa mazdo 6 2.0 dizel 2005 letnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Lahko, so pa podobni simptomi glede ugašanja tudi z IMV-SCV ventilom na visokotlačni

Pa zaradi tega bi avto mel probleme z mocjo pri večjih obratih med vožnjo (2000 rpm pa do okoli 4000 rpm)? Kaj pa glede pihanja bi lahko mogoce bila cev turbine počena pa zato nima moči in cuka od 2000 obratov dalje?

Popravljeno od Anzej
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.