Skoči na vsebino

Imv-scv ventil


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni. Zanima me ta imv ventil. Mam probleme z vžigom. Avto noče vzgat brez brez da nebi stopil na stopalko za plin. Zdaj pa me zanima ce je to zaradi imv ventila namrec ko odklopim konektor ventila avto normalno vzge le da ima zelo grobi zvok. Hvala za pojasnila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Počene, pretrgane, preluknjane stvari nikoli ne delujejo ravno blagodejno na normalno funkcioniranje motorja. Za test mogoče samo malo očisti in zalimaj z izolircem cev pa boš hitro videl a je kaj drugče. Pol pa naprej, če ne bo boljše.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cevko če je zadost dolga oni počen del odreži in je rešeno. Pol pa boš videl če je to krivo. 

Na sliki se ne vidi od česa je ta cev, predvidevam pa da je kaka vakum cevka, če ne teče nič iz nje. 

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Anzej katero Mazdo pa imaš imam enega doma novega za 1gen 6 tke

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je mazdaman napisal:

Anzej katero Mazdo pa imaš imam enega doma novega za 1gen 6 tke

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Imam 6ko 2005letnik 2.0dizel 89kw. Sem pa tak iz firbca vzel ven maf senzor in je bil cist crn od umazanije sem ga scistil in avto je normalno vzgal. Cez par ur se vrnem k avtu in spet ista pesem. Ne vzge. Je moznost da je maf senzor zanic?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če imaš pred faceliftom potem je moj senzor pravi če je po facelifu potem je manjši.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je mazdaman napisal:

Če imaš pred faceliftom potem je moj senzor pravi če je po facelifu potem je manjši.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Pomoje je pred faceliftom moj. Takšen je moj senzor

000000513734.jpeg.jpg

Popravljeno od Anzej
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam scv ventil doma ti imaš sedaj zunaj merilec pretoka zraka.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je mazdaman napisal:

Jaz imam scv ventil doma ti imaš sedaj zunaj merilec pretoka zraka.

Poslano z mojega SM-G986B z uporabo Tapatalk
 

Scv ventil sem scistil, preveril in dela. Se mi zdi da je nekak maf senzor kriv za vse probleme z vzigom in izgubo moci med voznjo samo nisem 100%. Bil je umazan in sem ga scistil. Avto normalno vzge in se pelje. Cez par ur pa spet isti problemi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

To je ta pumpica... ne moreš pa pritisnit, ker je tlak prevelik. Da se recimo takrat, ko ti nafte zmanjka in jo dotočiš pol pa s to pumpico dvigneš pritisk v sistemu.

Aja. Samo pri meni ima premali pritisk goriva v sistemu. Tak je tester pokazal pri mehaniku. Ima okoli 2200psi do okoli 2300psi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.