Skoči na vsebino

Mazda CX-60


Alex

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Slivka napisal:

 

Zato, da zadnji del bolj iz ovinka vleče - lažje driftanje.

 

Pa da potnike zadaj bolj premetava, ker sedijo na zadnji osovini, ki je zaradi oblike avta bolj obremenjena. Sploh mora biti poseben občutek, ko na to obesiš zadaj še nosilec za kolesa in na streho privežeš trugo...

 

Sicer ne eno ne drugo ni pozitivna lastnost, ampak, glej, Japonske inžinirje že nekaj časa ne razumem lih tanartabl. Mogoče zato, k sm kmet an s hribu doma...

Točno tako, zato moraš pa vedet zakaj tak avto kupiš.... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 9. 2022 ob 18:30 je Denlub napisal:

Evo je..Selmar Celje..IMG_20220906_155809.jpg

(Ni se mi dalo ven iz avta stopit da bi jo konkretno fotografiral 😅)

Tudi sam sem jo včeraj prvič videl u živo. Ja, je kr konkreten voz 😉 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sm jo šou pogledat še sam, je bila na pol zvakumirana, ampak prvi vtis je že nardila. Ni me prenavdušila, sicer sam nemaram SUVjev tako da to sploh ni bilo presenečenje. Prve opazke so ble pa: dolga havba, kei car stil prednje maske, širina postavitve in nič kaj veliko mesta na zadnji klopi napram cx-5 o.O

Do novembra/oktobra, bi že lahko meli kakšno testno, da jo sprobam, medtem ko bom na rednem servisu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem za vikend videl avto v živo in prvi vtis, avto je velik.

Res zgleda masiven, notranjost mi je top, zunanjost pa spredaj bi lahko bil lepši (CX-5 mi je spredaj lepša). 

Všeč mi je da ni cenene črne plastike, plastike blatnikov so ozke in pobarvane v barvi vozila. 

 

IMG_20220919_130523.jpg

  • Všeč 5
  • Haha 1

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je Aless napisal:

Sem za vikend videl avto v živo in prvi vtis, avto je velik.

Res zgleda masiven, notranjost mi je top, zunanjost pa spredaj bi lahko bil lepši (CX-5 mi je spredaj lepša). 

Všeč mi je da ni cenene črne plastike, plastike blatnikov so ozke in pobarvane v barvi vozila. 

 

IMG_20220919_130523.jpg

Saj je lep Avto ...full velik in vse ostalo€€€😁za moje potrebe..nekomu bo verjetno ustrezal 👍😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Aless napisal:

Sem za vikend videl avto v živo in prvi vtis, avto je velik.

Res zgleda masiven, notranjost mi je top, zunanjost pa spredaj bi lahko bil lepši (CX-5 mi je spredaj lepša). 

Všeč mi je da ni cenene črne plastike, plastike blatnikov so ozke in pobarvane v barvi vozila. 

 

IMG_20220919_130523.jpg

Uf, tole pa ne izgleda nič kaj lepo. 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Aless napisal:

Sem za vikend videl avto v živo in prvi vtis, avto je velik.

Res zgleda masiven, notranjost mi je top, zunanjost pa spredaj bi lahko bil lepši (CX-5 mi je spredaj lepša). 

Všeč mi je da ni cenene črne plastike, plastike blatnikov so ozke in pobarvane v barvi vozila. 

 

IMG_20220919_130523.jpg

Res je lepša brez tiste črne plastike

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:
WWW.ZURNAL24.SI

Mazda nas vedno znova preseneti. Zadnje presenečenje so novi šestvaljni motorji, s katerimi se je...

 

 

Postena razlaga 😎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je TiEn napisal:

Res je lepša brez tiste črne plastike

 

Hmm, ne vem... sicer sem res bolj SUV hater ampak vseeno tole zgleda kot velik kos bele tehnike. Vseeno mislim, da bi bilo tole slonovsko glomaznost nekako razbit in da tukaj sploh ne bi bilo neumno imet plastične obrobe.:nevem:

 

Hodijo iz ene skrajnosti v drugo CX-30 prevelike obrobe, CX-60, ker bi pa vsaj nekako pasale je pa celo čist brez. To zdaj ko munjeni kopirajo Audi Q5/Q7, BMW X5/X6 in upajo da bo še kaj prostora med premijci. Ne vem če se bo izšlo. Tisti, ki imajo tolk denarja za avto se navadno lahko stegnejo še za tistih 10-15k€ pa kupijo kaj bolj nemškega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja... vstopna razreda opreme (Prime-Line in Exclusive-Line) imata crne obrobe... najvisja dva (Homura in Takumi) pa v barvi karoserije ... 

 

image.jpeg image.jpeg

 

image.jpeg image.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je FuManchu napisal:

Meni deluje preveč generična oblika. Lahko bi bila tudi toyota, hyundai, kia,...

Res je. Kot, da je narejena za ameriški trg. Brez duše, nič kaj mazdaško. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Gregster napisal:

Men je huda. Sam kam lahko prideš s tako kračo. 2 toni pa avt.menjalnik. pozimi samo po ravnini.

Avtomatik lepše "pleza", ker ne zavrti koles v prazno, čim za mm preveč pohodiš pedal za plin ... Ali pa spelje pod "standgasom" ... tudi v breg.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mazda je namenjena za ameriške široke avtoceste. Je tipičen izdelek, masiven, glomazen, brez neke konkretne oblike, skratka za njih😊

Pa še avtomatski menjalnik za leno krujzanje(110/ uro) po njihovih avtocestah. Za ta denar bi vseeno pogledal raje k kakšnemu bavarcu.

Je vsaj lepši na oko. 😉

Z črnimi oblogami okoli blatnikov izgleda vsaj malo podobno nečemu. Brez je pa kar smešno vse skupaj. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele slike v "salonu" na uradni strani ji res ne naredijo usluge, že tako ima dolg nos, potem pa še tak kot in nek čuden render, da sploh izpade spačkasto.

 

Sem pregledal dostih teh videov in mi je v temnih barvah (rdeča, siva, modra..) v homura verziji (brez obrob, črna platišča, črna maska in dodatki namesto srebrne krom, črna ogledala) prav hudo za vidt. Še vedno pa upam da iz te zasnove kaka limuzina nastane.

 

Taka npr.

2022091501_Mazda_cx-60-800x503.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.