Skoči na vsebino

ADITIV DATACOL - MAZDA 2.2 Dizel


rdecamazda6

Priporočeno sporočilo

pred 20 minutami je NevLado napisal:

Kaj pa za bencinarja kupt? Sam se bojim to not vlit, ker že zdej laufa ko urca, da mi ne bo motorja skuril :lol:

Gelipter je v svojega benzinarja vliv. Pa baje, da mašina še vedno laufa. 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Gelipter je v svojega benzinarja vliv. Pa baje, da mašina še vedno laufa. 😄

Mislm okej, gledam zdej in obstaja tudi bencinska različica.

 

Recimo da vsak mesec natankam 100ko vsaj 1krat. Pa da tisto spuca sistem. Ventilov itak ne more spucat zaradi direktnega vbrizga. Nevem kaj bi mi to doprineslo zares. :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je NevLado napisal:

Mislm okej, gledam zdej in obstaja tudi bencinska različica.

 

Recimo da vsak mesec natankam 100ko vsaj 1krat. Pa da tisto spuca sistem. Ventilov itak ne more spucat zaradi direktnega vbrizga. Nevem kaj bi mi to doprineslo zares. :huh:

Šobe ti spuca....😉 kot jih 100tka,če ti jih....🤔

pred 2 urama je Alex napisal:

Največja in najbolj opazna razlika je ta, da liqui moly ne veže vode nase, ki je v rezervoarju in v pa v samem sistemu goriva. To se pozna tudi pozimi, ko tako izloči veš parafin. 

Datakol veže vodo nase, pri tem zviša malo temperaturo izgorevanja in  posledično tako tudi voda skupaj z gorivom "zgori". Druga, pomembna stvar je ta, da izredno lepo topi nečistoče, ki se pojavljajo v sistemu in samem motorju. 

To smo lepo videli ob predstavitvi. Tudi injektorje fajn "spuca". 

To sicer opravi tudi liqui moly, a mnogo slabše in nekako na pol. Takoj sem opazil zjutraj boljši in takojšen zagon motorja. Pa tudi nekako bolj tiho deluje, odkar sem vlil flaško noter. 😊 

Nisem zaposlen pri tej firmi, samo svoja opažanja povem. 🤗

 

Te bojo zaposlili,če jih boš tako hvalil.....😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

Šobe ti spuca....😉 kot jih 100tka,če ti jih....🤔

Te bojo zaposlili,če jih boš tako hvalil.....😂

Ah, ponavadi pohvalim stvar, ki jo tudi sam sprobam in da me prepriča z dokazi. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je NevLado napisal:

Kaj pa za bencinarja kupt? Sam se bojim to not vlit, ker že zdej laufa ko urca, da mi ne bo motorja skuril :lol:

Jaz sem za svojo letnik 2009 razmišljal, da bi dal aditiv, ki zmanjša porabo olja. Naj bi naredil neko oblogo okrog obročkov... Sam me je strah,da ne bo pa pol kje drugje se kej nepričakovanega pojavilo 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, naredil sem prvih 500 km s tem aditivom. Avtocestna poraba se je zmanjšala iz 6,5 na 6,3 /100. Že to je super.👍 Sicer pa je motor sedaj, ko je  izgleda že vse prečistilo, veliko tišji in zjutraj vžge takoj. Opaziti  je, da deluje. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po opravljenih parih regeneracijah so se le-te ustalile na vsakih nekje  235-240 kilometrih. Tudi 250 je bilo nazadnje. Tako, da tudi tukaj vidim izboljšavo oziroma so se intervali znatno podaljšali. 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Po opravljenih parih regeneracijah so se le-te ustalile na vsakih nekje  235-240 kilometrih. Tudi 250 je bilo nazadnje. Tako, da tudi tukaj vidim izboljšavo oziroma so se intervali znatno podaljšali. 👍

Super,še malo pa bo čist kot bencinar.....🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.