Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Pred eno uro je Alex napisal:

Za poznavalce, kakšna oprema je ta "homura"? 🤔 Meni se zdi, kot da je to nekaj vmes? 

mislim da je nekje vmes med GT in GT Plus (Homura nima bose), glavni varnostni dodatki so enaki kot pri GT Plus, je pa bolj stilsko oblikovana, imaš pa na mazda strani primerjalnik opreme, si lahko izbereš homura/gt/gt plus in vidiš.....-> Oblikovanje Kodo dopolnjujejo črni pokrovi ogledal in 18-palčna aluminijasta platišča,, za moje pojme je ta opcija TOP -> 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 Homura, letnik:2022,29360 EUR :: www.Avto.net ::

 

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je sportman333 napisal:

mislim da je nekje vmes med GT in GT Plus (Homura nima bose), glavni varnostni dodatki so enaki kot pri GT Plus, je pa bolj stilsko oblikovana, imaš pa na mazda strani primerjalnik opreme, si lahko izbereš homura/gt/gt plus in vidiš.....-> Oblikovanje Kodo dopolnjujejo črni pokrovi ogledal in 18-palčna aluminijasta platišča,, za moje pojme je ta opcija TOP -> 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 Homura, letnik:2022,29360 EUR :: www.Avto.net ::

 

A ima tudi aktivne matične led luči? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 46 minutami je Alex napisal:

A ima tudi aktivne matične led luči? 

Mislim da ne, vsaj jaz tako razumem, sicer naj me kdo popravi...to mislim da ima pa gt plus oz.najvišja možna oprema LU (luxury).

Screenshot_20220624-174525_Chrome.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je sportman333 napisal:

Mislim da ne, vsaj jaz tako razumem, sicer naj me kdo popravi...to mislim da ima pa gt plus oz.najvišja možna oprema LU (luxury).

Screenshot_20220624-174525_Chrome.jpg

Se pravi, da pride v poštev le gt plus. 👍

V ponedeljek grem v akcijo (preizkusna  vožnja). Če bo vse štimalo in dobim želeno barvo in da je na zalogi, ga kupim. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Bini napisal:

Nima matičnih, moja jih ima GT+ pa ogrevan volan menda una tudi nima, samo sedež ima ogrevan.... 👍

Ja, sem pogledal. Zato pa bom vzel gt plus. 😊

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Alex napisal:

Ja, sem pogledal. Zato pa bom vzel gt plus. 😊

Pivo še vedno čaka..... :cheers: 😄Ženske bodo pa kak đin tonik😊

 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj ko berem to temo .... bolj razmislam a sem jaz pijan ko kamra ali Alex resno kupuje CX30 🤷‍♂️ SUV pa se bencin

 

Uglavnem neki debate je bilo o velikosti. Velikost je precej v P... (sploh ce si prej navajen sestice karavan).

Recimo golf oprema ne gre ravno v prtlaznik in moras podret sedez.

Ko gremo s sihtom na malco in da gre zraven se sodelavec ki je 2m+ je kar pestro. Zgleda kot tisti v cirkusu, ki se v kovcek tlacijo :D

Prav tako pac ne mores tko, ko si na siht pa te klicejo ... ej rabim 3 notranja vrata a gres iskat, kar rect OK (kar se je pri sestico dalo :)).

 

 

 

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Bossek napisal:

Bolj ko berem to temo .... bolj razmislam a sem jaz pijan ko kamra ali Alex resno kupuje CX30 🤷‍♂️ SUV pa se bencin

 

Uglavnem neki debate je bilo o velikosti. Velikost je precej v P... (sploh ce si prej navajen sestice karavan).

Recimo golf oprema ne gre ravno v prtlaznik in moras podret sedez.

Ko gremo s sihtom na malco in da gre zraven se sodelavec ki je 2m+ je kar pestro. Zgleda kot tisti v cirkusu, ki se v kovcek tlacijo :D

Prav tako pac ne mores tko, ko si na siht pa te klicejo ... ej rabim 3 notranja vrata a gres iskat, kar rect OK (kar se je pri sestico dalo :)).

 

 

 

Šestica ostane pri hiši. 😊

Tale cx30 bo pa dovolj za naju dva z ženo, za kak izlet ali potovanje. 

Ja, bo kar v redu. Pa še v tujini ne bomo imeli sitnosti zaradi dizla. 

Sedaj, ko se vozim s 18 let staro 6-ko okoli po Sloveniji šele vidim, kako dober avto so takrat pri Mazdi naredili (tudi dizel motor). Z njo nimaš nikoli občutka, da bo kaj crknilo ali da boš ostal na cesti. Medtem, ko z novo tega občutka nimaš. 😬

Skratka, gremo na sigurno z benzinarjem novim dogodivščinam naproti. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če je to samo za vaju dva z ženo - si pomislil še na enega atraktivnega bencinarja iz Mazdinega asortimana: MX-5. Za potovanja v dvoje bi mogoče bil dovolj zmogljiv, za mestno gnečo in nabita parkirišča pa precej bolj primeren od SUVa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Slivka napisal:

Če je to samo za vaju dva z ženo - si pomislil še na enega atraktivnega bencinarja iz Mazdinega asortimana: MX-5. Za potovanja v dvoje bi mogoče bil dovolj zmogljiv, za mestno gnečo in nabita parkirišča pa precej bolj primeren od SUVa...

Tudi na to sem pomislil in mi je bila od vedno želja imeti ta kabrio. Ni rečeno, da ne bo enkrat v moji lasti. 😊

Še posebno pri nas na obali, kjer je 300 dni sonca na leto, bi bil dobrodošel. 👍

Bo pa tudi ta suv prišel prav za kako smučanje. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Šestica ostane pri hiši. 😊

Tale cx30 bo pa dovolj za naju dva z ženo, za kak izlet ali potovanje. 

Ja, bo kar v redu. Pa še v tujini ne bomo imeli sitnosti zaradi dizla. 

Sedaj, ko se vozim s 18 let staro 6-ko okoli po Sloveniji šele vidim, kako dober avto so takrat pri Mazdi naredili (tudi dizel motor). Z njo nimaš nikoli občutka, da bo kaj crknilo ali da boš ostal na cesti. Medtem, ko z novo tega občutka nimaš. 😬

Skratka, gremo na sigurno z benzinarjem novim dogodivščinam naproti. 😊

👍 Sem se 2 tedna nazaj pogovarjal s prodajnikom enega Mazda salona. Vprašal sem ga, katere Mazde so njemu za vozit najljubše. Odgovor: Mazda 6, sledi Mazda 3. Za CX-30 je rekel, da tudi fin avto (zanj boljši od CX-5), najbolj mu sede pri CX-30 motor X186 AT.

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Janez007 napisal:

👍 Sem se 2 tedna nazaj pogovarjal s prodajnikom enega Mazda salona. Vprašal sem ga, katere Mazde so njemu za vozit najljubše. Odgovor: Mazda 6, sledi Mazda 3. Za CX-30 je rekel, da tudi fin avto (zanj boljši od CX-5), najbolj mu sede pri CX-30 motor X186 AT.

Bom kmalu lahko iz prve roke primerjal oba. Le, da ne bo nobeden AT. So Mazdini ročni menjalniki predori, da bi ta užitek kvaril z avtomatskim menjalnikom. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Bom kmalu lahko iz prve roke primerjal oba. Le, da ne bo nobeden AT. So Mazdini ročni menjalniki predori, da bi ta užitek kvaril z avtomatskim menjalnikom. 😊

Alex, sam nisem več prepričan. Tale AT pri G194 mene navdušuje. Pogovarjal sem se pa tudi z mehaniki in pravijo, da z njimi ni nobenih težav (tudi pri 300.000 prevoženih km), tudi brez menjave olja (kot menda to priporoča Mazda).

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Janez007 napisal:

Alex, sam nisem več prepričan. Tale AT pri G194 mene navdušuje. Pogovarjal sem se pa tudi z mehaniki in pravijo, da z njimi ni nobenih težav (tudi pri 300.000 prevoženih km), tudi brez menjave olja (kot menda to priporoča Mazda).

Vem, da ni težav. A AT prinese večjo porabo in tudi manj konjičkov na cesto. 

V večini testov cx30 priporočajo ročni menjalnik, kjer se strinjajo vsi, da je eden izmed najboljših na svetu ne glede na ceno avta. Tako, da če že je najboljši, je potrebno to izkoristiti. 😊

Nič ni lepšega, kot, ko ima menjalnik kratke, natančne hode... 

 

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Vem, da ni težav. A AT prinese večjo porabo in tudi manj konjičkov na cesto. 

V večini testov cx30 priporočajo ročni menjalnik, kjer se strinjajo vsi, da je eden izmed najboljših na svetu ne glede na ceno avta. Tako, da če že je najboljši, je potrebno to izkoristiti. 😊

Nič ni lepšega, kot, ko ima menjalnik kratke, natančne hode...

Veš kako je fino, ko imaš desno roko na razpolago za držanje sladoleda, sendviča, pijače, igranje z gumbi, ... in še kaj koristnega bi se našlo. :)

  • Haha 4
  • Zmeden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Janez007 napisal:

Veš kako je fino, ko imaš desno roko na razpolago za držanje sladoleda, sendviča, pijače, igranje z gumbi, ... in še kaj koristnega bi se našlo. :)

Z drugo roko lahko držiš tudi kaj drugega. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 25. 6. 2022 ob 22:49 je Alex napisal:

Vem, da ni težav. A AT prinese večjo porabo in tudi manj konjičkov na cesto. 

V večini testov cx30 priporočajo ročni menjalnik, kjer se strinjajo vsi, da je eden izmed najboljših na svetu ne glede na ceno avta. Tako, da če že je najboljši, je potrebno to izkoristiti. 😊

Nič ni lepšega, kot, ko ima menjalnik kratke, natančne hode... 

 

@Alexsi izvedel testiranja, boš lahko podal ugotovitve👍, predvidevam 2wd in x186 motor (o menjalniku ne bom spraševal😉😄).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je sportman333 napisal:

@Alexsi izvedel testiranja, boš lahko podal ugotovitve👍, predvidevam 2wd in x186 motor (o menjalniku ne bom spraševal😉😄).

Za jutri sem rezerviral testno vozilo. 

Če bo vse ok takoj zaaram in ga grem iskat. Je treba kar pohiteti, ker jih ni več veliko na zalogi. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Alex napisal:

Za jutri sem rezerviral testno vozilo. 

Če bo vse ok takoj zaaram in ga grem iskat. Je treba kar pohiteti, ker jih ni več veliko na zalogi. 😬

.......ardečih :whatever: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.