Skoči na vsebino

Mazda 6 - konec zgodbe


dpicul

Priporočeno sporočilo

A ni možakar razlagal, da ničesar ne skriva? Če je res, a lahko kaj od tega razloži?

 

Pa še ena reč mi ne gre v račun: kako je avto imel 7 lastnikov a 4 uporabnike?

 

In če je res 7 lastnikov - je ta avto menjal lastnike na dve leti...

 

Čeprav vse to ne pomeni nujno, da je uničen. 

 

Sicer imaš pa doma en dober motor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha. Hvala za razlago.

 

Sem pa enkrat poslušal enega šoferja, ki je tovornjak vzel na lizing, pa je razlagal, da lizing ni noben lizing ampak je kar pošten fafing...

Dpicul, kako si se nazadnje odločil: greš gledat tole iz oglasa ali iščeš naprej?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

g. je lastnik od 9.3.2020, od takrat ima  njegove kilometre, mislim da še sam ne ve da je kupil avto s takimi km. Ne, nikakor ne grem gledat ta avto.  Imam enega iz Kopra kateri je 1. lastnik s servisno knjižico, servisiran v Kopru..

Mazdo 6, hočem. :)

je pa 2.2

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je dpicul napisal:

g. je lastnik od 9.3.2020, od takrat ima  njegove kilometre, mislim da še sam ne ve da je kupil avto s takimi km. ... ... ... ...

 

Če je servisiral na pooblaščenem servisu, mora vedeti. Razen, če je kdo prilagajal servisno knjižico...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je LabiGT napisal:

Mislim, da tole ni GTA. Je pa verjento iz uvoza.

Tole je GT oprema ja, ne GTA :D

Že pri zadnjih lučeh se vid, ker GTA ima zadaj bele luči. Po tem najlaži prepoznaš :D

Popravljeno od marto
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je AmpeR napisal:

Če greš v KP mi javi, te na pol poti povabim na kofe.

Najverjetneje grem po italijanski strani.

pred 17 urami je Boss napisal:

Tole je zgoljufano za cca 100.000km. Kdor ti laže s prve, samo roke stran. Da o sedmih lastnikih sploh ne bom izgubljal besed.

Nič bat, ne bom tikal takih, za silo imam avto, ko bo prišel tapravi in mi dokazal vse potrebno ga bom vzel, čeprav bo za nekaj stotakov dražji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ne bo prišla. Kar je vredu na avtu za 4900€ je 1. lastnik in realni kilometri. Če pa se sprehodiš naokrog, ugotoviš da lahko daš na njega 1000€ ali več. Razne praske, ki so normalne z leti bi še pogojno toleriral, en udarec na zadnjih desnih vratih pa ni, bi bil kar zdrel za popravilo, ampak če lastnika ne to ne briga, ti pove o njegovem značaju, da ne govorimo o plastikah spodaj, lahko rečem da jih držijo vezice skupaj. Oprema avta je osnovna, senzorjev zadaj ni, na zadnjih vratih manjka enhih 5cm2 barve, žarometa totalno zamegljena,  steklo meglenke spodaj počeno..

Sej vem, sem lahko preveč zahteven glede na starost, ampak če je bil moj kot iz trgovine pri skoraj 310.000 km, se bo pa ja dobil še kak tak resen prodajalec, ki skrbi za avtomobil kot jaz?

Popravljeno od dpicul
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je dpicul napisal:

Ne, ne bo prišla. Kar je vredu na avtu za 4900€ je 1. lastnik in realni kilometri. Če pa se sprehodiš naokrog, ugotoviš da lahko daš na njega 1000€ ali več. Razne praske, ki so normalne z leti bi še pogojno toleriral, en udarec na zadnjih desnih vratih pa ni, bi bil kar zdrel za popravilo, ampak če lastnika ne to ne briga, ti pove o njegovem značaju, da ne govorimo o plastikah spodaj, lahko rečem da jih držijo vezice skupaj. Oprema avta je osnovna, senzorjev zadaj ni, na zadnjih vratih manjka enhih 5cm2 barve, žarometa totalno zamegljena,  steklo meglenke spodaj počeno..

Sej vem, sem lahko preveč zahteven glede na starost, ampak če je bil moj kot iz trgovine pri skoraj 310.000 km, se bo pa ja dobil še kak tak resen prodajalec, ki skrbi za avtomobil kot jaz?

 

Vprašanje je, zakaj bi prodajal potem tako uštiman auto. Ali preveč km ali pa se ga je naveličal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je NevLado napisal:

 

Vprašanje je, zakaj bi prodajal potem tako uštiman auto. Ali preveč km ali pa se ga je naveličal.

 

pri men je večinokrat šel avto z rok, ko sem se ga naveličal, ampak to je bla pač tista mladost norost, Alfo sm mel pa najdlje do zdaj. Nikol pa ni šou avto od mene v katastrofalnem stanju, ravn tako kot si želim sam, da mi avto služi si najbrž želi tudi tisti, ki ga od mene kupi, zakaj bi bla nepotrebna slaba volja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, zame 220.000 km ni preveč. Lastnik pa potrebuje manjši avto, tega je dobil od staršev. Kar sem naštel ni nastalo v enem letu, ampak skozi celotno obdobje. Sam bi npr. v 6 letu ko sem podrsal, popravil udrtino na vratih, 8. leto ko sem nasedel na pločnik, dobil kako rabljeno podlogo. Isto bi naredil za vse ostalo.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko pa vidim, da je CE na tablici, bi se pa še jaz najraje v Italijo preselu al pa na Madžarsko. Skratka daleč stran. Praviloma so tam avti vrhunsko vzdrževani👎

Popravljeno od Gregster
  • Haha 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se takoj nate spomnil😁. En prjatu je pred leti kupil audija na oko u nulo. Čez čas pa sami problemi z mašino pa senzorji. Je že takrat rekel, da sam stran od takih. Tako, da na našem koncu ne slovite po najbolj ohranjenih avtih. Je pa res, da se to lahko zgodi kjerkoli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Jaz še nisem klump prodal.... 😉👍


A ni ostala trojka v familiji?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.