Skoči na vsebino

Nalepke Mazda Drivers


Deeyan

Priporočeno sporočilo

Kolko bi vas blo interesentov za nalepke? Cena se bo gibala okrog 3€ na kos, izgledale pa bojo nekako takole :)

 

 

Mazda drivers.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolko bi vas blo interesentov za nalepke? Cena se bo gibala okrog 3€ na kos, izgledale pa bojo nekako takole
 
 
1740954052_Mazdadrivers.thumb.jpg.92f7e16463e76f032c0c7db8fc24a056.jpg
Podpisem

Bo samo ta motiv z vankl motorjem ali se obeta se kaksen motiv nalepk

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je curko napisal:

Podpisem

Bo samo ta motiv z vankl motorjem ali se obeta se kaksen motiv nalepk

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk
 

 

ta motiv je naš logotip, zato za1x samo takšni

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je dvorjan napisal:

Brez zamere, ampak tole je oblikovna in barvna katastrofa.

 

aja, pa tisto rumeno je treba odmislit.

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je marto napisal:

Jst sm za :D res bolša črno-bela ... :D

Pa se jih razdeli na naslednjem meetingu :P

 

Tudi jaz sem za črno belo. Pa kaj rdeče je lahko zraven. 😊

  • Všeč 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ne me narobe razumet, ampak Mazda drivers... to bi bilo treba za BMW drivers, da si ekstremno pazljiv v njihovi bljižini.  Da ne rečem tistih očetovsko-materinskih for z nalepkami tipa "Pak, Mak, Žak in Tia on board". 🤪

 

Drugač super za idejo, ampak mora biti zadeva veliko bolj nevtralna, da ni tipa Captain Obvious, kjer moraš napisat, da je voznik v Mazdi pač Mazda driver in ne Škoda driver.

 

Captain Obvious GIFs | Tenor

 

Sicer na avto ne limam nobenih več nalepk od takrat, ko ni več vinjet, tako, da mi je načeloma vseeno, ampak kot opazovalec takih zadev na cestah pa pač samo podajam svoj način razmišljanja ko vidim kaj takega na drugih avtih in sigurno nisem edini, ki tako razmišlja. Ampak, lahko mam pa tud narobe in razmišljam napačno. :nevem:😂

pred 6 minutami je Alex napisal:

 

Tudi jaz sem za črno belo. Pa kaj rdeče je lahko zraven. 😊

 

Se strinjam, za Alexa eno veliko rdečo zvezdo na sredini logota. :hudicek: Ne ni tisto kar misliš, to je za promocijo Heinkena.

  • Haha 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

Hehe, ne me narobe razumet, ampak Mazda drivers... to bi bilo treba za BMW drivers, da si ekstremno pazljiv v njihovi bljižini.  Da ne rečem tistih očetovsko-materinskih for z nalepkami tipa "Pak, Mak, Žak in Tia on board". 🤪

 

Drugač super za idejo, ampak mora biti zadeva veliko bolj nevtralna, da ni tipa Captain Obvious, kjer moraš napisat, da je voznik v Mazdi pač Mazda driver in ne Škoda driver.

 

Captain Obvious GIFs | Tenor

 

Sicer na avto ne limam nobenih več nalepk od takrat, ko ni več vinjet, tako, da mi je načeloma vseeno, ampak kot opazovalec takih zadev na cestah pa pač samo podajam svoj način razmišljanja ko vidim kaj takega na drugih avtih in sigurno nisem edini, ki tako razmišlja. Ampak, lahko mam pa tud narobe in razmišljam napačno. :nevem:😂

Rajši špricaš dipi sprej po avtu... 😁😂

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

Hehe, ne me narobe razumet, ampak Mazda drivers... to bi bilo treba za BMW drivers, da si ekstremno pazljiv v njihovi bljižini.  Da ne rečem tistih očetovsko-materinskih for z nalepkami tipa "Pak, Mak, Žak in Tia on board". 🤪

 

Drugač super za idejo, ampak mora biti zadeva veliko bolj nevtralna, da ni tipa Captain Obvious, kjer moraš napisat, da je voznik v Mazdi pač Mazda driver in ne Škoda driver.

 

Captain Obvious GIFs | Tenor

 

Sicer na avto ne limam nobenih več nalepk od takrat, ko ni več vinjet, tako, da mi je načeloma vseeno, ampak kot opazovalec takih zadev na cestah pa pač samo podajam svoj način razmišljanja ko vidim kaj takega na drugih avtih in sigurno nisem edini, ki tako razmišlja. Ampak, lahko mam pa tud narobe in razmišljam napačno. :nevem:😂

 

Se strinjam, za Alexa eno veliko rdečo zvezdo na sredini logota. :hudicek: Ne ni tisto kar misliš, to je za promocijo Heinkena.

@Boss ti bi moral dobit "MAZDA FORUM SI MODERATOR" na beli 15 cm zadej za na prtlažnik...100% garantiram, da ne bo potem nihče gledal sank na avtu :D 

  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

Hehe, ne me narobe razumet, ampak Mazda drivers... to bi bilo treba za BMW drivers, da si ekstremno pazljiv v njihovi bljižini.  Da ne rečem tistih očetovsko-materinskih for z nalepkami tipa "Pak, Mak, Žak in Tia on board". 🤪

 

Drugač super za idejo, ampak mora biti zadeva veliko bolj nevtralna, da ni tipa Captain Obvious, kjer moraš napisat, da je voznik v Mazdi pač Mazda driver in ne Škoda driver.

 

Sicer na avto ne limam nobenih več nalepk od takrat, ko ni več vinjet, tako, da mi je načeloma vseeno, ampak kot opazovalec takih zadev na cestah pa pač samo podajam svoj način razmišljanja ko vidim kaj takega na drugih avtih in sigurno nisem edini, ki tako razmišlja. Ampak, lahko mam pa tud narobe in razmišljam napačno. :nevem:😂

 

Tole ne gre za forumske nalepke in je zadeva čisto neobvezujoča. Takšno je ime skupine na facebooku že od leta 2009 in ga zaradi prepoznavnosti ne bomo spreminjali.

 

Nekateri so podali željo za nalepke s tem namenom se je odprla tema na forumu, če bo sploh dovolj interesa, drugače pač nebomo šli v to, ker za (napamet govorim) 3 nalepke se ne splača.

 

Bom pa upošteval željo za črno belo izvedbo, pa prilimam kok bi zgledalo.

  • Všeč 6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Rajši špricaš dipi sprej po avtu... 😁😂

Ja eni padate na kič in blink blink efekt, drugi pa na kej drugega, recimo clean look - tako pač je to v svetu. Sej ni nič narobe, vsak zase ve kaj mu paše, kot tudi ni narobe, da vsak pove kaj mu pa pač ne paše. 😉

  • Všeč 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Deeyan napisal:

Takšno je ime skupine na facebooku že od leta 2009 in ga zaradi prepoznavnosti ne bomo spreminjali.

 

Aha, evo nisem vedel, da sploh obstaja FB skupina s tem imenom - tolk o moji uporabi FB-ja sramezljiv Zdaj razumem zakaj tako ime, ker si mi razložil. :bravo:

pred 13 minutami je NevLado napisal:

@Boss ti bi moral dobit "MAZDA FORUM SI MODERATOR" na beli 15 cm zadej za na prtlažnik...100% garantiram, da ne bo potem nihče gledal sank na avtu :D 

😆

 

 

Ma čez celo zadnjo šipo, kaj bi bili malenkostni... Velikost napisa nekje v stilu PRESS - DON'T SHOOT - ampak sanke, moja bolečina 😪

  • Všeč 1
  • Haha 3

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

 

Aha, evo nisem vedel, da sploh obstaja FB skupina s tem imenom - tolk o moji uporabi FB-ja sramezljiv Zdaj razumem zakaj tako ime, ker si mi razložil. :bravo:

😆

 

pa mam že cel čas napisano v podpisu 🤣

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Boss napisal:

 

Aha, evo nisem vedel, da sploh obstaja FB skupina s tem imenom - tolk o moji uporabi FB-ja sramezljiv Zdaj razumem zakaj tako ime, ker si mi razložil. :bravo:

😆

 

 

Ma čez celo zadnjo šipo, kaj bi bili malenkostni... Velikost napisa nekje v stilu PRESS - DON'T SHOOT - ampak sanke, moja bolečina 😪

Če kupiš CX30 imaš pa izbiro glede SANK, jaz jih nimam.... 😉

pred 21 minutami je Deeyan napisal:

 

Tole ne gre za forumske nalepke in je zadeva čisto neobvezujoča. Takšno je ime skupine na facebooku že od leta 2009 in ga zaradi prepoznavnosti ne bomo spreminjali.

 

Nekateri so podali željo za nalepke s tem namenom se je odprla tema na forumu, če bo sploh dovolj interesa, drugače pač nebomo šli v to, ker za (napamet govorim) 3 nalepke se ne splača.

 

Bom pa upošteval željo za črno belo izvedbo, pa prilimam kok bi zgledalo.

Jaz vzamem 3 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Deeyan napisal:

 

pa mam že cel čas napisano v podpisu 🤣

 

Ah ja, če vidim FB nekak ne stiskam na linke - Alex je bolj domač pri uporabi FB-ja... ga bom prosil, da me nauči. 😜

 

V glavnem , čist resno. Ta preobilica reklam vsepovsod (ne to ni mišljen Mazda forum) je enostavno naredila naslednje, da ljudje praktično reklam sploh ne vidimo več. To je bilo doseženo s tem pritiskom in ja tvoj podpis nekako izgleda v stilu reklam in verjetno podzavestno ga spregledam. Ko si omenil sem sploh pogledal zavestno tja... hehe 🤣

pred 35 minutami je Bini napisal:

Če kupiš CX30 imaš pa izbiro glede SANK, jaz jih nimam.... 😉

 

Drezaš v rano in bolečino 😂

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je dvorjan napisal:

Brez zamere, ampak tole je oblikovna in barvna katastrofa.

Se pridružujem temu stališču glede grafične podobe. Mazdo vozimo tudi zato, ker ima dober oblikovni stil. Mogoče bi tu lahko pomagal @Boss?

In zakaj "drivers" in ne slovensko  "vozniki"?

Že sam logotip foruma bi bil zame lepša nalepka, še posebej, ker paše na belo podlago :)

slika.png

 

Sicer pa na forumu zelo pogrešam tehnično strokovne objave, odgovore, rešitve. Fino bi bilo, da bi pritegnili k sodelovanju kakšnega zaposlenega na Mazda servisu, pri Mazdi Slovenija (v smislu rubrike "Mojster Pelko odgovarja in svetuje"). Ljudje imamo z Mazdami težave, pa tukaj (razen izjem) ne najdemo kaj prida koristnega. Ljudje imamo tudi konkretne izkušnje, informacije, ki se potem izgubijo v poplavi balasta.  Skratka, sam bi želel pri tem forumu eno ali dve kakovostni stopnički višje. 🙂

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Boss napisal:

 

Ah ja, če vidim FB nekak ne stiskam na linke - Alex je bolj domač pri uporabi FB-ja... ga bom prosil, da me nauči. 😜

 

V glavnem , čist resno. Ta preobilica reklam vsepovsod (ne to ni mišljen Mazda forum) je enostavno naredila naslednje, da ljudje praktično reklam sploh ne vidimo več. To je bilo doseženo s tem pritiskom in ja tvoj podpis nekako izgleda v stilu reklam in verjetno podzavestno ga spregledam. Ko si omenil sem sploh pogledal zavestno tja... hehe 🤣

 

Drezaš v rano in bolečino 😂

 

Jaz sem pa opazil na FB to mazda drivers skupino.👍 Čeprav nisem kdo ve koliko gor. Ok. Malo pretiravam. Sedaj poučujem modele kdo je kdo, kdo agresor in kdo se brani v ukrajinski vojni. in nimam toliko časa za mazda forum. Je pa kar zabavno limati take nalepke na avto. 

 

  • Všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi Mazdini strokovnjaki tu delili nasvete? Kar pozabi. Ker na ta način "odžirajo delo" svojim servisom. Ali pa bi bili nasveti v stilu: " Ni problema! Pripeljite na naš servis in vam vse uredimo." 

To veš že brez "strokovnega nasveta s fotuma"...

  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Janez007 napisal:

Se pridružujem temu stališču glede grafične podobe. Mazdo vozimo tudi zato, ker ima dober oblikovni stil. Mogoče bi tu lahko pomagal @Boss?

In zakaj "drivers" in ne slovensko  "vozniki"?

Že sam logotip foruma bi bil zame lepša nalepka, še posebej, ker paše na belo podlago :)

slika.png

 

Sicer pa na forumu zelo pogrešam tehnično strokovne objave, odgovore, rešitve. Fino bi bilo, da bi pritegnili k sodelovanju kakšnega zaposlenega na Mazda servisu, pri Mazdi Slovenija (v smislu rubrike "Mojster Pelko odgovarja in svetuje"). Ljudje imamo z Mazdami težave, pa tukaj (razen izjem) ne najdemo kaj prida koristnega. Ljudje imamo tudi kokretne izkušnje, informacije, ki se potem izgubijo v poplavi balasta.  Skratka, sam bi želel pri tem forumu eno ali dve kakovostni stopnički višje. 🙂

 

 

Saj smo imeli take strokovne sodelavce na začetku. Samo kaj, ko niso imeli kaj pisati glede okvar na Mazdah, pa so še oni začeli pisati, kje so bili na dopustu.

Moje mišljenje je, da če ima kdo kak problem, mu skoraj vedno podamo odgovor, če ga le poznamo. Če ga mi ne poznamo, ga ne poznajo niti serviserji.mszd,brez,da priključijo računalnik na avto a še to znamo sami narediti. Smešno mi je bilo pred petnajstimi leti, ko smo sami ugotovili (to je bila moja malenkost) zakaj ribajo mašine 6-k.Problem je bil v bakrenih podložkah. In sem moral jaz učiti serviserje na uradnem servisu, kaj morajo zamenjati. Tako, da neke dodane vrednosti od njihove rubrike ne bo. Vsi odgovori bi bili  v stilu:" pripeljite avto na servis, bomo ugotovili, kaj je narobe". Me je 6e Slivka prehitel z zadnjim odgovorom. 

🤪

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Alex napisal:

Saj smo imeli take strokovne sodelavce na začetku. Samo kaj, ko niso imeli kaj pisati glede okvar na Mazdah, pa so še oni začeli pisati, kje so bili na dopustu.

Moje mišljenje je, da če ima kdo kak problem, mu skoraj vedno podamo odgovor, če ga le poznamo. Če ga mi ne poznamo, ga ne poznajo niti serviserji.mszd,brez,da priključijo računalnik na avto a še to znamo sami narediti. Smešno mi je bilo pred petnajstimi leti, ko smo sami ugotovili (to je bila moja malenkost) zakaj ribajo mašine 6-k.Problem je bil v bakrenih podložkah. In sem moral jaz učiti serviserje na uradnem servisu, kaj morajo zamenjati. Tako, da neke dodane vrednosti od njihove rubrike ne bo. Vsi odgovori bi bili  v stilu:" pripeljite avto na servis, bomo ugotovili, kaj je narobe". Me je 6e Slivka prehitel z zadnjim odgovorom. 

🤪

@Alex, to pa je samozavest. 👍 😂 Kar se Alexovih komentarjev tiče, se mi zdijo koristni zgolj tisti glede nege avtomobilskega laka. 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp...meni res bolj všeč črna ali bela . ..res se lahko še naredi Mazda klub ..kot prej 👍😉😉😁zoom zoom 

  • Všeč 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani


  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.