Skoči na vsebino

Nalepke Mazda Drivers


Deeyan

Priporočeno sporočilo

pred 23 minutami je Janez007 napisal:

@Alex, to pa je samozavest. 👍 😂 Kar se Alexovih komentarjev tiče, se mi zdijo koristni zgolj tisti glede nege avtomobilskega laka. 😉

Hvala. Pri tvojih komentarjih sam ne najdem nič kaj uporabnega za svoj avto. Edino to, da se nekako ne moreš sprijaznitibs tem, da si prodal dizel power in kupil benzinarja. In si sedaj malo nesrečen. 😊

  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Alex napisal:

Hvala. Pri tvojih komentarjih sam ne najdem nič kaj uporabnega za svoj avto. Edino to, da se nekako ne moreš sprijaznitibs tem, da si prodal dizel power in kupil benzinarja. In si sedaj malo nesrečen. 😊

Alex, če tebe ne bi bilo tukaj gor, bi bilo pa že preveč dolgočasno. V tem smislu sem zadovoljen, da skrbiš za dinamiko. 🙂 In vesel sem, da je tvoja CD150 še zdrava. In s tvojim stališčem glede menjave olja na 10.000 km, se tudi strinjam, ko gre za Mazda dizle.😁

Glede nalepk - meni je avto najlepši kar brez - tovarniški, brez takih in drugačnih "lepotnih" dodatkov. Če pa že, bi morale biti res te nalepke minimalistične.

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Janez007 napisal:

Alex, če tebe ne bi bilo tukaj gor, bi bilo pa že preveč dolgočasno. V tem smislu sem zadovoljen, da skrbiš za dinamiko. 🙂 In vesel sem, da je tvoja CD150 še zdrava. In s tvojim stališčem glede menjave olja na 10.000 km, se tudi strinjam, ko gre za Mazda dizle.😁

Glede nalepk - meni je avto najlepši kar brez - tovarniški, brez takih in drugačnih "lepotnih" dodatkov. Če pa že, bi morale biti res te nalepke minimalistične.

 

Tukaj se strinjam, da bi morale bit nalepke minimalistične.Ne smejo prevladati nad lepoto avta. 😉

  • Všeč 5
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Gelipter napisal:

Lp...meni res bolj všeč črna ali bela . ..res se lahko še naredi Mazda klub ..kot prej 👍😉😉😁zoom zoom 

 

Kolikor je meni znano, Mazda klub ne obstaja več...

  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Se pridružujem temu stališču glede grafične podobe. Mazdo vozimo tudi zato, ker ima dober oblikovni stil. Mogoče bi tu lahko pomagal @Boss?

In zakaj "drivers" in ne slovensko  "vozniki"?

Že sam logotip foruma bi bil zame lepša nalepka, še posebej, ker paše na belo podlago :)

slika.png

 

Sicer pa na forumu zelo pogrešam tehnično strokovne objave, odgovore, rešitve. Fino bi bilo, da bi pritegnili k sodelovanju kakšnega zaposlenega na Mazda servisu, pri Mazdi Slovenija (v smislu rubrike "Mojster Pelko odgovarja in svetuje"). Ljudje imamo z Mazdami težave, pa tukaj (razen izjem) ne najdemo kaj prida koristnega. Ljudje imamo tudi konkretne izkušnje, informacije, ki se potem izgubijo v poplavi balasta.  Skratka, sam bi želel pri tem forumu eno ali dve kakovostni stopnički višje. 🙂

 

Jaz osebno bi rajši videl tole nalepko,ker bi vedeli,da je nekdo član tega M foruma in bi mu zaplozal in pozdravil pa še reklama bi bila za tiste,ki tega foruma ne poznajo....👍

Edino črno bela ali belo črna bi lahko bila brez modre barve,kaj misliš @Deeyan bi šlo?🤔

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Bini napisal:

Jaz osebno bi rajši videl tole nalepko,ker bi vedeli,da je nekdo član tega M foruma in bi mu zaplozal in pozdravil pa še reklama bi bila za tiste,ki tega foruma ne poznajo....👍

Edino črno bela ali belo črna bi lahko bila brez modre barve,kaj misliš @Deeyan bi šlo?🤔

 

te forumske nalepke je ponavadi že ajvar daju tiskat, zdej pa nvem kok je kej s tem še dela to al ne

 

tuki vas je nekaj dalo pobudo za te naše nalepke iz skupine, zarad tega sem tut naredu to temo... je pa v planu kasneje tut izdelava hoodijev z našim logotipom + ostali promocijski material

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

 

Tukaj se strinjam, da bi morale bit nalepke minimalistične.Ne smejo prevladati nad lepoto avta. 😉

 

sej so mišljene minimaistično :)

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 
Kolikor je meni znano, Mazda klub ne obstaja več...
Sem predvideval nisem pa vedel da se klub ki smo ga imeli ne obstaja vec zalostni zalostno

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 1

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Deeyan napisal:

 

te forumske nalepke je ponavadi že ajvar daju tiskat, zdej pa nvem kok je kej s tem še dela to al ne

 

tuki vas je nekaj dalo pobudo za te naše nalepke iz skupine, zarad tega sem tut naredu to temo... je pa v planu kasneje tut izdelava hoodijev z našim logotipom + ostali promocijski material

Hoodiji - TOP zamisel :D

  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ok, smo nardil poskus s črnobelo kombinacijo, in bi se mogu zarad tega logotip malenkost spremenit (men osebno zgleda grozno)

Snapchat-1942179199.jpg

 

takole bi dejanski logotip zgledu na temni podlagi

Snapchat-1038525233.jpg

pa še neki informativnih na posamezne barve (to je samo informativno, dejanske nalepke bojo v velikosti 15x10cm)

 

Snapchat-310083443.jpg

 

Snapchat-731676046.jpg

 

Snapchat-1034329271.jpg

 

Snapchat-1403079561.jpg

 

Snapchat-2073289098.jpg

  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Deeyan napisal:

ok, smo nardil poskus s črnobelo kombinacijo, in bi se mogu zarad tega logotip malenkost spremenit (men osebno zgleda grozno)

Snapchat-1942179199.jpg

 

takole bi dejanski logotip zgledu na temni podlagi

Snapchat-1038525233.jpg

pa še neki informativnih na posamezne barve (to je samo informativno, dejanske nalepke bojo v velikosti 15x10cm)

 

Snapchat-310083443.jpg

 

Snapchat-731676046.jpg

 

Snapchat-1034329271.jpg

 

Snapchat-1403079561.jpg

 

Snapchat-2073289098.jpg

Dobra :D
sam mal manša bi lahk bla :D

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je marto napisal:

Dobra :D
sam mal manša bi lahk bla :D

 

Sj sm napisu, da so velikosti 15x10 in ne tak velke

 

Zdej pa me sam zanima kolk je sploh interesa:

 

- Deeyan 2x

- ... 

- ... 

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Deeyan napisal:

 

Sj sm napisu, da so velikosti 15x10 in ne tak velke

 

Zdej pa me sam zanima kolk je sploh interesa:

 

- Deeyan 2x

- ... 

- ... 

Gelipter 2x nalepke črno bele 👍😁😎😎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Gelipter napisal:

Gelipter 2x nalepke črno bele 👍😁😎😎

 

črnobele smo žal izločli zarad tegadrivers.jpg

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Deeyan napisal:

 

črnobele smo žal izločli zarad tegadrivers.jpg

 

 

Ok..pol pa 2x nalepke Gelipter 👍😁

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej trenutno

- Deeyan 2x

- Curko 2x

- Bini 3x

- Gelipter 2x

- Marto 2x

- ... 

 

Pustim se odprto do konca mesca do 24h, potem pa grejo v izdelavo 🙂

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Vem, da se sprasujete zakaj tole se ni realizirano, se vam vsem iskreno opravicujem, ampak smo bili zaradi neresnosti izdelovalca nalepk primorani poiskat drugega. 

Bomo uredili v cimkrajsem moznem casu! 

Lp

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ma res ...sem se že spraševal ...kje so te nalepke ????..upam da ta novi izdelovalec nalepk pohitel 😉😁..javi ko bo 😏😁😁lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Dej ce se se zbira mene popravi na 3 nalepke ce je se opcija.
A motiv bo taksen kot je zgoraj objavljen? malo pobrskal po spletu pa majo kar dobre ideje se da kaksno nalepko se donarociti v kaksnem drugem motivu?1b9ca9affb204a07d88fdc0ac36afc52.jpg

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

  • Všeč 2

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.