Skoči na vsebino

Poliranje hladilnika


Bossek

Priporočeno sporočilo

Da ne bojo samo avti in babe, danes odpiram se mal druge teme :D

 

Stric ima stanovanje na obali in smo seveda to izkoristili ter sli cez vikend dol. In ker pac trije otroci pod 10 niso lih taki, da bi zelo pazili na opremo se je na hladilniku pojavilo par prask.

Na hladilniku je bil magnetek odpirac in tamala (1,5 let) je itak to drgnila gor in dol ter naredila raze. Nato pa jaz kot pametn fotr vzamem gobico in z ono crno stranjo to podrgnem in je blo se 100* slabi.

 

Slikce spodaj kako to zgleda.

 

Ima kdo izkusnje kako tole sanirat?

 

Meni je padlo na idejo par opcij:

1. Nova vrata - to bi se rad izognil

2. Poliranje - kaksen material je ne vem, ampak mogoce bi tole bila opcija

3. Folija - tole mi trenutno najbolj disi. Predvsem ker je najbol enostavno plus mogoce bi se pol manj opraskal. Nekaj v stilu: https://www.svetdekorja.si/folije/samolepilne-folije/f2108045-samolepilna-folija-metalik-brush-srebrna.html

 

 

 

Sedaj pa neham s takimi temami :)

277678159_524549392511723_4457674627827478503_n.jpeg

277825892_727463935299928_5900420895841599311_n.jpeg

277829734_370012838467407_7649895311760513328_n.jpeg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma zlati otroci! Mislim, včasih moraš imeti zlate palice, da financiraš vsa popravila za njimi...

 

V kakšnih odnosih pa si s tem stricem? Bo zahteval, da je kot novo ali ima razumevanje do otrok in popravljenih stvari? V prvem primeru nimaš druge možnosti kot nova vrata. V drugem je malo boljše... Poliranje bi gotovo pomagalo. Tudi prebarvat vrata bi bila možnost - ampak z barvo, ne z bronzo (zlata, srebrna, krom), ker se ne primejo dobro na podlago in se obrišejo dol. Drugače pa folija. Zna biti še najlepše in najceneje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. poskušaš spolirati, če ne odpravi 95% prask, potem:

2. stricu plačaš strošek novih vrat (v kuvereti pustiš na mizi in napišeš: "za nova vrata hladilnika :) ", potem pa bo odvisno od strica (bo denar vrnil in rekel OK, bo denar vzel)

 

Tako si na varni strani in ti ne bo mogel noben nič očitati. :)

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stric je ql ni blo panike, samo vseeno imam slabo vest in sem obljubil da pogledam kako, bi se dalo popravit.

 

Problem je ker res ne vem kaksen material je. Mogoce bi probal tole od Scr3am pasto, drugace pa nalepko cez.

Nalepka ce je mal bolsa, bi bila kar ok resitev, ker mi je omenil da so enkrat ze menjali vrata ker je stol naredil raze. Tako da ocitno so tole nekaj noro obcutljiva vrata hladilnika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Bossek napisal:

Da ne bojo samo avti in babe, danes odpiram se mal druge teme :D

 

Stric ima stanovanje na obali in smo seveda to izkoristili ter sli cez vikend dol. In ker pac trije otroci pod 10 niso lih taki, da bi zelo pazili na opremo se je na hladilniku pojavilo par prask.

Na hladilniku je bil magnetek odpirac in tamala (1,5 let) je itak to drgnila gor in dol ter naredila raze. Nato pa jaz kot pametn fotr vzamem gobico in z ono crno stranjo to podrgnem in je blo se 100* slabi.

 

Slikce spodaj kako to zgleda.

 

Ima kdo izkusnje kako tole sanirat?

 

Meni je padlo na idejo par opcij:

1. Nova vrata - to bi se rad izognil

2. Poliranje - kaksen material je ne vem, ampak mogoce bi tole bila opcija

3. Folija - tole mi trenutno najbolj disi. Predvsem ker je najbol enostavno plus mogoce bi se pol manj opraskal. Nekaj v stilu: https://www.svetdekorja.si/folije/samolepilne-folije/f2108045-samolepilna-folija-metalik-brush-srebrna.html

 

 

 

Sedaj pa neham s takimi temami :)

277678159_524549392511723_4457674627827478503_n.jpeg

277825892_727463935299928_5900420895841599311_n.jpeg

277829734_370012838467407_7649895311760513328_n.jpeg

pustiš kot je in čez čas ne bo nihče več opazil in se sekiral :), samo za vrata 70€, nov hladilnik je pa 250€ :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi dal v kuverto denar za vrata + delo. Če bi vzel,ok. Če pa nebi vzel,bi ga pa ob priliki častil s pizzo,pivom,neko malenkostjo... 

 

Take stvari se dogajajo,dokler je samo to... Jaz vem da se nebi preveč sekiral .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz bi dal v kuverto denar za vrata + delo. Če bi vzel,ok. Če pa nebi vzel,bi ga pa ob priliki častil s pizzo,pivom,neko malenkostjo... 

 

Take stvari se dogajajo,dokler je samo to... Jaz vem da se nebi preveč sekiral .

 

Če si picajzlast, se sekiraš.Jaz bi se tudi. Zato bi mu najverjetneje spoliral cel hladilnik, ne samo vrata. Da ne bi bilo videti razlike. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat pred leti doma kosim z nitno kosilnico in mi zmanjka nitke. Grem proti garaži in iz garaže pride (takrat) štiriletni sin in se ves navdušen pohvali: "Tata, sem ti opral avto!" Malo mislim in mi ni jasno, ker nikjer na dvorišču ne more priti do vode, pa tudi od avta nikjer ne kaplja. In ga vprašam s čim je pa opral avto. In mi pokaže roko, v njej pa kos zidaka (siporex, kdor pozna. Je podoben gobi). Grem pogledat avto in... ... ...

 

Kaj, najprej sem preštel do 10, pa sem ugotovil, da je premalo in sem štel naprej do 30, pa je bilo še premalo in sem štel kar do 70. Potem sem odložil kosilnico in šel v hišo na dva deci modre frankinje. Nato sem povedal ženi. Saj zdaj se temu smejemo, takrat sem pa skeširal 500 evrov vaškemu mojstru, da je našo petko prebarval na novo, celo razen strehe, ki je ni dosegel...

Je ni dosegel sin, ne ličar...

  • Haha 4
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Enkrat pred leti doma kosim z nitno kosilnico in mi zmanjka nitke. Grem proti garaži in iz garaže pride (takrat) štiriletni sin in se ves navdušen pohvali: "Tata, sem ti opral avto!" Malo mislim in mi ni jasno, ker nikjer na dvorišču ne more priti do vode, pa tudi od avta nikjer ne kaplja. In ga vprašam s čim je pa opral avto. In mi pokaže roko, v njej pa kos zidaka (siporex, kdor pozna. Je podoben gobi). Grem pogledat avto in... ... ...

 

Kaj, najprej sem preštel do 10, pa sem ugotovil, da je premalo in sem štel naprej do 30, pa je bilo še premalo in sem štel kar do 70. Potem sem odložil kosilnico in šel v hišo na dva deci modre frankinje. Nato sem povedal ženi. Saj zdaj se temu smejemo, takrat sem pa skeširal 500 evrov vaškemu mojstru, da je našo petko prebarval na novo, celo razen strehe, ki je ni dosegel...

Je ni dosegel sin, ne ličar...

Štupo ramo bi mu dal pa bi ti še streho opral, verjetno je bil kak kakec na njej....🤭 😊😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Saj je samo hladilnik, kaj če bi bila vrata na avtu..... 🤔😟😉😂

Ampak tukaj je govora o človeku, ki je že zamenjal vrata zaradi ene rajse od stola. Ene rajse... 🧐

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je samSimon napisal:

Ampak tukaj je govora o človeku, ki je že zamenjal vrata zaradi ene rajse od stola. Ene rajse... 🧐

Sam res, kaj bi blo, če bi ble dve rajsi.... verjetno bi menjal cel hladilnik :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.