Skoči na vsebino

Rumena lučka za motor


Priporočeno sporočilo

pred 8 urami je Alex napisal:

To se je zgodilo meni danes v Avstriji na poti domov. 🤐 Koda P 2262 C, mašina v safe mode in slikaj se. Dobro, da sem ravno zapeljal na počivališče. In ni nam preostalo drugega, kot klicat vlečno. 

Pa še zanimivost. Klical sem amzs in prijazno so mi povedali, da pridejo lahko šele jutri, v torek. Nato sem klical asistenco in v dveh urah so bili pri avtu (v flachau - u). To se je zgodilo ob 16.30, ob 23 je bil avto že pri mojemu mehaniku in mi doma. Tako, da vsa pohvala avto asistenci zavarovalnice. generali. 👍

Sva pa z ženo prišla, dokler sva čakala asistenco, do zaključka in se že 100% odločila, da gre ta mazda, ko zamenjamo ta senzor in poštimamo nazaj vso ekologijo, od hiše.Novi bo definitivno  benzinar. In to športni suv. Na žalost ne več mazda... 

 

 

 

ta senzor drugače proizvajalec priznava kot serijsko napako, ga je pa smiselno preventivno zamenjat kdor ga še ni (tut sam sm med njimi)

pred 42 minutami je sportman333 napisal:

SUV in športen bencinar in da je dizajnersko lep je za moje pojme alfa stelvio😉

 

pa tut tanova Tonale je men všečna

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je SpEkTr napisal:

Zdej morem pa še jaz preverit, kateri senzor je notri, ne bi rad da kje počakam, na primer na poti na dopust :(

 

če je rdeče barve pol je star

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm ni nujno da je ta senzor, lahko je crknil tud aktuator turbine. :nevem:

 

Simptomi so podobni, koda napake je pa le posledica, ko senzor ne zazna pravilno delovanje turbine.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je SpEkTr napisal:

Star je ja. Sem zmenjen za četrtek, da ga grem zamenjat. Kurc, ziher je ziher.

 

js ga bom tut kr naročil, jbg na dopustu je treba bit ziher :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Deeyan napisal:

 

js ga bom tut kr naročil, jbg na dopustu je treba bit ziher :D

Sem povzročil splošno paniko pri dizelaših. 😊 Ja, bolje je preprečiti kot lečiti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je dvorjan napisal:

 

Mojster, samo nekaj.

 

Tvoj avto se ne pelje normalno. Pri normalnem avtomobilu se lučka ne prižge, če ga pohodiš.

 

Tako da - ali ga vrni prodajalcu ali pa čim prej spravi do kompetentnega mehanika. Da ne bo jok in stok.

Se strinjam.

Pri pelkota sem naročen 28ga.

Sporočim kaj je ugotovil...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Janez007 napisal:

... govorijo, da bodo menjali ... ampak, če se je slučajno žena odločila, potem je to zares 😜

V bistvu je ideja prišla z moje strani. 

Ona jo je samo potrdila. 😊

pred 34 minutami je Bini napisal:

Ti si faca, drugi menjajo nove senzorje ti pa kar cel avto, zakon :ouje:

Stvar, ki ni več zanesljiva, se jo zamenja. 😊 Prav tako naredim z ojačevalcem za kitaro. Če me kdaj (bognedaj) pusti na, cedilu pred špilom, gre od hiše in nabavim drugega. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Jest napisal:

Ampak tak zagovornik dizlov in sovraznik SUV-ov?

Ah, jebi ga. Stvar, ki ne deluje kot mora se mora pri meni  posloviti. Pa naj je to dizel, elektrika, ali benzinar. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...bo treba nabavit novo MazdoCX 30  benz.Xmotor 👍😉😁😁😁

Samo gasssss 😄😄😏

Saj veš če delaš kratke relacije in itd...boljše ..avto na bencin 😁😁😉pa zoom zoom..stvar okusa 😁

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Gelipter napisal:

Ej...bo treba nabavit novo MazdoCX 30  benz.Xmotor 👍😉😁😁😁

Samo gasssss 😄😄😏

Saj veš če delaš kratke relacije in itd...boljše ..avto na bencin 😁😁😉pa zoom zoom..stvar okusa 😁

V igri sta dve znamki. Moram preizkusiti obe pa bomo videli, v kateri se bom počutil bolje. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je dvorjan napisal:

@Alex: Se ti ne zdi, da malo pretiravaš? Ne rečem, če bi motor zaribal ali kaj podobnega, da tako odreagiraš, ne pa zaradi enega senzorja ...

V bistvu sem to nameraval storiti v vsakem primeru. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

V igri sta dve znamki. Moram preizkusiti obe pa bomo videli, v kateri se bom počutil bolje. 

Ok...mislim da bi ti cx30 X motor bencin ustrezala 👍😄😏😏😁

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Alex napisal:

Sva pa z ženo prišla, dokler sva čakala asistenco, do zaključka in se že 100% odločila, da gre ta mazda, ko zamenjamo ta senzor in poštimamo nazaj vso ekologijo, od hiše.Novi bo definitivno  benzinar. In to športni suv. Na žalost ne več mazda... 

Pa saj 1.april je že mimo🤣 Največji kritik nepremičnin na cestah in SUV bo naredil kaj takšnega in celo premium znamko bi zamenjal. 

Dobro nas je nasmejal in nateg....🤣🤣🤣

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.