Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Pride tašča na obisk in jo vnukec vpraša: - "Kako si pa prišla?" - "Z avtom sem se pripeljala." - "A, tako, tata je pa rekel, da te je sam hudič prinesel..."
    • Mogoče pa ti moraš k okulistu, če ne vidiš podobnosti med njima.   Oba imata štiri gume, pet vrat, spredaj bele luči, zadaj rdeče luči, oba imata po en volan, oba imata tako spredaj kot tudi zadaj okvir za tablico,... Pa če vsega tega ne opaziš, moraš pa ja videti, da se kolesa privijajo s po petimi vijaki - to se pa ja na daleč vidi... Pločevina in plastika sta pa malo drugače sprešani, to je pa tudi vse... Mislim, če sta parkirana v dolini drug zraven drugega in s hribov gledaš dol, ne boš ločil, kateri je kateri, čeprav ima Mach-e črna ogledala, CX-60 pa bela...
    • Življenje po 45. letu postaja vedno bolj ROZA: - artroza - skleroza - nevroza - osteoporoza - ... ... ...  
    • ŽENITNI OGLAS:   Urejen petdeset letnik, samostojen, z lastno hišo, odraslimi otroci, 8x vdovec, ... Hobiji: nabiranje gob in kuhanje.
    • To tipko imam tudi jaz (i-ACTIVSENSE OFF)... samo to izklopi vse ...          To sem jaz poiskal enako barvo in priblizno enak polozaj avta, da je vsaj nekaj podobnega ... pa to, da imata 4 kolesa in zaromete spredaj, ter ogledala ob straneh  ... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.