Skoči na vsebino

Peugeot 308 - test


kacnje

Priporočeno sporočilo

Prejšnji vikend sem imel priložnost preizkusiti Peugeot 308. Če koga slučajno zanimajo neMazde ... si lahko prebere nekaj vrstic in ogleda nekaj sličic: Izotov blog - Peugeot 308

Še tole - ko sem lani takole omenil Škodo Enyaq, so me nekateri "napadli" (mislim, da najbolj Shrek). Sedaj, že malo đomba, si mogoče že lahko privoščim takšen prispevek na forumu 😀

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je kacnje napisal:

Prejšnji vikend sem imel priložnost preizkusiti Peugeot 308. Če koga slučajno zanimajo neMazde ... si lahko prebere nekaj vrstic in ogleda nekaj sličic: Izotov blog - Peugeot 308

Še tole - ko sem lani takole omenil Škodo Enyaq, so me nekateri "napadli" (mislim, da najbolj Shrek). Sedaj, že malo đomba, si mogoče že lahko privoščim takšen prispevek na forumu 😀

zanimiv avto ... ful hud za vidt, upam pa da tehnika tud laufa tako kot mora ...

p.s.  .... pa v Tunjicah si sliku avto od zuni 😅😁

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je TiEn napisal:

Men je vizualno hud k ps :D

Ja, marsikomu je bil všeč.

pred 12 urami je canyon napisal:

zanimiv avto ... ful hud za vidt, upam pa da tehnika tud laufa tako kot mora ...

p.s.  .... pa v Tunjicah si sliku avto od zuni 😅😁

Na testu je delovalo, kako pa bo ... pa ne vemo.
Poznaš Tunjice?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je kacnje napisal:

Ja, marsikomu je bil všeč.

Na testu je delovalo, kako pa bo ... pa ne vemo.
Poznaš Tunjice?

Francozi so dobri samo ta delati parfume in sir. Take izkušnje imam sam z dvema peugeotoma, ki sem si jih lastil. Z obema en kup težav, avto vleka je delala na polno, stroškov pa skoraj za pol novega avta. 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je kacnje napisal:

Ja, marsikomu je bil všeč.

Na testu je delovalo, kako pa bo ... pa ne vemo.
Poznaš Tunjice?

odraščal in živel 27 let v Tunjicah ... 🥰🥰
upam da se bom v prihodnosti vrnu nazaj, si postavu eno hiško in ustvaru družino ... v tunjicah maš use kar rabiš, Kamnik je pa z avtom 5 min stran tko, da res en tak prijeten kotiček z čudovito naravo .... nekateri so me skos zajebaval v katerih rovtah sm doma, sam k so 1x pršli do mene pa vidl da sploh nismo v rovtah pa kakšno okolico mamo, so hitr spremenil svoje mnenje ... marsikdo je reku da se počuti kokr da je na drugem svetu 😁
pač ko odraščaš v tem okolju mislim da ti zleze pod kožo 😁

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je kacnje napisal:

Ni vrag, da se ne poznava 😉. Iz centra Tunjic? Med šolo in trikotnim križiščem?

ammmm ja direkt .... Hribčev 😎

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko malo raziščeš motor ugotoviš, da so francozi zabasal zobati jermen v olje, kar pomeni da se ob obrabi začne vse lepo pacat. @scania je mislim da o tem že pisal na tem forumu, naj vas dec razsvetli. 
 

Res čudovit avto, po 30 letih razvoja se vračamo v preteklost in prisilno uničujemo motor, da čim prej menjaš :notworth::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je NevLado napisal:

Ko malo raziščeš motor ugotoviš, da so francozi zabasal zobati jermen v olje, kar pomeni da se ob obrabi začne vse lepo pacat. @scania je mislim da o tem že pisal na tem forumu, naj vas dec razsvetli. 
 

Res čudovit avto, po 30 letih razvoja se vračamo v preteklost in prisilno uničujemo motor, da čim prej menjaš :notworth::vskalo:

Jap, smo imeli cast videt fordovo umetnijo z zobatim jermenom v olju. 

Se mi zdi da konstrukterji ze sami sebi komplicirajo, zakaj spremenit nekaj kar funkcionira? 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
pred 56 minutami je FuManchu napisal:

Ker je tema o 308-ki, me zanima kako se kaj obnese letnik 2015 1,6 hdi motor noter. Kakšne izkušnje z tem avtom kdo?

 

 

Kak je avto Pežo ne vem, vem pa da je motor enak kot v Citrončku in lahko laufa 300-400kkm brez problema😊Servise smo delal na 25kkm a on je zdržal v mojih rokah do 430kkm,naprej pa ne vem kako dolgo še.... 🤔

Če je zgodovina znana s hdi nimaš kaj kiksnat..... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.