Skoči na vsebino

Peugeot 308 - test


kacnje

Priporočeno sporočilo

Prejšnji vikend sem imel priložnost preizkusiti Peugeot 308. Če koga slučajno zanimajo neMazde ... si lahko prebere nekaj vrstic in ogleda nekaj sličic: Izotov blog - Peugeot 308

Še tole - ko sem lani takole omenil Škodo Enyaq, so me nekateri "napadli" (mislim, da najbolj Shrek). Sedaj, že malo đomba, si mogoče že lahko privoščim takšen prispevek na forumu 😀

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je kacnje napisal:

Prejšnji vikend sem imel priložnost preizkusiti Peugeot 308. Če koga slučajno zanimajo neMazde ... si lahko prebere nekaj vrstic in ogleda nekaj sličic: Izotov blog - Peugeot 308

Še tole - ko sem lani takole omenil Škodo Enyaq, so me nekateri "napadli" (mislim, da najbolj Shrek). Sedaj, že malo đomba, si mogoče že lahko privoščim takšen prispevek na forumu 😀

zanimiv avto ... ful hud za vidt, upam pa da tehnika tud laufa tako kot mora ...

p.s.  .... pa v Tunjicah si sliku avto od zuni 😅😁

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je TiEn napisal:

Men je vizualno hud k ps :D

Ja, marsikomu je bil všeč.

pred 12 urami je canyon napisal:

zanimiv avto ... ful hud za vidt, upam pa da tehnika tud laufa tako kot mora ...

p.s.  .... pa v Tunjicah si sliku avto od zuni 😅😁

Na testu je delovalo, kako pa bo ... pa ne vemo.
Poznaš Tunjice?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je kacnje napisal:

Ja, marsikomu je bil všeč.

Na testu je delovalo, kako pa bo ... pa ne vemo.
Poznaš Tunjice?

Francozi so dobri samo ta delati parfume in sir. Take izkušnje imam sam z dvema peugeotoma, ki sem si jih lastil. Z obema en kup težav, avto vleka je delala na polno, stroškov pa skoraj za pol novega avta. 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je kacnje napisal:

Ja, marsikomu je bil všeč.

Na testu je delovalo, kako pa bo ... pa ne vemo.
Poznaš Tunjice?

odraščal in živel 27 let v Tunjicah ... 🥰🥰
upam da se bom v prihodnosti vrnu nazaj, si postavu eno hiško in ustvaru družino ... v tunjicah maš use kar rabiš, Kamnik je pa z avtom 5 min stran tko, da res en tak prijeten kotiček z čudovito naravo .... nekateri so me skos zajebaval v katerih rovtah sm doma, sam k so 1x pršli do mene pa vidl da sploh nismo v rovtah pa kakšno okolico mamo, so hitr spremenil svoje mnenje ... marsikdo je reku da se počuti kokr da je na drugem svetu 😁
pač ko odraščaš v tem okolju mislim da ti zleze pod kožo 😁

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je kacnje napisal:

Ni vrag, da se ne poznava 😉. Iz centra Tunjic? Med šolo in trikotnim križiščem?

ammmm ja direkt .... Hribčev 😎

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko malo raziščeš motor ugotoviš, da so francozi zabasal zobati jermen v olje, kar pomeni da se ob obrabi začne vse lepo pacat. @scania je mislim da o tem že pisal na tem forumu, naj vas dec razsvetli. 
 

Res čudovit avto, po 30 letih razvoja se vračamo v preteklost in prisilno uničujemo motor, da čim prej menjaš :notworth::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 59 minutami je NevLado napisal:

Ko malo raziščeš motor ugotoviš, da so francozi zabasal zobati jermen v olje, kar pomeni da se ob obrabi začne vse lepo pacat. @scania je mislim da o tem že pisal na tem forumu, naj vas dec razsvetli. 
 

Res čudovit avto, po 30 letih razvoja se vračamo v preteklost in prisilno uničujemo motor, da čim prej menjaš :notworth::vskalo:

Jap, smo imeli cast videt fordovo umetnijo z zobatim jermenom v olju. 

Se mi zdi da konstrukterji ze sami sebi komplicirajo, zakaj spremenit nekaj kar funkcionira? 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
pred 56 minutami je FuManchu napisal:

Ker je tema o 308-ki, me zanima kako se kaj obnese letnik 2015 1,6 hdi motor noter. Kakšne izkušnje z tem avtom kdo?

 

 

Kak je avto Pežo ne vem, vem pa da je motor enak kot v Citrončku in lahko laufa 300-400kkm brez problema😊Servise smo delal na 25kkm a on je zdržal v mojih rokah do 430kkm,naprej pa ne vem kako dolgo še.... 🤔

Če je zgodovina znana s hdi nimaš kaj kiksnat..... :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.