Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

 

To so moja opa?anja pri CX-30. Se pa avto sam zaklene po nekaj metrih vo?nje in ko ga ustavi? (avto pri?gan) od zunaj ne more noben noter, ?e ga ne odklene? iz notranje strani - je to mo?no spremeniti in kako ?

 

To lahko spremenis ... vsaj pri CX-5 gre preko neke kombinacije pritiskov na tipko za zaklep ... ki je opisana v prirocniku ... Verjetno je pri CX-30 podobno... pobrskaj po prirocniku ... 

 

CX-5_Navodila_za_uporabo_8FY4-EE-17E-SI_

 

CX-5_Navodila_za_uporabo_8FY4-EE-17E-SI_

 

- auto hold si ne zapomni in moras zmeraj pritiskat. To dr?i - imam ro?ni menjalnik.

 

 

Pa lahko vklopis, ko avto miruje ali je tako, kot je Boss napisal, da se da aktivirat sele, ko se odpeljes?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo dr?alo. Tudi pri nas je tudi v 2wd..

 

 

Ampak ne G150 ... samo G122 ...

 

https___si_cdn_mazda_media_f158b335ff114

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Tole zadnje bo dr?alo za CX-30, sem nastavil, hvala Jest, le avto mora biti pri?gan, druga?e je Vehicle settings zatemnjen na displayu (ugasnjen motor). Vse se lahko nastavi preko displaya  in Joysticka. Po?asi se u?imo in ga spoznavamo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zunanjost so pa? falili z to plastiko in ni? je ne more polep?ati.

Bi naredili iz prve lep?o in bi bil zadetek v polno... tako je pa kr neki.

Kaj govorim, ?e vedno bi bil grd suv kot vsi a vsaj ne zelo grd.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zunanjost so pa? falili z to plastiko in ni? je ne more polep?ati.

Bi naredili iz prve lep?o in bi bil zadetek v polno... tako je pa kr neki.

Kaj govorim, ?e vedno bi bil grd suv kot vsi a vsaj ne zelo grd.

A v ?ivo si ga ?e videl? Meni je bil sprva po slikah bruh,bruh... V ?ivo pa zelo lep avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A v ?ivo si ga ?e videl? Meni je bil sprva po slikah bruh,bruh... V ?ivo pa zelo lep avto.

Sem ja, in to v "moji" barvi.

Zadek mi je v?e?en, s strani pa nikakor.Res so pretiravali z plastiko. Tudi spredaj mi ni preve? v?e?.Nasplo?no mi suvi niso v?e?, tako, da jih niti ne gledam kaj preve?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tiste ki ne morete z rde?e barve res ni, ma?inska siva je pa lepa ker ta(grda) plastika ni tako izrazita! Meni je med temi, kao SUVi vseeno naj, pa tudi ni?ja je za 5-10 cm in mi deluje kot neki SUV-CUPE.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele gledal porabe novih Skyactiv X motorjev na Spritmonitorju. Zdaj a se ?e niso ulaufali ali pa tudi tukaj niso ravno prepri?ljivi. Trojka ima povpre?je cca 7, CX-30 pa ?e pol litra ve?. Pri obeh modelih je to cca pol litra ve? kot pri 122KM klasi?nem Skyactiv motorju s 122KM.

 

Dizel jih pa ?ist poseka saj je od 5,5 do 5,9 povpre?je. Pa sem resno pri?akoval, da se bo X pribli?al vsaj nekje na 6 litrov, ampak pa? fiziko te?ko pretenta?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pri?akovano dizel vozijo penzionisti ob nedeljah ko ni prometa (tisti 1.8d 115konjev je vrtoglava stevilka konjev) , bencinarje pa vozijo mladi in mladi po srcu hehe

 

Ampak resno zdaj, tudi trojka dizel ima kar visoko porabo glede na 115konjev...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam glede X, z mojo G194 AT gibljem med 7.5 - 8 s tem da je pol litra ve? kubiture, pa ?e ?estka je malenkost te?ej?a, dejansko z X nekakr?nega prihranka za zdej ni?

 

Po mojem jih fejst tepe te?a, vrjetno si predstavlamo glede na ?tevilko modela, da je to nek manj?i avto, dejansko majo pa 1400 kg tak k ?estka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pri?akovano dizel vozijo penzionisti ob nedeljah ko ni prometa (tisti 1.8d 115konjev je vrtoglava stevilka konjev) , bencinarje pa vozijo mladi in mladi po srcu hehe

 

Ampak resno zdaj, tudi trojka dizel ima kar visoko porabo glede na 115konjev...

?ak, da Alex najde tole temo... bo? ti ?e videl penzionerje v akciji.  :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.