Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

dne 11. 7. 2021 ob 10:18 je Bossek napisal:

Tisti ki si lastite cx30 .... je kateri razmislal ali pa clo ze kupil spodnji front grill?

 

Skrbi me ker nisem 100% preprican kaksno sirino tablic imajo ostali in ali bo sploh pasalo pri nas.

 

Govorim o tem: 

WWW.AMAZON.DE

Kaufen Sie [2 Stück] CDEFG für CX30 CX-30 Front Kühlergrille Frills Frontstoßstangenmaske Auto Grill Modifiziertes Zubehör im Auto & Motorrad-Shop auf Amazon.de. Große Auswahl und Gratis Lieferung...

 

Kolikor vidim je to samo mreža za spodnjo luknjo zapret in ne vem če ima tablica kaj veze.

dne 11. 7. 2021 ob 20:45 je tommaazz napisal:

Ne najdem točnega odgovora na to vprašanje...vem, da core ima dnevne halogenke, ostale LED, plus pa je potem očitno enako? Vem da ima style matrične, zato pa bi najraje imel style, upam da bo čez par mesecev tudi kakšna g150 style, če ne bom pač g122 vzel, načeloma mi bo dovolj ampak bi raje vzel 150, če bi lahko izbiral.

Osnovni in Plus imata samo dnevne luč halogenske, ostalo je vse LED. lahko pa te žarnice zamenjaš z LED pa je. Kratke in dolge so LED Style pa ima potem matričnini led

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem obljubil bom podal malo mojih občutkov o vožnji z Cx30. Nekaj sem že napisal lani o cx30,g 122 sedaj sem pa vozil x180, avt.AWD s ful opremo.Vožnja in občutek na volanu sta odlična.😊 Pri vožnji daje občutek varnosti in mirnosti. Je zelo tiha in pri 100km na uro daje občutek kot,da se pelješ cc 70-80.😊 Še vedno me motijo te prezračevalne reže v kabini,ker se ne dajo idealno nastaviti ☹️

Menjalnik mi je ok samo vedet moraš kaj hočeš,ne mara pa cincanja. Pri umirjeni vožnji mirno in lepo prestavi,pri prehitevanju pa pohodiš plin do daske in poleti. Res pa potem prestavlja nekje pri 4000 obratov. Prevozil sem okoli 100 km in imel pov.porabo 6.6 lit. Res pa nisem vozil po AC. Meni se zdi za ta avto super,sploh ker je awd in avtomatik!👍 Vozil sem pa kot vozim ponavadi svojo 3ko in mi pije  tu nekje. Nisem opazil nobenega cukanja ali kaj podobnega  in tudi vibracij kot sem jih malo opazil pri g 122 ni bilo!😊 Skratka avto me je navdušil,prav tako pa tudi trgovec,ki mi je ponudil dokaj ugodno ceno za mojo 3jko in nasploh dobro ponudbo za razmislek:whatever: Če se odločim za njo bo verjetno CX 30 - x 186 GT plus style,machine grey.:ouje:

Edina dva minusa,ki jih imam sta reži za ventilacijo in plastične obrobe okoli koles,ki se pa pri tej machine hrey barvi skoraj ne vidijo.....:prstgor:

IMG_20210713_083720~3.jpg

IMG_20210713_083734~2.jpg

IMG_20210713_093911~2.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

Torej če bi se odločil, bi se odločil za X180 AWD AT oz. katero varianto? Koliko stane taka varianta? In seveda koliko ti plačajo za tvojo odlično M3? ☺️

 

Sem napisal model katerega bi vzel. Poglej po ceniku koliko pride cc28k€

O končnih cenah se še dogovarjamo ,isto za mojo Mazdo 3, cc(16k€)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Kot sem obljubil bom podal malo mojih občutkov o vožnji z Cx30. Nekaj sem že napisal lani o cx30,g 122 sedaj sem pa vozil x180, avt.AWD s ful opremo.Vožnja in občutek na volanu sta odlična.😊 Pri vožnji daje občutek varnosti in mirnosti. Je zelo tiha in pri 100km na uro daje občutek kot,da se pelješ cc 70-80.😊 Še vedno me motijo te prezračevalne reže v kabini,ker se ne dajo idealno nastaviti ☹️

Menjalnik mi je ok samo vedet moraš kaj hočeš,ne mara pa cincanja. Pri umirjeni vožnji mirno in lepo prestavi,pri prehitevanju pa pohodiš plin do daske in poleti. Res pa potem prestavlja nekje pri 4000 obratov. Prevozil sem okoli 100 km in imel pov.porabo 6.6 lit. Res pa nisem vozil po AC. Meni se zdi za ta avto super,sploh ker je awd in avtomatik!👍 Vozil sem pa kot vozim ponavadi svojo 3ko in mi pije  tu nekje. Nisem opazil nobenega cukanja ali kaj podobnega  in tudi vibracij kot sem jih malo opazil pri g 122 ni bilo!😊 Skratka avto me je navdušil,prav tako pa tudi trgovec,ki mi je ponudil dokaj ugodno ceno za mojo 3jko in nasploh dobro ponudbo za razmislek:whatever: Če se odločim za njo bo verjetno CX 30 - x 186 GT plus style,machine grey.:ouje:

Edina dva minusa,ki jih imam sta reži za ventilacijo in plastične obrobe okoli koles,ki se pa pri tej machine hrey barvi skoraj ne vidijo.....:prstgor:

IMG_20210713_083720~3.jpg

IMG_20210713_083734~2.jpg

IMG_20210713_093911~2.jpg

zgleda fajn, kaj je pa razlika med x180 in x186 samo teh 6 konjev ali je tudi pri samem motorju kaj drugačna tehnologija?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem veliko spraševal, ampak okvino je nasploh boljši in vse kar je tam bilo tako, tako so odpravili. Ko sem ga testiral ni bilo nič kar bi opazil, da ni vredu. Edino za menjalnik mi je priporočal ročnega, če mi avtomatski ne pomeni veliko. 

Aha pa x 180tk ne bodo več delali oziroma prodali bodo tisto kar je še kje na lagru.... :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je ignacij napisal:

V motorje se ne spoznam, pa me zanima če je komu jasno zakaj npr. ne narediji tega x motorja 2,5l pa npr. 230KM, kaj jih zavira?

Ekologija? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je 50keda napisal:

Torej v Evropti ne bojo nič več prodajali? Na-a to ne vrjamem, sj bodo hybridi tole ... kar pomeni, da bo "ekologija" izpolnjena ;)

Tej obstoječi benzinarji brez turbin  ostajajo za evropski trg. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

22 hours ago, Bini said:

Zato pa sem še pravi čas pohitel in kupil malo jačo bencinko, ker res kmalu ne bo več nič pametnega za kupit. :nevem:

Sam zdej boš pa še ti mel več konjev kot Alex, kako bo zdej to ?😁

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je več kot dovolj za dolge klance... Ampak od viška glava ne boli. Kakega bavarca stisniti je tudi poseben gušt. :harhar:

V igri je zanimiva možnost... 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super, odličen avto, še večje lušte si mi naredil 😁...še par mesecev pa grem tudi sam v akcijo 🙃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je tommaazz napisal:

Super, odličen avto, še večje lušte si mi naredil 😁...še par mesecev pa grem tudi sam v akcijo 🙃

Bdw,ti si meni naredil lušte par postov nazaj,če se ne motim?😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ampak tvoj je že na poti, moj pa še ne 😆. Me pa res zanima kaj je s temi prezračevalnimi režami, ker povsod to grajajo...moram it na testno tudi sam, pa da vidim...Kako se ti pa zdi naprimer poskočnost avtomatik/AWD/x180 vs ročni g122, ki si ga tudi vozil? Verjetno bistveno poskočnejši ni, pri avtocestnih hitrostih že, kaj pa normalna vožnja? Sam bi raje ročnega vzel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.