Skoči na vsebino

Nakup Mazde CX-5 SKY ACTIV-G 194 AT AWD


Senad

Priporočeno sporočilo

dne 27. 9. 2022 ob 23:21 je Bini napisal:

Ne ampak zato,ker so grde......😂

Ti,ti "poreden tiček"😉...povej po pravici....za to,ker bi pol avto bil težji....pa k sanke niso čist paralelne,torej je veliiiiiko večji zračni upor...pa pol ni šanse,da bi imel takšno porabo🤔

 

OK...sedaj pa brez "zajebancije"....sem razmišljal....ko so mi zmontirali te "sanke"🧐...po moje bi moral dobiti še tiste original šine katere pokrivajo montažni kanal,kjer se montirajo te sanke....pa so jih v delavnici obdržali🙄...."piz..a"...ajd-saj jih ne bom rabil,a vseeno...če bom "čez 30let" avto prodajal,in kupec ne bo maral "sank"....🤔

Pa sem zaradi naročene rezervnega kolesa dobil tisti filc,pleh,vijake itd....samo šine pa nisem dobil😠.

 

Pa še za malce veselja in smeha en "resnični vic",k ga lahko poveste svoji dragi....za kaj moški ne dobijo celulita?....za to,ker je to grdo😂🤣

 

L.P.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je skritikrt napisal:

Ti,ti "poreden tiček"😉...povej po pravici....za to,ker bi pol avto bil težji....pa k sanke niso čist paralelne,torej je veliiiiiko večji zračni upor...pa pol ni šanse,da bi imel takšno porabo🤔

 

OK...sedaj pa brez "zajebancije"....sem razmišljal....ko so mi zmontirali te "sanke"🧐...po moje bi moral dobiti še tiste original šine katere pokrivajo montažni kanal,kjer se montirajo te sanke....pa so jih v delavnici obdržali🙄...."piz..a"...ajd-saj jih ne bom rabil,a vseeno...če bom "čez 30let" avto prodajal,in kupec ne bo maral "sank"....🤔

Pa sem zaradi naročene rezervnega kolesa dobil tisti filc,pleh,vijake itd....samo šine pa nisem dobil😠.

 

Pa še za malce veselja in smeha en "resnični vic",k ga lahko poveste svoji dragi....za kaj moški ne dobijo celulita?....za to,ker je to grdo😂🤣

 

L.P.

Evo to je to,na koncu je pa vse jasno kot beli dan,celulit in sanke gredo skupaj a v moj ali na moj avto nikoli.....😊😀😂(hec)

Mene sploh ne motijo,ene prav pašejo na avte kot so insignia,M6, CX30 itd 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Bini napisal:

Evo to je to,na koncu je pa vse jasno kot beli dan,celulit in sanke gredo skupaj a v moj ali na moj avto nikoli.....😊😀😂(hec)

Mene sploh ne motijo,ene prav pašejo na avte kot so insignia,M6, CX30 itd 😉

 

O čem ti to? A o sankah al o ženskah s celulitom? :nevem:😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Zanima me iz vaših izkušenj kje se da najbolj dogovoriti glede cene oz popusta. Tole cx-5 sem kupil v Kopru in sem dobil najvišji popust, vendar sedaj nimajo več prioritetno prodajo Mazde in bo baje težje dobiti popust.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Senad napisal:

Zanima me iz vaših izkušenj kje se da najbolj dogovoriti glede cene oz popusta. Tole cx-5 sem kupil v Kopru in sem dobil najvišji popust, vendar sedaj nimajo več prioritetno prodajo Mazde in bo baje težje dobiti popust.

Ali boš menjal na bencin 2.5? :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Senad napisal:

Zanima me iz vaših izkušenj kje se da najbolj dogovoriti glede cene oz popusta. Tole cx-5 sem kupil v Kopru in sem dobil najvišji popust, vendar sedaj nimajo več prioritetno prodajo Mazde in bo baje težje dobiti popust.

Ne razumem kaj hočeš povedat s to prioritetno prodaje Mazde.... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Bini napisal:

Ne razumem kaj hočeš povedat s to prioritetno prodaje Mazde.... 🤔

Po salonih ponujajo različne popuste ... in zanima me kje bi mi priporočali da povprašam za ponudbo oz se grem dogovarjat za naročilo avta.

Ker pri sedajni cx-5ki so nam pred 5 leti pri Ferku ponudili max 500€ popusta, pri Selmarju max 1000€, v Lj 2000€ in v Kopru, kjer sva jo potem tudi vzela pa skoraj 4000€ popusta.

 

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Senad napisal:

Po salonih ponujajo različne popuste ... in zanima me kje bi mi priporočali da povprašam za ponudbo oz se grem dogovarjat za naročilo avta.

Ker pri sedajni cx-5ki so nam pred 5 leti pri Ferku ponudili max 500€ popusta, pri Selmarju max 1000€, v Lj 2000€ in v Kopru, kjer sva jo potem tudi vzela pa skoraj 4000€ popusta.

 

To prvo razumem ne razumem pa zakaj ti nebi še enkrat dali največjega med vsemi.....:nevem: 

Jaz sem se že 3x najbolje zdilal pri Selmar med BTC,MB in CE.....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Senad napisal:

Po salonih ponujajo različne popuste ... in zanima me kje bi mi priporočali da povprašam za ponudbo oz se grem dogovarjat za naročilo avta.

Ker pri sedajni cx-5ki so nam pred 5 leti pri Ferku ponudili max 500€ popusta, pri Selmarju max 1000€, v Lj 2000€ in v Kopru, kjer sva jo potem tudi vzela pa skoraj 4000€ popusta.

Ti to druge sprašuješ, pa sam najbolje obvladaš? :)

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Senad napisal:

Po salonih ponujajo različne popuste ... in zanima me kje bi mi priporočali da povprašam za ponudbo oz se grem dogovarjat za naročilo avta.

Ker pri sedajni cx-5ki so nam pred 5 leti pri Ferku ponudili max 500€ popusta, pri Selmarju max 1000€, v Lj 2000€ in v Kopru, kjer sva jo potem tudi vzela pa skoraj 4000€ popusta.

 

Ponoviš vajo in si zmagal....glede na to da kupuješ Mazdo imaš itak, kaj malo več kot 5 salonov v SLO, tudi ce vse obiščeš ni neke hude panike😉😂, saj ne kupuješ vw🤭🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Senad napisal:

Po salonih ponujajo različne popuste ... in zanima me kje bi mi priporočali da povprašam za ponudbo oz se grem dogovarjat za naročilo avta.

Ker pri sedajni cx-5ki so nam pred 5 leti pri Ferku ponudili max 500€ popusta, pri Selmarju max 1000€, v Lj 2000€ in v Kopru, kjer sva jo potem tudi vzela pa skoraj 4000€ popusta.

 

To pa je popust 😮 Lepo :prstgor:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, to ni popust.

 

To je dokaz, kakšno provizijo pobirajo. Ker prodajalec z vsemi svojimi popusti ne bo šel v svoj minus. Kljub 4000€ popusta so gotovo bili še vedno v plusu. Torej ti niso dali največji popust ampak so te najmanj olupili... 

 

In potem mene šlatajo za čelo, ko hočem za kilogram medu 12,50€, za deset kokošjih jajc 3€ in za kilogram purana 8€...

  • Všeč 5
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Ne, to ni popust.

 

To je dokaz, kakšno provizijo pobirajo. Ker prodajalec z vsemi svojimi popusti ne bo šel v svoj minus. Kljub 4000€ popusta so gotovo bili še vedno v plusu. Torej ti niso dali največji popust ampak so te najmanj olupili... 

 

In potem mene šlatajo za čelo, ko hočem za kilogram medu 12,50€, za deset kokošjih jajc 3€ in za kilogram purana 8€...

Saj si, pri nas nebi dobil toliko je pa res da si dražji samo za 1€ pri vsaki stvari.... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Bini napisal:

Saj si, pri nas nebi dobil toliko je pa res da si dražji samo za 1€ pri vsaki stvari.... 😁

Nima Cinkarne Celje v bližini, ampak čisto neokrnjeno naravo (razen onesnaževalcev, ki jih v hribe prinese zrak iz Italije). 😃 

Popravljeno od Janez007
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Janez007 napisal:

Nima Cinkarne Celje v bližini, ampak čisto neokrnjeno naravo (razen onesnaževalcev, ki jih v hribe prinese zrak iz Italije). 😃 

 

Iz Italije? Ne bo šlo skozi. Burja začne zalet jemat pri Triglavu. In od Triglava do nas prinese samo tisto, kar izprdijo planinci na Veliki Zelnarci, v dolini Sedmerih jezer, na Mahavščku in Tolminskem Kuku...

 

Ja, kakšnih 50 km je od nas do vrha Triglava, zmerno do pretežno sami gozdovi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Nima Cinkarne Celje v bližini, ampak čisto neokrnjeno naravo (razen onesnaževalcev, ki jih v hribe prinese zrak iz Italije). 😃 

Joj to pa nisem vedel,kuram škodi cinkarniški zrak na daljavi 15 km.....😂

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

Mojster pa ti si car v pogajanjih... Sem mislil, da sem se sam dobr zdilal za 3000€ popusta pri šestki pa vidim, da se je dalo celo več. :bravo:

Ja sva bila zelo presenečena, glede na to da je pri Ferku v Mb rekel da je pri Mazdi max 500€ popusta. Sedaj je problem, ker je Avtoplus v Kopru vzel Mercedesa in imajo Mazdo samo še za zraven in mi je prodajalec rekel  da jo lahko naročijo, samo vprašanje kdaj jo bodo dobili ker pač niso več prioriteta v Sloveniji.

 

pred 19 urami je Bini napisal:

Ne razumem kaj hočeš povedat s to prioritetno prodaje Mazde.... 🤔

Sedaj prodajajo Mercedese in imajo še Mazdo zraven zaenkrat, samo da ne naročujejo več v naprej in tudi če naročijo morajo čakati, ker so drugi trgovci v Slo v prednosti

pred 16 urami je sportman333 napisal:

Ponoviš vajo in si zmagal....glede na to da kupuješ Mazdo imaš itak, kaj malo več kot 5 salonov v SLO, tudi ce vse obiščeš ni neke hude panike😉😂, saj ne kupuješ vw🤭🤣

Panika je samo v tem, da sem iz Koroške in imam skoraj do vsakega salona 200 km v eno stran 🙈😬

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Senad napisal:

Ja sva bila zelo presenečena, glede na to da je pri Ferku v Mb rekel da je pri Mazdi max 500€ popusta. Sedaj je problem, ker je Avtoplus v Kopru vzel Mercedesa in imajo Mazdo samo še za zraven in mi je prodajalec rekel  da jo lahko naročijo, samo vprašanje kdaj jo bodo dobili ker pač niso več prioriteta v Sloveniji.

 

Sedaj prodajajo Mercedese in imajo še Mazdo zraven zaenkrat, samo da ne naročujejo več v naprej in tudi če naročijo morajo čakati, ker so drugi trgovci v Slo v prednosti

Panika je samo v tem, da sem iz Koroške in imam skoraj do vsakega salona 200 km v eno stran 🙈😬

Saj so maili, telefoni, ... kolega je pred kratkim s ponudbami sem, tja in nazaj ...  na koncu kupil Seata še 1.000 € ceneje, kot je bilo najprej rečeno, da se ceneje ne da, pri istemu, ki je to prej trdil. Mislim, da spet prihajamo v bolj normalne čase, ker se novi ne prodajajo več kot vroče žemlje. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Senad napisal:

Ja sva bila zelo presenečena, glede na to da je pri Ferku v Mb rekel da je pri Mazdi max 500€ popusta. Sedaj je problem, ker je Avtoplus v Kopru vzel Mercedesa in imajo Mazdo samo še za zraven in mi je prodajalec rekel  da jo lahko naročijo, samo vprašanje kdaj jo bodo dobili ker pač niso več prioriteta v Sloveniji.

 

Sedaj prodajajo Mercedese in imajo še Mazdo zraven zaenkrat, samo da ne naročujejo več v naprej in tudi če naročijo morajo čakati, ker so drugi trgovci v Slo v prednosti

Panika je samo v tem, da sem iz Koroške in imam skoraj do vsakega salona 200 km v eno stran 🙈😬

Pojdi Selmarju.... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, neki popusta pa je 🙂 Pol se da dat kej 😄  Še za 500€, 1k€ probaš še spogajat in je to to. 🙂 

 

 

WWW.AVTO.NET

Mazda CX-5 G165 Attraction Plus, letnik:2023,37530 EUR :: www.Avto.net ::

 

dne 24. 1. 2023 ob 6:47 je Slivka napisal:

Ne, to ni popust.

 

To je dokaz, kakšno provizijo pobirajo. Ker prodajalec z vsemi svojimi popusti ne bo šel v svoj minus. Kljub 4000€ popusta so gotovo bili še vedno v plusu. Torej ti niso dali največji popust ampak so te najmanj olupili... 

 

In potem mene šlatajo za čelo, ko hočem za kilogram medu 12,50€, za deset kokošjih jajc 3€ in za kilogram purana 8€...

 

Itak da lupjo, sam cenik primemo v roke, pa ti je vse jasn 🙂

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.