Skoči na vsebino

ZIMOVANJE


curko

Priporočeno sporočilo

Zdravo družba

 

Kot je z naslova vidno bom 1 vozilo parkiral v garažo ali bo to 1 ali 2 leti še sam ne vem točno. Razlog odjave vozila je da bo partnerica leto ali mogoce 2 leti doma in ne rabiva 3 vozil v cestnem prometu.

 

Zato sva se odlocila da odjaviva belo GTA in jo počasi popraviva kar je za popravit

Menjava sklopke

Barvanje zadnjega odbijaca, pokrova motorja, premik vezne stene spredaj saj spredni odbijac gleda grozno ven

Dodatna zvocna izolacija

Vgradnja novih zvočnikov

Obnova zavornih klesc, nove zavorne cevke...

Generalka na motorju...

 

In ce bo vse po planu bo na koncu priletel se kompresor da bo vozilo bolj poskocno

 

Zdaj pa se na vas obracam ker sem res nou v tem kako vozilo pripraviti na zimovanje zacetek zimovanja 10.10.22

 

Seveda kompletno ciscenje in globinsko sesanje definitivno

vozilo se bo lepo dvignilo pobralo gume dol da ne bodo le ta jajcasta

V vozilo bom tudi vrgel posodico za pobiranje vlage

 

Je se kaj taksnega kar ne smem pozabiti?

Vsa mnenja dobrodoslaaaaa e6ff1ba1ad9d0bb9b198f4ad2c812c4d.jpg

 

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

 

 

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je curko napisal:

 

Zdravo družba

 

Kot je z naslova vidno bom 1 vozilo parkiral v garažo ali bo to 1 ali 2 leti še sam ne vem točno. Razlog odjave vozila je da bo partnerica leto ali mogoce 2 leti doma in ne rabiva 3 vozil v cestnem prometu.

 

Zato sva se odlocila da odjaviva belo GTA in jo počasi popraviva kar je za popravit

Menjava sklopke

Barvanje zadnjega odbijaca, pokrova motorja, premik vezne stene spredaj saj spredni odbijac gleda grozno ven

Dodatna zvocna izolacija

Vgradnja novih zvočnikov

Obnova zavornih klesc, nove zavorne cevke...

Generalka na motorju...

 

In ce bo vse po planu bo na koncu priletel se kompresor da bo vozilo bolj poskocno

 

Zdaj pa se na vas obracam ker sem res nou v tem kako vozilo pripraviti na zimovanje zacetek zimovanja 10.10.22 emoji3064.pngemoji3064.png

 

Seveda kompletno ciscenje in globinsko sesanje definitivno

vozilo se bo lepo dvignilo pobralo gume dol da ne bodo le ta jajcasta

V vozilo bom tudi vrgel posodico za pobiranje vlage

 

Je se kaj taksnega kar ne smem pozabiti?

Vsa mnenja dobrodoslaaaaa e6ff1ba1ad9d0bb9b198f4ad2c812c4d.jpg

Samo komentar. :)

 

Če vsaj pol tako lepo skrbiš za ženo, si odličen mož. 🤭 In, ali bo ostalo še kaj denarja za ogrevanje, elektriko, če boš toliko vlagal v Mazdin pleh? 😮

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoče zaščita podvozja če bo že tolk časa stal in kake mišolovke
Definitivno se rdeco umetno travco ji bom pogrnu sem jo ze na siht rezerviru hehe

Podvozje je lansko leto bil zasciten pa vse roke in use obnovljene in zascitene z smolo tko da preden gre nazaj na cesto se se 1x zasciti

Misolovke pametna ideja hvala

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

Samo komentar.
 
Če vsaj pol tako lepo skrbiš za ženo, si odličen mož. In, ali bo ostalo še kaj denarja za ogrevanje, elektriko, če boš toliko vlagal v Mazdin pleh?
Hahaha. Vecinoma se bo vse doma delalo dvigalo je doma delavnica tudi tko da edini velik strosek bo kompresor hehe

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa generalka motorja ? A pije olje ?
Ja res je. Mal bomo tesnila pozamenal pa kolektorje in ostalo scistil ce bo ze casa na pretek

Poslano z mojega SM-G998B z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.