Skoči na vsebino

Reality check za mazdo 6 III bencinarja


hermelin

Priporočeno sporočilo

Kakšna ugotovitev... 

Še enkrat....limuzina večja, pa je karavan, ki je 6 cm manjši, udobnejši... To normalen človek ne more izjavit... 

Limuzina je za ženske oziroma gospe in nas, balkance...

Ne vem, zakaj bolj praktičen...

Ne vem, no... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz dokler sem imel enega otroka, sem še vztrajal na mazdi 3 sedan :) pač mi je to najljubša oblika. Zdaj ko sta dva imam karavana 6ko in ja - je lažje voziček notr dat, sam dalo bi se tud v limuzinsko.

 

Upam, da do takrat ko bomo ven iz te faze malih otrok, naumijo še kako novo limuzino, meni je to najljubša oblika avtomobila in najbolj elegantna.

  • Všeč 4
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je SeekK napisal:

Jaz dokler sem imel enega otroka, sem še vztrajal na mazdi 3 sedan :) pač mi je to najljubša oblika. Zdaj ko sta dva imam karavana 6ko in ja - je lažje voziček notr dat, sam dalo bi se tud v limuzinsko.

 

Upam, da do takrat ko bomo ven iz te faze malih otrok, naumijo še kako novo limuzino, meni je to najljubša oblika avtomobila in najbolj elegantna.

No, kot sem napisal, za družino je karavan. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Alex napisal:

No, kot sem napisal, za družino je karavan. 😉

Pa za vozit drva, pesek, opeke, zemljo, cement, apno, itd... Taprav družinski avtek:bravo:

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 9/18/2022 at 7:42 PM, Deeyan said:

 

je tako, druga maska, eyebrows, pa še kak detajl bi se našu :D

Sploh nisem vedel, da se da masko zamenjat kar tko? Tell me more plz! A to moraš cel sprednji bumper menjat? A ni drugačna oblika pri lučeh, kako to pol skup paše? Samo grila najbš nemoreš menjat ker sta različnih velikosti... Help! :D 
 

On 9/19/2022 at 10:01 AM, Alex said:

V bistvu obe izgledata retro in se jima že močno poznajo leta. Še posebej od zadaj je to najbolj vidno. Je pa 6-ka dobro kljubovala letom, bolje, kot konkurenca. 

Samo 10 let je pa le 10 let. 😉

Meni je 6-ka še vedno všeč a stvari gredo naprej. 😊

Ja tudi s ceno očitno... O_o
 

On 9/19/2022 at 12:52 PM, mazdaman said:

6 karavan je zada retro, spredaj so jo z FL uspešno pomladili

Zato pa vse po 2014 izgleda kot dva avta štukana skupaj. Gledam oglase pa me kar stisne, ko razmišljam, da bi moral kupit 2015+... Mo vidli.

 

On 9/20/2022 at 12:02 PM, Boss said:

Če sebe pogledam v teh treh letih lastništva karavanke lahko ugotovim, da v vsem tem času nisem notri peljal kaj takega kar ne bi mogel z limuzino. Tako da... :nevem:

Cela ta debata mi je res zanimiva ker se ne znam postavit v kožo nekoga, ki mu je limuzina zadosti. Ali ne greste nikoli na kak roadtrip raziskovat čudne kraje ali furate 2 (redko 3 :D) pse ali froce hkrati s polno pridelka s kmetije itd.? Če pa imate doma še nekaj večjega za trogat zadeve okoli, zakaj potem drugi avto ni manjši, vsaj, če ste kolikor toliko blizu mesta? 
Evo sharam sliko pakiranja (še ni fertik) na poti domov s standardnega roatripa, ko se v avtu znajde še kakšna extra prošnja/naročilo domačih itd. :D Dva bajka notri, od tega je ta manjšega zamenjala veliko večja mrcina + kup dodatne zaščitne opreme... Da bi imel še otroke bi blo treba land cruiserja nabavit.

H5D2DJuablbn1LwXn1qOBeAzM0bhYh5fRQbnjTYx

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je hermelin napisal:

Sploh nisem vedel, da se da masko zamenjat kar tko? Tell me more plz! A to moraš cel sprednji bumper menjat? A ni drugačna oblika pri lučeh, kako to pol skup paše? Samo grila najbš nemoreš menjat ker sta različnih velikosti... Help! :D 


H5D2DJuablbn1LwXn1qOBeAzM0bhYh5fRQbnjTYx

 

dobi se prov za ta facelift namensko tako masko: Hohe-qualit-t-Frontsch-rze-Raptor-Grille

obstaja pa tut za čist prve modele: Hohe-qualit-t-Frontsch-rze-Raptor-Grille

 

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O bomba! Hvala. Če pristanem na 1. faceliftu 100% počim to gor. Ali pa celo brez logota. :D Nisem niti razmišljal, da bi izgled avta spreminjal. To naredi 2015+ veliko bolj atraktivno opcijo.

 

Sicer pa gledam naprej in mi ta nihanja v cenah niso čisto jasna. 2018 za sub 20k? Barva ni lih, pa leder ma, ampak ajde, je opcija.

 

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je hermelin napisal:

O bomba! Hvala. Če pristanem na 1. faceliftu 100% počim to gor. Ali pa celo brez logota. :D Nisem niti razmišljal, da bi izgled avta spreminjal. To naredi 2015+ veliko bolj atraktivno opcijo.

 

Sicer pa gledam naprej in mi ta nihanja v cenah niso čisto jasna. 2018 za sub 20k? Barva ni lih, pa leder ma, ampak ajde, je opcija.

 

 

Ce bos mel aktivni tempomat opcija brez logota zal odpade 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
On 9/28/2022 at 4:22 PM, Deeyan said:

 

Ce bos mel aktivni tempomat opcija brez logota zal odpade 🙂

 

Uff ok, good to know. Hvala!

Se pa moja raketa res pospeseno poslavlja, tako da nic ne bo s cakanjem pol leta na padec cen. 😕  Zadaj v ovinkih med kolesi vcasih tako poci, da ti hrbtenico strese. Najprej je samo pocilo v ovinku in potem se enkrat ko zravnas, kasneje je blo pa ze slisat skripanje ko zavijas. Kaksna ideja? Cakam pelkota, da bo imel cas, ampak karkoli je, verjetno ni vredno popravljati in naj je cim manj na cesti...

 

Pa na avtocesti z dopusta so se vceraj dogajale hipne izgube elektrike, ko sem luci spreminjal (zmigavci, dolge), tako da kak ground kje zjeban, BCM konektorji, mogoce varovalke (??) ali pa kar alternator? Danes pa vse kul... 😕

 

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...
On 10/18/2022 at 11:05 PM, Boss said:

To so verjetno roke spredaj... to se splača popravljat, zakaj ne.

 

Glede el. začni iskati pri ročki žmigavcev... verjetno je kje prežulilo kable.

Sorry za pozen odgovor, zivljenje me malo povozilo. Skratka kar se pokanja tice se je izkazalo, da je Pelko moral samo odstraniti nek kovinski del, ki bojda nicemur ne sluzi in naj bi le dodatno stabiliziral zadnjo os oz. nevem kako se rece temu delu. :D Za elektriko je pa verjetno alternator, saj sem takrat mel vkljuceno cisto vse kar se da, od tempomata, do klime, muzike in je bilo too much. Odkar za test "sparam z elektriko" se nic takega ne zgodi, tudi luci manj migetajo, ko zapiram okno.

 

Ampak kakorkoli, prosil bi za mnenje glede tega avta prosim! 2014 ne dobim pod 14k, razen ce je cisto sesut. Tale je pa minimalno kilometrov 2019 za 21k! Manjka merilec pritiska v kolesih. Bi bilo fino za daljse ture ampak jbg, nemores met vsega. Slike so zmedene, ampak kolikor uspem razbrati NI usnja in elektricnih sedezev, kar je tudi kul. Jasno mi pa ni kaj je z "city emergency braking function (SCBS)" funkcijo, ki je omenjena, knofa ne levi pa ne vidim? Napacna informacija?

 

Se enkrat hvala vsem za informacije in potrpljenje do sedaj! :D

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

16 minutes ago, NevLado said:

SCBS izklopis v infotamentu na sredini.

Drugace ne pise accident free?

Hmm, ko sem gledal v manualu je nek tak knof z dvema avtoma in "explozijo" med njima. Zanimivo. Za accident free je pa bojda tko, da se splaca prasat, ker v nemciji nima vec tega statusa takoj ko malo bolj popraskas. Vsaj tako mi je dobavitelj predstavil zadevo. Bucke? Je za prasat kaj se je dejansko zgodilo. Je pa zanimivo, da se prodaja s tako nizko kilometrino... Mogoce je kaj na tem. Mnenje?

 

13 minutes ago, Shrek said:

Pa rdeče barve je...

A to je minus?? :D Izkljucno rdece gledam zaenkrat. Crna ne zgleda dobro na tem avtu, belih je 90% avtov na cestah, sive niti slucajno ker so tako nevidni, da ga se podnevi ne vidis, ce nisi cisto pri stvari, kaj pa potem ostane?

Popravljeno od hermelin
  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je hermelin napisal:

Hmm, ko sem gledal v manualu je nek tak knof z dvema avtoma in "explozijo" med njima. Zanimivo.

 

 

Verjetno si gledal opozorilno lucko za SCBS ... 

image.png

 

Gumbi na levi strani volana v sestici 2019 so na sliki iz navodil za ta letnik ...

image.png

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz katerih navodil pa je to? Jaz sem preveril v slovenskih navodilih za sestico od 03 2019 dalje ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha... v navodilih za sestico od 06 2016 se tak gumb :P  ...

 

 image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaa, sem spregledal, da je za starejsi letnik. Thx :D Kaj pa sicer tale avto? Se splaca tezit gospodu importerju? :D Oz saj lahko sam poklicem pa prasam kaksen karambol je bil. 🤦‍♂️

 

edit: moja nemscina je ravno na nivoju, da sva se sporazumela, da ne zna anglesko. email party.

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je hermelin napisal:

Hmm, ko sem gledal v manualu je nek tak knof z dvema avtoma in "explozijo" med njima. Zanimivo. Za accident free je pa bojda tko, da se splaca prasat, ker v nemciji nima vec tega statusa takoj ko malo bolj popraskas. Vsaj tako mi je dobavitelj predstavil zadevo. Bucke? Je za prasat kaj se je dejansko zgodilo. Je pa zanimivo, da se prodaja s tako nizko kilometrino... Mogoce je kaj na tem. Mnenje?

 

A to je minus?? :D Izkljucno rdece gledam zaenkrat. Crna ne zgleda dobro na tem avtu, belih je 90% avtov na cestah, sive niti slucajno ker so tako nevidni, da ga se podnevi ne vidis, ce nisi cisto pri stvari, kaj pa potem ostane?

 

Pred eno uro je hermelin napisal:

Aaa, sem spregledal, da je za starejsi letnik. Thx :D Kaj pa sicer tale avto? Se splaca tezit gospodu importerju? :D Oz saj lahko sam poklicem pa prasam kaksen karambol je bil. 🤦‍♂️

 

edit: moja nemscina je ravno na nivoju, da sva se sporazumela, da ne zna anglesko. email party.

Accident free je podatek, ki ga izpolneš ob oddaji oglasa, "vehicle condition". Če je bila butnjena in popravljena, lahko namesto accident free izpolniš "repaired accident damage". Torej to je prvo vprašanje zame zakaj ni podatka? Preveri!

 

Glede na mobile.de je to:

Citat

Damaged are vehicles with unrepaired, significant damage, e.g. B. by traffic accident, fire, hail, water, engine or transmission damage. This does not mean: 1.) normal wear and tear; 2.) minor damage; 3.) a vehicle that was previously involved in an accident but has now been repaired. Furthermore, a vehicle is only considered accident-free if it has never suffered significant accident damage. This includes all damage that goes beyond minor damage (e.g. scratches in the paintwork). Even if the damage has been properly repaired, the vehicle is no longer considered accident-free. Finally, 'roadworthy' means that the vehicle is technically able to drive (no engine damage or similar). This does not relate to aspects of road safety or the other roadworthiness of the vehicle.


Drugo kar ti predlagam je, da naštudiraš kaj pomeni oprema "Sports line". Jaz ne vem, ampak takole za primerjavo sem odprl 3 različne mazde6:

- tvoja: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=361662624&categories=EstateCar&colors=RED&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&maxFirstRegistrationDate=2020-12-31&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&transmissions=MANUAL_GEAR&searchId=70ccf8c9-3f48-0f61-bb7e-0d3d6429754e&ref=srp
- prva alternativa: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=361434123&adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=HYBRID&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2019-01-01&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=845ac09d-611a-5726-2175-63c07c76e40a&ref=srp

- druga alternativa: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=363702986&adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=HYBRID&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2020-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=95974bab-808e-4f85-5124-47db288309ed&ref=srp

 

In potem pogledaš volane in mi ni jasno zakaj ima novejši letnik mazde6 z opremo sports line navaden volan, "tvoja" ima pa okol srebrno rinko? Mogoče ni opreme sports line ampak opreme "exclusive line". Preveri pakete opreme, preveri ali je ta tvoja res "sports line", ali pa je pa je bil menjan volan.

 

 

 

Tudi felge so od višjega paketa opreme?

 

 

 

Dalje nisem šel raziskovat, ti pa iz osebnih izkušenj ko sem jaz uvažal mojo povem, da je morda bolje dat jurja več, pa kupiš avto od pooblaščenca, recimo kaj takega:

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=362691426&adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=HYBRID&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2019-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=87979aa7-1fa0-a3c3-482f-a25c8a70a10e&ref=srp

image.png

image.png

Popravljeno od NevLado
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@NevLado dobro opazuješ, sploh tisto z volanom, če ne bi omenil, niti pod razno ne bi opazil take zadeve 👍 Ko bom menju, te bom kar s sabo vzel 😉

pred 2 urama je hermelin napisal:

Hmm, ko sem gledal v manualu je nek tak knof z dvema avtoma in "explozijo" med njima. Zanimivo. Za accident free je pa bojda tko, da se splaca prasat, ker v nemciji nima vec tega statusa takoj ko malo bolj popraskas. Vsaj tako mi je dobavitelj predstavil zadevo. Bucke? Je za prasat kaj se je dejansko zgodilo. Je pa zanimivo, da se prodaja s tako nizko kilometrino... Mogoce je kaj na tem. Mnenje?

 

A to je minus?? :D Izkljucno rdece gledam zaenkrat. Crna ne zgleda dobro na tem avtu, belih je 90% avtov na cestah, sive niti slucajno ker so tako nevidni, da ga se podnevi ne vidis, ce nisi cisto pri stvari, kaj pa potem ostane?

Kaj pa temno modra? Ta npr.?

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=346227322&colors=BLUE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2019-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=relevance&fnai=prev&searchId=d8b4e917-80b5-bf9b-f4cc-a3826d4fd08f&ref=srp

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je MazdaBoy napisal:

Evo tej jaz takoj dam palec gor kot obetavno, ker je označeno accident free + pooblaščenec mazda. Iz prve bi vprašal, pri koliko KM so menjali volan, ker je brez ene drajsice na spojki, kjer se ponavadi volani ožulijo + material izgleda precej frišen, stavim 10 eur da je bil menjan. Ima tudi original tepihe, kar je bonus. Še izpisek nam pošljejo vseh servisnih del in roka. Edino G165 v kombinaciji z AT zna bit bolj slaba izbira, žal.

 

Screenshot 2023-04-18 at 17.14.29.pngScreenshot 2023-04-18 at 17.12.09.pngScreenshot 2023-04-18 at 17.15.08.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 4/18/2023 at 4:39 PM, NevLado said:

 

Accident free je podatek, ki ga izpolneš ob oddaji oglasa, "vehicle condition". Če je bila butnjena in popravljena, lahko namesto accident free izpolniš "repaired accident damage". Torej to je prvo vprašanje zame zakaj ni podatka? Preveri!

 

Glede na mobile.de je to:


Drugo kar ti predlagam je, da naštudiraš kaj pomeni oprema "Sports line". Jaz ne vem, ampak takole za primerjavo sem odprl 3 različne mazde6:

- tvoja: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=361662624&categories=EstateCar&colors=RED&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&maxFirstRegistrationDate=2020-12-31&minFirstRegistrationDate=2013-01-01&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&transmissions=MANUAL_GEAR&searchId=70ccf8c9-3f48-0f61-bb7e-0d3d6429754e&ref=srp
- prva alternativa: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=361434123&adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=HYBRID&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2019-01-01&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=845ac09d-611a-5726-2175-63c07c76e40a&ref=srp

- druga alternativa: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=363702986&adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=HYBRID&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2020-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=95974bab-808e-4f85-5124-47db288309ed&ref=srp

 

In potem pogledaš volane in mi ni jasno zakaj ima novejši letnik mazde6 z opremo sports line navaden volan, "tvoja" ima pa okol srebrno rinko? Mogoče ni opreme sports line ampak opreme "exclusive line". Preveri pakete opreme, preveri ali je ta tvoja res "sports line", ali pa je pa je bil menjan volan.

 

 

 

Tudi felge so od višjega paketa opreme?

 

 

 

Dalje nisem šel raziskovat, ti pa iz osebnih izkušenj ko sem jaz uvažal mojo povem, da je morda bolje dat jurja več, pa kupiš avto od pooblaščenca, recimo kaj takega:

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=362691426&adLimitation=ONLY_DEALER_ADS&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=HYBRID&fuels=PETROL&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=16800&makeModelVariant1.modelId=7&minFirstRegistrationDate=2019-01-01&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&searchId=87979aa7-1fa0-a3c3-482f-a25c8a70a10e&ref=srp

image.png

image.png

Fenomenalno! Hvala ti! Cudo in pol, detektiv! Bom zvecer prestudiral. Sem mu pa poslal mail za VIN itd. in ni zaenkrat bilo nic od tega. Vidim tudi, da sem bil precej povrsen ze pri razumevanju nemskih trimov. Sem mislil, da je sports-line nad exclusive. Je pa cela zmeda, ker se razlikujejo tudi glede na letnik. Vmes vidim tudi "kizoku" in nisem tocno nasel kam spada ta trim. Na zalost pa za to, ki si jo izpostavil izrecno pise "!!! KEIN VERKAUF FÜR EXPORT !!!". :(

 

On 4/18/2023 at 5:04 PM, MazdaBoy said:

Ta mi je osebno bolj za "delavske passate". :D Majo se svetlo modro, ki je boljsa, ampak glede na to da sem vse zivljenje mel same modre zadeve bi raje kaj drugega. :D

 

23 hours ago, NevLado said:

Evo tej jaz takoj dam palec gor kot obetavno, ker je označeno accident free + pooblaščenec mazda. Iz prve bi vprašal, pri koliko KM so menjali volan, ker je brez ene drajsice na spojki, kjer se ponavadi volani ožulijo + material izgleda precej frišen, stavim 10 eur da je bil menjan. Ima tudi original tepihe, kar je bonus. Še izpisek nam pošljejo vseh servisnih del in roka. Edino G165 v kombinaciji z AT zna bit bolj slaba izbira, žal.

 

Screenshot 2023-04-18 at 17.14.29.pngScreenshot 2023-04-18 at 17.12.09.pngScreenshot 2023-04-18 at 17.15.08.png

Hudo! Niti slucajno ne opazim sam takih zadev, hvala! Si bom TODO naredil iz tvojih opazk. :D Ze tako vas vse mucim z ocitno slabimi izbirami in res nocem izkoriscati in prelagati dela na druge, ampak ce si le kdaj pri volji in opazis kje naslednje (predlogi so seveda od vseh dobrodosli! :)), kar je po tvojih standardih vredu, se priporocam:

- mazda 6 bencinar 165hp

- manual

- 2014 - 2020

- raje navadni sedezi, ne usnjeni (nekdo je omenil, da usnje prinese elektricne sedeze, ki so tezki pa bolj moras usnje cuvat...)

- najraje rdec (pogojno kaj drugega, ce je res izjemen deal)

- cim vec opreme tem bolje (fino bi bilo met te asistence, da drzi linijo na avtocesti itd. zaradi dolgih potovanj).

 

Sicer bom pa tudi sam se naprej prosil za mnenja, ker bom pocasi le moral nekaj izbrat.

 

19 hours ago, Liuch said:

@hermelin tistega iz Berlina pozabi. Če greš preverit mal na splet njegovo trgovino, boš takoj najdel dosti nezadovoljnih kupcev. Kupuje karambolirane in jih za silo skupaj sestav.  

Uff... Pozabljeno. Pa tudi odnos je bil kar cuden in ni hotel odgovoriti na osnovna vprasanja. Hvala!

Popravljeno od hermelin
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.