Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

Sem danes pretuhtal da je ti??anje 18" na mojo mazdo mal mim... sem probal kolegove in je mal hecno al pa design ni bil in sem rekel da ostane 17" gor pa ?e homolomo se mi ni treba ukvarjat...

 

Evo zdej zbiram sem se nagledal v Federalke... Kako mnenje??

 

SS-595 najcenej?a

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6865737

 

SS-595 EVO srednji razred

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6865742

 

595 RS-R semi slick najdra?ja

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6865748

 

Zdej navadne SS bi se mal izognil... Mam le mal te?ji avto in bi vzel EVO ker semi slick pa tut ne vem ?e bom izkoristil...

 

Sicer pa naj kdo predlaga kake gume do 80?/kom 215/45-17...

 

?el bom pa Furlanu v Bre?ice po gume ker na ke? najcenej...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

mam doma spravljene Federalke SS595 od kolega, k jih je mel na bmw 5. So 18 colske, po mojem filingu ?ist trde, vozu jih je dve leti pa je reku, da so bl kurc od gume, da si bo zdj vzel kake bol pametne, prave gume. Ma pa 525d 2010 letnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim da SS navadnih nebi ker majo slabe rewiev-e... medtem ko evo-te majo na imprezah in evolution-ih...

 

In ne nimam za kave in cike ker ne posedam in ne kadim ;) Ampak glede na to da sem student sprejemam kompromis med ceno in kvaliteto... pac nimam 600? za dat za gume... glede na to da so se slabse ki jih majo npr nase provide...

 

Ima kdo kaksen konkreten predlog?? Predvsem SS-595 EVO ali kaksna druga guma...

 

Kak je pa kej s Kumho-tom?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim da SS navadnih nebi ker majo slabe rewiev-e... medtem ko evo-te majo na imprezah in evolution-ih...

 

In ne nimam za kave in cike ker ne posedam in ne kadim ;) Ampak glede na to da sem student sprejemam kompromis med ceno in kvaliteto... pac nimam 600? za dat za gume... glede na to da so se slabse ki jih majo npr nase provide...

 

Ima kdo kaksen konkreten predlog?? Predvsem SS-595 EVO ali kaksna druga guma...

 

Kak je pa kej s Kumho-tom?

 

A feltne 440? so pa za ?tudente? Qwerty da te direkt vpra?am, kaj ti misli? narediti z ?e najlep?o mazdo 6 na forumu?? Kaj je narobe s temnimi kaalmanovimi feltnami :ne vem:

 

Raje pozabi na ?mekerijo, ker jo ?e ima?, pa ji daj vsaj toliko dobre gume.

P.S. jaz gledam Kumho Le Sport KU39, se mi zdijo dovolj dober srednji razred za nadaljnih 60k, cena 100? je pa nekaj na spodnjem nivoju kar mora? sprejeti.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja zdej sem se odlo?il glede na primerjavo proti 595 EVO in ker imajo vse parametre konkretno vi?je za Falken ZE914

In ne felge tele sem dal v photoshop in so bljak... ostaja 17"

 

595 EVO

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Federal/595EVO.htm

 

Falken ZE914

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Falken/ZE914.htm

 

Za dobrih 15? ve? po gumi dobim veliko bolj?e :)

 

PS: Zdej mam pa tole... Fulda Carat Excelero

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Fulda/Carat-Exelero.htm

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sicer so ti ?e nekaj malega svetoval, pa ?e js iz izku?enj kaj povem..

 

Federalke so za svoj dnar ?ist ok.Trenutno mam na miati ravno SS595, pred tem so ble pa RS-R in ja razlika seveda je, ampak ?e ni namena nonstop gonit in izzivat sre?e, se ni za bat..pa? bolj vozit po pameti z mislijo na slab?e gume,kot pa terat in si mislit da bo dr?alo v vsakem primeru.

Skratka, so neka srednja zadeva, ?e bi kej bol?ga pa seveda i??i kak?ne Kumho, Goodyear..

 

 

Kar se pa ?ip-?ita ti?e pa verjemi, da dokler ne proba? kak?nih Nankangov ali ?esa no-name podobnega (Goodride :lol: ), ne ve? kaj je to slaba guma :punk:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja S595 sem seveda imel na exeu, vzdrzale so neverjetnih 50k se z novim lastnikom, ampak pozabi na udobje, od trdote, hrupa itd adijo pamet, so pa to za svoj denar zelo vredu gume. Meni so pasale ker sem itak imel trugo itd....tudi v dezju so drzale zadovoljivo.

Ce bi jih kupil se enkrat? Bi samo ne vec nizkoprofilne.

 

Ce isces dobro razmerje cena/ kvaliteta poisci fulda sport control

 

Aja se to....ce ti pase 215/50 17 imas pri meni na cakanju Bridgestone Potenza RE050 - dobava takoj, stare leto in pol 6mm profila ODLICNO ohranjene :)

 

Se vedno boljse kot katerikoli kitajc. Cena mazdaska, trenutno na mazda feltnah :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam nisem zagovornik cenenih gum, vendar zna biti v tem rangu Falken boljsi izbor. Morda se ti splaca pogledat za Nexen N8000, imajo pa isto hibo, kot Falken, kar visoko obrabo. Drugace pa so ti fantje pred mano ze dali nekaj dobrih predlogov.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele Falken so mi zadisale. :cheers: Gledam review-e in imajo vsepovsod 9 od 10 tock... Ljudje zelo zadovoljni z njimi ocitno :D

 

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Kumho/Ecsta-KU39.htm

 

Telw tut niso slabe... 85?/kom... Falken pa so 89?/kom

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele Falken so mi zadisale. :cheers: Gledam review-e in imajo vsepovsod 9 od 10 tock... Ljudje zelo zadovoljni z njimi ocitno :D

 

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Kumho/Ecsta-KU39.htm

 

Telw tut niso slabe... 85?/kom... Falken pa so 89?/kom

 

Mhm kup si pole usaj kumho le sport tolk ku vem so najnovejse od kumhota in tud lima ;-)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravim da SS navadnih nebi ker majo slabe rewiev-e... medtem ko evo-te majo na imprezah in evolution-ih...

 

In ne nimam za kave in cike ker ne posedam in ne kadim ;) Ampak glede na to da sem student sprejemam kompromis med ceno in kvaliteto... pac nimam 600? za dat za gume... glede na to da so se slabse ki jih majo npr nase provide...

 

Ima kdo kaksen konkreten predlog?? Predvsem SS-595 EVO ali kaksna druga guma...

 

Kak je pa kej s Kumho-tom?

 

1. ?e nima? za dobre gume v tej dimenziji, potem je bolje imeti avto, ki ga la?je vzdr?uje?. Kupiti ga je najla?je.

2. Trenutno je bila najlep?a 6ka po mnenju kar ve?ine forumu, namesto 440? za feltne (ali katerikoli dodaten "styling" dodatek) daj ve? za kvalitetne gume.

3. V tem primeru (pri?para? denar) ima? izbiro med dosti bolj?imi gumami.

4. V tej izbiri so le RS-R dobre, bo ?lo pa hitro po njih pa v de?ju bo malo ve? ?vicanja, na stoje?i vodi bo? mogel fajn prijeti volan in upati na najbolj?e (govorim iz izku?nje). Glede na to, da ne bo? vozil na progah ti jih odsvetujem. Skratka, vseeno glej kake kvalitetne Bridgestone, Michelin (tudi Kumho je klikor vem res dobra guma)... Bridgestone Adrenalin so baje kar dobre, Pilot Sport 3 so bile na Cliu zadovoljive (sploh v de?ju), edino bo?nico imajo mehko. Kumho na linku tudi ljudje kar pohvalijo.

?e bi pa seveda rad dobil vrhunske gume, take da jih uporablja celo policija pa saj ve?, goodride. :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, meni je tudi ?e malo slabo, ker vem da bom spomladi rabil nove letne....seveda ?e?ka mazdina dimenzija. Gledam bom itak med top 3-4gumami....ipak ga rad ?e pritisnem po kak?ni lu?tni cesti in kdaj pa kdaj ?e na avtocesti, ?eprav sem se kar umiril...ampak v?asih za du?o sede :) + v de?ju ipd. me ne smejo nikakor razo?arati, tudi kadar so ?e malo slab?e. Zaenkrat so gor bile dunlop spormaxx tt ...bomo vidli kaj bo spomladi, mogo?e kak?ne continentalke ipd. ...?e pridem s 500eur ?ez bom zmagu :) (ampak raje skupaj 100-150eur ve? za gume kot pa graben al pa ?e kej huj?ga, sploh ker se poznam :) , pa? ne smejo razo?arat nikdar, tudi pri ni?jih hitrostih in kak?nih ?udnih situacijah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, meni je tudi ?e malo slabo, ker vem da bom spomladi rabil nove letne....seveda ?e?ka mazdina dimenzija. Gledam bom itak med top 3-4gumami....ipak ga rad ?e pritisnem po kak?ni lu?tni cesti in kdaj pa kdaj ?e na avtocesti, ?eprav sem se kar umiril...ampak v?asih za du?o sede :) + v de?ju ipd. me ne smejo nikakor razo?arati, tudi kadar so ?e malo slab?e. Zaenkrat so gor bile dunlop spormaxx tt ...bomo vidli kaj bo spomladi, mogo?e kak?ne continentalke ipd. ...?e pridem s 500eur ?ez bom zmagu :) (ampak raje skupaj 100-150eur ve? za gume kot pa graben al pa ?e kej huj?ga, sploh ker se poznam :) , pa? ne smejo razo?arat nikdar, tudi pri ni?jih hitrostih in kak?nih ?udnih situacijah.

 

http://www.mimovrste.com/artikel/264082753...n_id=2640828333

 

spomlad tele u?gem - dobra guma, ne ravno top ?it ampak kvaliteta / cena :prstgor: 98?

 

Po moj tok lima dam nwm kr v uvinkih letu mim vsh

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.mimovrste.com/artikel/264082753...828232#galerija

 

Jures tut jz jih bom narocu samo 45 presek :) Samo od Furlana ker Mimovrste ma stare letnike... Furlan ma DOT13

 

no ja mimovrste nima nobene zaloge, gre vse od dobavitelja

 

Poro?aj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuuf dobil mail od furlana nazaj... dot 13 in ?e pla?am po predra?unu je 8? dostava 4ih gum na dom in gotovinska cena na njihovi spletni strani... ?e pa brez predra?una pa 12? za vse gume... definitivno se ne spla?a do Bre?ic za tak denar peljat :):cheers:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej preko foruma je to zdaj moderno, ti bo oseba A peljala do portoroza, potem oseba B iz portoroza do bleda, nakar bo oseba C iz bleda vozila ob sredah in sobotah v jesenice, ki bo gume predala osebi D in ta jih bo vozil do trojan, ampak do trojan mas itak bliz do celja lahko gres s kolesom...gume bos sicer dobil leta 2024 ampak prisparas si bos 4 eure to je tud neki

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.