Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zakaj pa ne bi spet dal Dunlop?

Conti je super guma, visja obraba

Bridgestone pa bo boljsa na suhem in obcutek na volanu, vse drugo slabse kot Conti

 

Rad bi ?e kak?no drugo gumo sprobal, vsaj enako dobro ?e ne bolj?o. Obraba mi ni tako pomemben faktor, ne delam ogromno km in v vsak ovinek gume ne cvilijo, tako da ponavadi gume menjam zaradi starosti in ne zaradi obrabe.

 

Pi?e? o Bridgestone Turanzi T001 ali o Turanzi T001 Evo? Evo ima dodan ?e en vzdol?ni ?leb in drugo zmes gume, naj bi bila veliko bolj?a od predhodnice, predvsem na mokri podlagi. ?akam ?e na kak?en leto?nji test te gume.

 

 

Ej...poglej ?e na GUMAX...velika izbira gum....lp

 

Hvala za info., ampak imajo poleg velike izbire tudi velike cene, povrh vsega pa ?e gnil iskalnik. 

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mazdi bi rabil 2gumi,zadnji sta novi,prednji pa 5let stare GY z 5mm..

 

Avto seveda vo?en po lepem,razen ce me kje ujame dez.

 

In je jeba brez abs_a.

 

Imam moznost kupiti nerabljene sava intensa hp, ampak letnik 14...

 

Ima kdo izkusnje,mnenje , glede nerabljenih nenovih gum?

 

60eur je dal ceno. To je itk prevec...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rad bi ?e kak?no drugo gumo sprobal, vsaj enako dobro ?e ne bolj?o. Obraba mi ni tako pomemben faktor, ne delam ogromno km in v vsak ovinek gume ne cvilijo, tako da ponavadi gume menjam zaradi starosti in ne zaradi obrabe.

 

Pi?e? o Bridgestone Turanzi T001 ali o Turanzi T001 Evo? Evo ima dodan ?e en vzdol?ni ?leb in drugo zmes gume, naj bi bila veliko bolj?a od predhodnice, predvsem na mokri podlagi. ?akam ?e na kak?en leto?nji test te gume.

 

 

 

Hvala za info., ampak imajo poleg velike izbire tudi velike cene, povrh vsega pa ?e gnil iskalnik. 

 

Tudi jaz gledam Turanzo T001 Evo, ki pa je ne delajo ve?. Nadomestila jo je T005, ki pa jo na tyrereviews ravno ne pohvalijo najbolje. Tako da se ?e vedno bolj nagibam k T001 EVO...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mazdi bi rabil 2gumi,zadnji sta novi,prednji pa 5let stare GY z 5mm..

 

Avto seveda vo?en po lepem,razen ce me kje ujame dez.

 

In je jeba brez abs_a.

 

Imam moznost kupiti nerabljene sava intensa hp, ampak letnik 14...

 

Ima kdo izkusnje,mnenje , glede nerabljenih nenovih gum?

 

60eur je dal ceno. To je itk prevec...

Jst bi kupu vse 4 nove, stare pa prodal. Al pa kupi iste kot mas nove dve. Pri?paral ne bos neki zlo pomojm.

Tudi jaz gledam Turanzo T001 Evo, ki pa je ne delajo ve?. Nadomestila jo je T005, ki pa jo na tyrereviews ravno ne pohvalijo najbolje. Tako da se ?e vedno bolj nagibam k T001 EVO...

Mel T001. Men ni bla noben prese?ek. Korektna guma.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bi kupu vse 4 nove, stare pa prodal. Al pa kupi iste kot mas nove dve. Pri?paral ne bos neki zlo pomojm. Mel T001. Men ni bla noben prese?ek. Korektna guma.

Zadnji 2sta avgust17,prevozenih 500km . Ja,res je;40eur na komad pride nova,ista..

 

Tle pa tud ce mi jih proda za 40eur,prisparam 40eur... ampak saj vemo kako je z denarjem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji 2sta avgust17,prevozenih 500km . Ja,res je;40eur na komad pride nova,ista..

 

Tle pa tud ce mi jih proda za 40eur,prisparam 40eur... ampak saj vemo kako je z denarjem

A ho?e? slu?ajno vedt kako je tut z razsutim avtomobilom k te bo nekam odnesl za teh 40? razlike?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mazdi bi rabil 2gumi,zadnji sta novi,prednji pa 5let stare GY z 5mm..

 

Avto seveda vo?en po lepem,razen ce me kje ujame dez.

 

In je jeba brez abs_a.

 

Imam moznost kupiti nerabljene sava intensa hp, ampak letnik 14...

 

Ima kdo izkusnje,mnenje , glede nerabljenih nenovih gum?

 

60eur je dal ceno. To je itk prevec...

 

letnik 14 je se ok, ampak sava hp (ne uhp in uhp2) je bolj slaba guma.

Kera dimenzija pa je to, da ti je dal tako ceno?

Ima kdo izku?nje z Mi?elinko PS4? 

jea, vrhunska guma...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem s tem modelom na xsari zadovoljen ze 3leta. Seveda je razlika proti novim.

 

Zato me bolj zanima koliko vpliva starost ob predpostavki da je nerabljena.

 

Gre se za 195 50 15. Vem,60eur je 2much,nekje 40bi blo pa ze znosno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

letnik 14 je se ok, ampak sava hp (ne uhp in uhp2) je bolj slaba guma.

Kera dimenzija pa je to, da ti je dal tako ceno?

jea, vrhunska guma...

 

Se mi je zdelo. ?e PS3, ki jo imam sedaj je zakon guma. Bo treba potem kar PS4 vzet za naslednico.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Geolandar dobi? pri meni po 101,50? / komad,?e se odlo?i?.

Hvala za nasvet in ponudbo. Bil zelo zaseden in nisem utegnil pobrskati naokoli! Ko se bom odlo?il, se morda res oglasim, saj so mi vgradne Geolandar bile ok. Mala obraba, dokaj glasne, porabo mi konstantno ka?e 5,4 l z za?etnih 5,2 - nisem pa meril po polnjenjih,tako, da je verjetna napaka tudi prisotna. 

Predvidevam, da je ve?ina lastnikov zadnje leto-dve ?e menjala vgradne Geolandarke pa lepo prosim, ?e se ?e kdo oglasi s komentarjem in/ali nasvetom. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem tudi gilipterju napisal

 

good year efficientperformance suv

continental premium contact 5 suv

in tudi nokian line suv so tudi ok

 

 

https://www.liderpnevmatik.si/avto-pnevmatike-225-65-17/?s%5B0%5D=S&s%5B1%5D=S&orderby=prixD

Vidim, da je odgovor tudi Gilipterju, a predvidevam tudi meni, ker gre za navedeno dimenzijo. Hvala lepa, bom pogledal!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz gledam Turanzo T001 Evo, ki pa je ne delajo ve?. Nadomestila jo je T005, ki pa jo na tyrereviews ravno ne pohvalijo najbolje. Tako da se ?e vedno bolj nagibam k T001 EVO...

 

Danes naro?il Bridgestone Turanzo T001 Evo iz mojega linka, tudi sam nisem upal tvegati z T005 zaradi slabih ocen uporabnikov. So pa T001 Evo res proizvajali samo v letu 2017.

 

Ko sem ?el malo bolj podrobno gledat teste, se v ve?ji dimenziji (225/...) dobro kosa celo z UHP gumami - tudi s ContiSport contact 5 in 6, v mokrem ima ve?inoma celo kraj?o zavorno pot. Tako da ni hudi?, da ne bi bila vsaj enakovredna Conti PremiumContact 5.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

7C :)

 

http://www.rtvslo.si/zabava/avtomobilnost/novice/letos-bom-kupil-rabljeno-letno-pnevmatiko-napaka/448633

 

Torej sem se vceraj pri 10C po mokrem vozil v smrtni nevarnosti z zimskimi, saj to veleva zakon....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil gume...DOT pa 0417...bi jih imeli ali vrnili nazaj, glede na to, da so ?e stare 1 leto?

To je normalno, gume niso stare, tezko bos marca dobil 18 dot.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.