Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Po?asi bo tega poletja z temp. do 25?C konec in bo pri?la zima. Kaj menite o teh zimskih gumah Vredestein Wintrac Pro (100 V)-(zmagovalec testa) v reviji auto build.Je dokaj nova guma in mislim, da je adac ni imel ?e na razpolago. Res je, da je bila testirana dim. 235/18 a vseeno.

Pa ?e cena je ugodna.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh, ?e jo dobi? ugodno. Tako kot pravi Labi, kiks skoraj ne more biti.

V tem testu je premagala celo nepremagljivo continental.

 

https://www.tyrepress.com/2018/10/exemplary-wet-and-snow-characteristics-victory-for-vredestein-in-auto-bild-sportscars-winter-tyre-test/

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo jaz jih imam na m6 in zaenkrat je vse ok. Drugace pa sava je zmeraj bila za zimo ql.

Baje, da so za sneg super. Drugo je pa bolj povpre?no proti ostalim top znamkam.Vsaj na testih je tako. Velikokrat pa save sploh ni na testih. Ne vem zakaj je tako.

Jaz sem naro?il Vredestein wintrac pro xl.Bomo videli, kako se obnesejo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje, da so za sneg super. Drugo je pa bolj povpre?no proti ostalim top znamkam.Vsaj na testih je tako. Velikokrat pa save sploh ni na testih. Ne vem zakaj je tako.

Jaz sem naro?il Vredestein wintrac pro xl.Bomo videli, kako se obnesejo.

 

Kot sem ti povedal z vredestein ne bos zgresil

 

http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2018-Autobild-UHP-Winter-Tyre-Test.htm

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veliko ljudi mi jih je priporo?ilo... tudi z prej?njim modelom so zadovoljni. In, ?e dobim te gume ?e 20? ceneje kot conti ali dunlop je zmaga.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni mazdasi, zanima me vase mnenje glede gum, ki sem jih dobil poleg mazde ki sem jo kupil letos julija, so continental winter contact ts830 p

Vendar me ena zadeva skrbi glede gum, ta je da ne najdem dota

Prilagam tudi sliko kjer menim da bi dot moral bit ampak ni nic tam, kot da bi bil izbrisan.

Vem da so te gume predhodnice continental winter contact ts850

Zdej me zanima vase mnenje glede tega. Kaj svetujete.

Prilagam tudi sliko gum na kateri se vidi da imajo se kar dosti profila

post-10415-0-52298800-1540917476_thumb.jpg

post-10415-0-40487800-1540917625_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj na nobenih od ?tirih gum ni DOTa?? si pogledal z obe strani gume??

?e ga nikjer ni ga ne nekdo pobrusil dol, z kakim razlogom pa vpra?anje, drga? profila je ?e zadost.

Sem pogledal na vse stiri gume nikjer ni dota in lih to me malo skrbi da zakaj je bil pobrusen dol

Bom peljal vulkanizerju gume da jih pregleda pa mi bo ze znal povedat kaj pa kako.

Sicer kolko sem gledal na tyre review so te gume kr solidne. Ce pa ima kdo kaksne izkusnje s temi gumami jih z veseljem slisim

Samo svetijo se pa kar dobro, kar pomeni da so verjetno trde....'okamenele'

Je to dobro ali slabo?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.