Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

10 minutes ago, Jest said:

Bos moral pohiteti… vecina jih ima ze zaprto, se pa najde kaksen, ki ima do sedmih ;)

 

Haha hvala

LETMEGOOGLETHAT.COM

For all those people that find it more convenient to bother you with their question than to google it for themselves.

:D

 

Sem mislil, ce kdo prav dolocenega priporoci, da ne grem na slepo... Ko gume nabavljam so kaksni res extra shady.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ni ravno pravi cas za izbirat… ker jih je zelo malo se odprtih… ce bos prisel tja tri minute pred zaprtjem, bos lahko razocaran… Najbolje poklicat tiste dva ali tri, ki imajo odprto do 19ih… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 minutes ago, Jest said:

Ni ravno pravi cas za izbirat… ker jih je zelo malo se odprtih… ce bos prisel tja tri minute pred zaprtjem, bos lahko razocaran… Najbolje poklicat tiste dva ali tri, ki imajo odprto do 19ih… 

Ma bom sel zjutraj, pa prej na petrol, da spet nafilam. Zdaj jim bom samo najedal, ko hocejo jit domov tv gledat. :D Tako, da ce kdo na vicu kaj pozna?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je hermelin napisal:

Ma bom sel zjutraj, pa prej na petrol, da spet nafilam. Zdaj jim bom samo najedal, ko hocejo jit domov tv gledat. :D Tako, da ce kdo na vicu kaj pozna?

Šiška - 

WWW.GUME-PNEVMATIKE.COM

Smo vulkanizerska delavnica z nekajdesetletno tradicijo in uspešnim ohranjanjem starih vrednot, spojenih s sodobnimi pristopi. Imamo bogate izkušnje in znanje pri opremljanju jeklenih konjičkov z novimi...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, NevLado said:

Šiška - 

WWW.GUME-PNEVMATIKE.COM

Smo vulkanizerska delavnica z nekajdesetletno tradicijo in uspešnim ohranjanjem starih vrednot, spojenih s sodobnimi pristopi. Imamo bogate izkušnje in znanje pri opremljanju jeklenih konjičkov z novimi...

 

Hudo, prav tega sem imel v mislih kot shady. :D No, hvala! Bom zjutraj poklical pa da vidmo kdo se me usmili, sedaj nisem nobenega dobil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je hermelin napisal:

Hudo, prav tega sem imel v mislih kot shady. :D No, hvala! Bom zjutraj poklical pa da vidmo kdo se me usmili, sedaj nisem nobenega dobil.

Jaz sem šel sem po priporočilu, naročil komplet gume+felge za 6ko. Ko sem šel sredi novembra, je bil totalen teksas, ker letajo en čez drugega. Storitev pa 10/10.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

36 minutes ago, NevLado said:

Jaz sem šel sem po priporočilu, naročil komplet gume+felge za 6ko. Ko sem šel sredi novembra, je bil totalen teksas, ker letajo en čez drugega. Storitev pa 10/10.

Ja saj mogoce je to bilo, da malo po zraku vse leti in izpade, kot da njihov servis tudi... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je NevLado napisal:

Šiška - 

WWW.GUME-PNEVMATIKE.COM

Smo vulkanizerska delavnica z nekajdesetletno tradicijo in uspešnim ohranjanjem starih vrednot, spojenih s sodobnimi pristopi. Imamo bogate izkušnje in znanje pri opremljanju jeklenih konjičkov z novimi...

 

Sam sem 2x kupil in zmontiral pri njih na Vodnikovi (nasproti bolnice Petra Držaja), ene 5 let nazaj in 👍 Mladi lastnik pa je bil neverjetno operativen in potrpežljiv.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Gume
pred 5 urami je hermelin napisal:

Nič, se pa potem opravičujem gospodu za napačno mnenje. :D Očitno sem jih dobil na hektičen dan in je čudno izpadlo. 

 

Sem šel danes do enega bližjega in je potegnil iz gume polovico vijaka in nabil notri sealant. Tip top 10 min.

Vsak ima svoje izkušnje. Meni se je zdelo pri Vujasinoviću v redu, ker sta bila cena in storitev konkurenčna in potem nobenih težav. Fant je bil tudi profesionalen, ravno prav prijazen, odziven. Je pa res, da se pravi obraz človeka/firme/sistema pokaže v primeru težav in njihovega reševanja. 

 

Spomladi sem bil prvič pri  https://www.avto-svetek.si/ v Ljubljani in je bilo tudi vse OK, na nivoju, vse kar sem se zmenil po telefonu, je držalo. Splačalo se je poklicat 2x, ker je oseba na drugi strani najprej ponudila eno ceno, ne najbolj konkurenčno, čez nekaj ur pa druga oseba zelo konkurenčno ceno, razlika pa cca 10 € po gumi. 😆

 

Sicer pa mi je na daljavo naredil dober vtis  https://www.vulkanizerstvo-furlan.si/. Lani oktobra sem rezerviral gume, dobil predračun (storitev montaže in centriranja pol ljubljanske cene), rezerviral termin, se premislil,... in na koncu nobenih težav, nobenega slabega občutka, ampak razumevanje. 

Screenshot 2022-09-17 08.55.49.png

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer bi bolj pasalo v temo s šalami :) ...

 

Celoletna guma: 

image.png

  • Všeč 2
  • Haha 9

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Star primorskim pregovor pravi:

"če Primorec zgodaj zimske gume kupi, 

zima huda bo, do kosti te kurjava olupi. 

Ker sva zimske kupila gume dva, v septembru že obilica bo snega."

Evo,pa se je uresničil pregovor. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 17 minutami je Janez007 napisal:

Dimenzije pa za bicikle. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kar pomnim in malo gledam te teste se ne spomnim, da bi ne bi bila vedno prva conti....ma to že zadnih 10.let.....tako da je bolj kot ne vsako leto isto🤔 (verjetno največ financirajo te in podobne akcije/teste ter udeležencem dajo največ ugodnosti😉)

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je sportman333 napisal:

Od kar pomnim in malo gledam te teste se ne spomnim, da bi ne bi bila vedno prva conti....ma to že zadnih 10.let.....tako da je bolj kot ne vsako leto isto🤔 (verjetno največ financirajo te in podobne akcije/teste ter udeležencem dajo največ ugodnosti😉)

Za ostale si pa malo izmislijo pa je... 😟🥴

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Evo se en dokaz da Vredestein odlicno opravi svoje delo za svojo ceno, snega bo pa itak vsako leto manj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je sportman333 napisal:

Od kar pomnim in malo gledam te teste se ne spomnim, da bi ne bi bila vedno prva conti....ma to že zadnih 10.let.....tako da je bolj kot ne vsako leto isto🤔 (verjetno največ financirajo te in podobne akcije/teste ter udeležencem dajo največ ugodnosti😉)

Definitivno. Spomnimo se, kako je vw podkupoval pred leti  ADAC, da je bil golf najboljši avto. Kot sem že napisal, poglejte kaj pravijo kupci, kolegi, ljubice, žene. In se odločite za prave. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.