Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

Zanimivo kako se časi spreminjajo, do pred kratkim so na KIA avte dajali Continentalke sedaj pa Nexen, zanimivo ali pa tudi ne saj so skoraj pol cenejše a še vedno dobre gume vsaj na testih..... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je scania napisal:

Je že kdo slišal za pnevmatike minerva? Kolega hvali na polno, meni pa ime niti pod točko razno ni znano.

Tipična kitajska guma. Tolk da se glih po feltnah ne drajsaš je. Za kakega, ki res malo rabi avto. Tud cena gume je primerna temu.

Popravljeno od FuManchu

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je FuManchu napisal:

Tipična kitajska guma. Tolk da se glih po feltnah ne drajsaš je. Za kakega, ki res malo rabi avto. Tud cena gume je primerna temu.

Se mi je zdelo da bo nekaj takega, al pa za pol sezone 🙂 . Jaooo kaj vse folk kupi, dal bi 50€ zraven za komplet pa bi dobil nekaj normalnega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je FuManchu napisal:

Tipična kitajska guma. Tolk da se glih po feltnah ne drajsaš je. Za kakega, ki res malo rabi avto. Tud cena gume je primerna temu.

Slaba guma,smo jih pred leti imel na enem službenem in smo jih reklamirali pri vulkanizerju kjer smo jih kupili....🥴☹️😭

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Bini napisal:

Konec tedna ali za vikend menjam letne za zimske, ker naslednji teden se bo konkretno ohladilo in lepo vreme bo reklo bay bay poletje... 😉😊

Stvar posameznika kdaj bo gume menjal, ampak mislim da bo toplo še nekaj časa. 

Ste opazili da se vozila zadnje leto čedalje bolj rosijo oziroma imamo pravi uporabniki klime dlje časa prižgane?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Deeyan napisal:

Pa da vidimo kok se kej obnesejo Continental 🙂

IMG_20221105_153328.jpg

Samo tej ruzni diski oa nič kaj lepo ne izgledajo. 😊 Sedaj, ko si menjaval feltne bi jih lahko malo prebarval.😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je TiEn napisal:

Pretoplo za zimske še pri nas,.. jst bom do zadnjega čakal :D

 

Tule vec kot 12 mislim, da nebo vec 🙂

Pravkar je Alex napisal:

Samo tej ruzni diski oa nič kaj lepo ne izgledajo. 😊 Sedaj, ko si menjaval feltne bi jih lahko malo prebarval.😊

 

Mah, zimo se dajo skoz pol pa tak pridejo novi 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Deeyan napisal:

Pa da vidimo kok se kej obnesejo Continental 🙂

IMG_20221105_153328.jpg

Jaz sem tudi za to sezono kupil enak model Contija, so tihe, pa zgleda da bo kak deci nižja poraba. Za kaj več pa se ni bilo pravih razmer.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je DonFelipe napisal:

Ja, ta platišča OZ bodo za čez zimo dobra ...

Imam pa še plašč in opremo od nutrije da te ne bo zeblo.

 

Mene nkol ne zebe... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Deeyan napisal:

Pa da vidimo kok se kej obnesejo Continental 🙂

IMG_20221105_153328.jpg

Uf, a niso te kao “the best” po amzs testu? Lepo!!

 

Disk pa spodaj na notranji strani malo podrgni z wd-40, samo pazi, da negres po dejanski povrsini zaviranja, ker bo potem katastrofa :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je NevLado napisal:

Uf, a niso te kao “the best” po amzs testu? Lepo!!

 

Disk pa spodaj na notranji strani malo podrgni z wd-40, samo pazi, da negres po dejanski povrsini zaviranja, ker bo potem katastrofa :D 

🤣

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 26. 10. 2022 ob 10:56 je Bini napisal:

Zanimivo kako se časi spreminjajo, do pred kratkim so na KIA avte dajali Continentalke sedaj pa Nexen, zanimivo ali pa tudi ne saj so skoraj pol cenejše a še vedno dobre gume vsaj na testih..... :nevem:

Do leta 2020 so bile original na avtu Hankook.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kolesa zamenjana,letna za zimske....👍

Malo sem se poigral in jih malo zvagal in poslikal za primerjavo,letne Bridgestonke imajo 23kg,zimske Klebrce pa 24kg,verjetna razlika zaradi več profila,letne 5mm,zimske 7mm.Vizualno so mi všeč obojne čeprav svetle bolj izstopajo in mi nekako večja zgledajo zaradi srebrne barve. Pregledal sem malo zavore (ate) in so kot nove.....😊 

Na koncu pa ena fotka med CX-30 vs X CEED ,ko so ravno tako bile parkirane,so pa drugače v istem velikostnem razredu....😉

IMG_20221106_140121.jpg

IMG_20221106_141600.jpg

IMG_20221106_151023.jpg

IMG_20221106_153658.jpg

IMG_20221106_142359.jpg

IMG_20221106_152407.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Vse to kar si ti nastel imam jaz zavarovano razlicne kombinacije. Pa ni bilo nikoli problemov z uveljavljanjem. Tudi takrat, ko sem bil sam kriv. No uradno nisem bil .  
    • Ja to pa je res, toča nikomer ne prizanese, pri nas je bila po 30 letih prvič in avto se je v zastonj garaži prav fino imel... 🤗 Jp, 3ka ima pa kasko, ker je noč in dan pod milim nebom  Pa porihtana je že u nulo.... 👌👍😉
    • Sej vsak se sam odloča... ampak tukaj si lahko zelo previden pa pride do spleta okoliščin, kjer nisi kriv pa ne moreš dokazat, da nisi. Potem foušijo je tud težko preprečit, da se ti ne podpiše na lak, kot tudi nerode na parkirišču me. Divje živali tudi niso na vrvicah, še manj pa vremenske neprilike.   Jaz osebno raje dam tistih 500-600€ na leto pa vedno upam, da mi jih ne bo trebu uporabit in sploh nisem slabe volje tudi če plačujem "v prazno". V bistvu sem celo presrečen, da ničesar ni. Ko pa pride toča pa mi tud ni treba bilo odpret denarnice, kar je pa svojevrstno zadovoljstvo.😜
    • Zaskrbljena gospodinja.
    • Verjetno ker je sedan. Karavan bi lazje sel pomoje.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.