Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

To je pomoje cisto marketinska finta… Sicer naj si vsak misli svoje… ;)

  • Všeč 4
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Alex napisal:

Ksko na Knap gredo 18" feltne in gume v cx30. 😬 V milimeter natančno moraš vse zložit, da zapreš zadnja vrata in prtljažnik. Jutri pa menjava. 

Kako si jih pa zložil?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je MarkoSolnir napisal:

Kaj mora na platiščih pisati, da vem, da so primerne za zimske razmere (da jih sol ne razžira)? Kupil sem rabljena platišča, na njih letne gume, pozabil pa sem preveriti, če so okej za čez zimo 😶

Iz neke druge teme imam v glavi, da si kupil original. Tako da se ne sekiraj kakšne bodo čez zimo, ker original zdrži bp :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Matick napisal:

Jest sm dons mal zracunov. Moje letne gume so dejansko naredile malo manj kot 70k km

Jaz sem pa računal, da sem naredil okoli 35Kkm z letnimi gumami. 

Polovico manj:D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Matick napisal:

 

Jah, 4 leta prisnih vozenj :)

Korona jih je resila se hitrejsega pokoja

Jaz pa sem menda med koronco naredu enako km kot prej :D pač sm mel listino za gibanje po veliko občinah zaradi službe.

 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Matick napisal:

 

Jah, 4 leta prisnih vozenj :)

Korona jih je resila se hitrejsega pokoja

Matičkov Tone je imel na Daihatsu Feroza Vredeisten All Season in jih je zvozil oziroma zlizal do konca ter jih imel do nedavnega na prikolici kjer so odslužile svoj 13 letni staž. Takrat so bile to angleške, danes pa je to kitajski šrot. 

Kovidovka je mnoge požrla, sploh odkar so se nutrije namnožile in se prilagodile tudi na zimo.

Drugače pa so M+S oziroma celoletne za tiste ki radi škrtarijo, saj se s tem odrečejo oprijemu in drugim zadevam katere nudita tako letna kot zimska pnevmatika.

 

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Jaz pa sem menda med koronco naredu enako km kot prej :D pač sm mel listino za gibanje po veliko občinah zaradi službe.

 

 

Moral bi priti k nam v Banja Luko ali Ostravo, tam so se slovanski plesi plesali na polno. 

 

To pa nutrijaši nabijajo

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi vtisi po prevoženih 300 kilometrih, večinoma v dežju, z novimi zimskimi gumami hankook so izredno pozitivni. "Grip" v ovinkih in na mokrem je naravnost fantastičen (za kake dve klase boljše kot te zloglasne prvovgradne letne bridgestonke). 

So malo glasnejše, a ni tako hudo. 

Všeč so mi, ker ne "žvižgajo* kot nekatere druge znamke. 

Sedaj moramo počakati samo še na sneg na obali, da vidimo, kakšne bodo v snegu. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je FuManchu napisal:

Jaz pa sem menda med koronco naredu enako km kot prej :D pač sm mel listino za gibanje po veliko občinah zaradi službe.

 

 

 

Delo od doma jih je pri meni resilo :)
Tud zj se kar delam vsaj tretjino kilometrov manj kot pred korono

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Matick napisal:

 

Delo od doma jih je pri meni resilo :)
Tud zj se kar delam vsaj tretjino kilometrov manj kot pred korono

Jaz sem pa na šihtu za doma delal:bravo:

  • Všeč 1
  • Haha 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je Matick napisal:

 

Delo od doma jih je pri meni resilo :)
Tud zj se kar delam vsaj tretjino kilometrov manj kot pred korono

pred 24 minutami je FuManchu napisal:

Jaz sem pa na šihtu za doma delal:bravo:

Vidva sta pa res podala fenomalni izjavi leta ;)

A potem sta plesala nutrijaški ples glede na to da sta se precej manj vozila?

 

Kakšne so pa kaj vaše izkušnje z Bartogom ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prižgala se mi je lučka za senzor za nadzor tlaka v pnevmatikah. Ker se večinoma vozim sam, sem jih napolnil spredaj 2,4 bara, zadaj 2,3 bara. Se vsedem v avto in spet piskanje in lučka za senzor. Imam Mazdo 3 in ravno včeraj sem ji nadel zimsko obutev. Včeraj brez lučke, danes pa prvič zjutraj med vožnjo in nato še dvakrat, ko sem ga prižgal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Haxballer napisal:

Prižgala se mi je lučka za senzor za nadzor tlaka v pnevmatikah. Ker se večinoma vozim sam, sem jih napolnil spredaj 2,4 bara, zadaj 2,3 bara. Se vsedem v avto in spet piskanje in lučka za senzor. Imam Mazdo 3 in ravno včeraj sem ji nadel zimsko obutev. Včeraj brez lučke, danes pa prvič zjutraj med vožnjo in nato še dvakrat, ko sem ga prižgal...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trojka ima sistem, ki meri preko ABS senzorjev in nima TPMS senzorjev, ce se prav spomnim. Za to imas levo pod volanom tipko, s katero se sistem kalibrira, ko gume napolnis oz. preveris… 

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.