Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 20 minutami je SpEkTr napisal:
  Reveal hidden contents

 

Sprobal Nexenke še v dežju in je b.p. Sem šel ene 2 ovinka namenoma mal hitreje, pa še en 90 stopinjski kjer tudi vem, da precej drsi, brez težav. Tako da zaenkrat zadovoljen.

Jaz jih dam v naslednjem tednu gor,.. morm prvo lepilo/gumo in uteži nekako dat dol,..me zanima če lahko s kako domačo žawbo al morm prav nastavek gumjasti za mašino kupit.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:
  Reveal hidden contents

 

Sprobal Nexenke še v dežju in je b.p. Sem šel ene 2 ovinka namenoma mal hitreje, pa še en 90 stopinjski kjer tudi vem, da precej drsi, brez težav. Tako da zaenkrat zadovoljen.

Ne vem zakaj bi dvomili v Nexen gume saj so med boljšimi in kar nekaj bolj znanih znamk je slbših.....🤔😉👍

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, ko pomislim, da moram sedaj na cx30 zopet namontirati letne bridgestonke, me kar mine volja za to narediti. Še posebaj, ko bo dež, bo veselje z njimi. 🙄

Te zimske hankook so se izkazale za vrhunske tako na suhem, v dežju kot na snegu. Edina slabost jim je, da so malce glasnejše od 130/uro  navzgor. 

Tudi obraba ni pretirana, so se izrabile manj kot 1 mm pri prevoženih 6000 km. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Alex napisal:

Uf, ko pomislim, da moram sedaj na cx30 zopet namontirati letne bridgestonke, me kar mine volja za to narediti. Še posebaj, ko bo dež, bo veselje z njimi. 🙄

Te zimske hankook so se izkazale za vrhunske tako na suhem, v dežju kot na snegu. Edina slabost jim je, da so malce glasnejše od 130/uro  navzgor. 

Tudi obraba ni pretirana, so se izrabile manj kot 1 mm pri prevoženih 6000 km. 

 

Kaj originalnega je na tvojem avtu sploh OK? Vse, v kar se poglobiš, bi zamenjal z boljšim. 😂 In potem tele tvoje zapisi prebira @Evgen in raje kupi golfa.

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Haha 12
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Janez007 napisal:

 

Kaj originalnega je na tvojem avtu sploh OK? Vse, v kar se poglobiš, bi zamenjal z boljšim. 😂 In potem tele tvoje zapisi prebira @Evgen in raje kupi golfa.

Vedno je možnost za napredek oziroma boljšo stvar. Originalno so dobre feltne.🤗

Ne morem pomagati, če so montirali gor te bridgestonke,ki so v mokrem polom. 

To, da je Evgen kupil golfa je pa res žalostno. Ker v bistvu je to čisto drugi nivo avta kot mazda 6, ki jo je sprva gledal, da bi jo kupil. To je podobno kot da bi šel z namenom lovit v morje orado, ulovil bi pa malo sardelo.🤔 

 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej mi take slike kazat, ker ratam žalosten - pa ne zaradi gum, ampak zaradi hatchback odpiranja 5-ih vrat. K vidim, kaka luknja se odpre, se lahko vsak karavan skrije.

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Dej mi take slike kazat, ker ratam žalosten - pa ne zaradi gum, ampak zaradi hatchback odpiranja 5-ih vrat. K vidim, kaka luknja se odpre, se lahko vsak karavan skrije.

A ti slikam se streho k nima stresnih nosilec 😀. Je pa to res ja in je prtljaznik kr ogromen :).

P.S To so 18"

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

 

Ah ja... bolečina je le moja. A si vedno tak sadist? 😥

Boss, bodo srečen, da jih imaš serijsko gor. Kako bi pa bilo, če bi jih moral mastno plačati, kot je to pri nekaterih znamkah? 😊😉 Lepota zastonj. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neke normalne gume, za normalen denar. Nekih športnih ekstremov ne rabim, prav tako ne bi imel goodride kitajskih. Ni mi pa problem 10€ več, če je guma boljša.

Gre za edino stvar, ki avto drži na cesti :) Ponavadi sem pogledal top 3 review-e in kupil eno izmed teh.

 

Edit: Tudi ne delam toliko kilometrov letno, da bi se ukvarjal s pretirano obrabo gume... Bo prej guma trda predno jo bom zvozil.

Popravljeno od amatej
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je amatej napisal:

Neke normalne gume, za normalen denar. Nekih športnih ekstremov ne rabim, prav tako ne bi imel goodride kitajskih. Ni mi pa problem 10€ več, če je guma boljša.

Gre za edino stvar, ki avto drži na cesti :) Ponavadi sem pogledal top 3 review-e in kupil eno izmed teh.

 

Edit: Tudi ne delam toliko kilometrov letno, da bi se ukvarjal s pretirano obrabo gume... Bo prej guma trda predno jo bom zvozil.

Sava je potem dovolj:prstgor:

 

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Zmeden 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bi jaz kupoval bi bila moja prva izbira Hankook, ki so se na testih odlično obnesle, celo bolje od nekaterih premium znamk....,👍

Potem pa Falken, MAXXIS in mogoče Nexen, odvisno je tudi od cene, ker so vse trojne tu, tu po voznih specifikacijah..... :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo kitajskih ne. 

Tri mazde imam. Letne so... 

Na eni TOYO japonske, na drugi FALKEN japonske, na tretji GY nemške.

Zimske pa na dveh GY nemške, na eni DUNLOP francoske. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.