Skoči na vsebino

Mazda cx7 benc. težave težave😒


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, sem nova članica na forumu, zato se že vnaprej opravičujem če sem kaj narobe objavila..

Imam veliko težavo z svojo Mazdo cx7 2.3i Disi turbo pa bi prosila za kakšno mnenje ali pomoč če je imel kdo mogoče podoben primer.

Avto mi zaliva z bencinom ima neenakomeren prosti tek, motor se zaganja trese tudi vgasne, poka na auspuh, skadi tudi črno..

Menjano je že bilo vse možno svecke, tuljave , luftmeser Preverjeni senzori,menjana tudi veriga, obnovljena turbina..Z partnerjem sma že doktorirala polek..enastavno ne vema več kaj še naj menjama..

Na diagnostiki ne pokaže nobene napake tudi nobene kontrolne lučke ni v armaturki..Enostavno nama je zmanjkalo idej kaj še bi lahko bilo narobe...

Če ima kdo kako idejo, nasvet...vljudno prosim za pomoč..

L.p Moniq

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je avto na plin?

Najtezje je odkriti napako, potem pa sledi menjava dela, ki je v okvari.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon Pelko, Avto Pelko doo, je imel opravka že z večimi težavnimi 2.3T Maxdami in kolikor vem vse rešil.

 

Priporočam!

 

041 667 335

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janez, ne zanikam prijateljstva, AMPAK če so doslej menjali kot po tekočem traku in z ogromno stroški, potem jim drugo mnenje ne bo škodilo, glede na neučinkovito reševanje težave. Je res?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Z M A J napisal:

Janez, ne zanikam prijateljstva, AMPAK če so doslej menjali kot po tekočem traku in z ogromno stroški, potem jim drugo mnenje ne bo škodilo, glede na neučinkovito reševanje težave. Je res?

@Z M A J, strinjam s tvojim predlogom, moral pa sem te malo špiknit ... nobeden ne vidi rad palca obrnjenega navzdol, sploh če ni utemeljen. Svojega sem zlahka utemeljil, kaj pa ti? 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

@Z M A J, strinjam s tvojim predlogom, moral pa sem te malo špiknit ... nobeden ne vidi rad palca obrnjenega navzdol, sploh če ni utemeljen. Svojega sem zlahka utemeljil, kaj pa ti? 😉

Seveda, izhajam z vidika obupane stranke, ki je vložila veliko denarja, hkrati ni rešila zadeve, zato sem tako svetoval.

 

Lahko se samo nanj obrne za mnenje, kar sem prepričan, da bo brezplačno in v nobenem primeru ne more škoditi.

 

Kakorkoli, želim vam, da čimprej in s čimmanj stroški odpravite napako. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.