Skoči na vsebino

Mazda cx7 benc. težave težave😒


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, sem nova članica na forumu, zato se že vnaprej opravičujem če sem kaj narobe objavila..

Imam veliko težavo z svojo Mazdo cx7 2.3i Disi turbo pa bi prosila za kakšno mnenje ali pomoč če je imel kdo mogoče podoben primer.

Avto mi zaliva z bencinom ima neenakomeren prosti tek, motor se zaganja trese tudi vgasne, poka na auspuh, skadi tudi črno..

Menjano je že bilo vse možno svecke, tuljave , luftmeser Preverjeni senzori,menjana tudi veriga, obnovljena turbina..Z partnerjem sma že doktorirala polek..enastavno ne vema več kaj še naj menjama..

Na diagnostiki ne pokaže nobene napake tudi nobene kontrolne lučke ni v armaturki..Enostavno nama je zmanjkalo idej kaj še bi lahko bilo narobe...

Če ima kdo kako idejo, nasvet...vljudno prosim za pomoč..

L.p Moniq

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon Pelko, Avto Pelko doo, je imel opravka že z večimi težavnimi 2.3T Maxdami in kolikor vem vse rešil.

 

Priporočam!

 

041 667 335

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janez, ne zanikam prijateljstva, AMPAK če so doslej menjali kot po tekočem traku in z ogromno stroški, potem jim drugo mnenje ne bo škodilo, glede na neučinkovito reševanje težave. Je res?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Z M A J napisal:

Janez, ne zanikam prijateljstva, AMPAK če so doslej menjali kot po tekočem traku in z ogromno stroški, potem jim drugo mnenje ne bo škodilo, glede na neučinkovito reševanje težave. Je res?

@Z M A J, strinjam s tvojim predlogom, moral pa sem te malo špiknit ... nobeden ne vidi rad palca obrnjenega navzdol, sploh če ni utemeljen. Svojega sem zlahka utemeljil, kaj pa ti? 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Janez007 napisal:

@Z M A J, strinjam s tvojim predlogom, moral pa sem te malo špiknit ... nobeden ne vidi rad palca obrnjenega navzdol, sploh če ni utemeljen. Svojega sem zlahka utemeljil, kaj pa ti? 😉

Seveda, izhajam z vidika obupane stranke, ki je vložila veliko denarja, hkrati ni rešila zadeve, zato sem tako svetoval.

 

Lahko se samo nanj obrne za mnenje, kar sem prepričan, da bo brezplačno in v nobenem primeru ne more škoditi.

 

Kakorkoli, želim vam, da čimprej in s čimmanj stroški odpravite napako. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.