Skoči na vsebino

Android Auto Wireless


kacnje

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Bini napisal:

Kaj ne uporabljate Mazdine navigacije? 🤔

Ne. Čeprav ni tako slaba.

pred 45 minutami je Jest napisal:

 

Na iOS se da telefon normalno uporabljati, tudi ko je prikljucen preko Carplay ... 

 

 

 

Vecinoma uporabljam Mazdino... samo ce me zanima, koliksna je pretocnost poti do destinacije, uporabim Google Maps ... 

Saj Androida tudi lahko uporabljaš, ko deluje Android Auto - razen Google Maps. Obstaja sicer finta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SpEkTr - se ti zdi, da je približno tako hitro kot pri tem možakarju?

Hkrati pa vprašanje - kako za vraga temu človeku deluje zaslon na dotik v Android Auto? Ali ni to pri Mazdah "no go"?
Ja, ko je spair-an, še hitreje.
Drži. AIO Tweaks je za starejše verzije. Nekaj je bilo sicer kasneje še možno, ampak ni bilo več tako enostavno.
In res - Android Auto ne omogoča toucha niti v mirovanju. Kar je sicer sitno, ker je natipkati naslov veliko hitreje preko zaslona kot pa preko gumba. Ampak kot sem zgoraj napisal ... tako je.
Nasprotno, veliko hitreje natipkas na telefonu, kot s tistim vrtljivim gumbom.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je SpEkTr napisal:

Nasprotno, veliko hitreje natipkas na telefonu, kot s tistim vrtljivim gumbom.

Ja, to sigurno. Mislil sem, da bi bil hitrejši s tipkanjem po zaslonu avtoradia (če bi to omogočal) kot s tistim vrtečim gumbom. Telefon je pa seveda hitrejši.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 10. 2022 ob 14:02 je scania napisal:

Bom kar tukaj izkoristil. A se lahko uporablja novi Huawei na Androi auto? (če naložil gspace imaš Google, ampak nwm če funkcionira AA)

 

žal ne... js sm si svojga P40 shacku, da mam original googlove stvari gor, drugače no go

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Če bo koga zanimalo, imam nekaj izkušenj z zgoraj omenjenim vmesnikom Carsifi.

Na kratko: Zadeva deluje dobro. Priporočam. Pri Mazdi (verjetno pa še pri katerem drugem avtu) priporočam izključitev možnosti "Intercept AA protocol" še preden se začnete povezovati. Bo šlo hitreje.
Malo bolj na dolgo: Zapis na blogu (v angleščini).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kratko me zanima, kaj moram kupiti za brezžično povezovanje telefona na zaslon avta, oboje Android Auto in CarPlay.

 

A. Pri Mazdi 3, model 2017, ki še nima vgrajene funkcije Android Auto in CarPlay?

 

B. Pri Mazdi 6, model 2019, ki že ima vgrajeno funkcijo Android Auto in CarPlay preko USB?

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Na kratko me zanima, kaj moram kupiti za brezžično povezovanje telefona na zaslon avta, oboje Android Auto in CarPlay.

 

A. Pri Mazdi 3, model 2017, ki še nima vgrajene funkcije Android Auto in CarPlay?

 

B. Pri Mazdi 6, model 2019, ki že ima vgrajeno funkcijo Android Auto in CarPlay preko USB?

A. 1. 

In montiraš sam

 

A. 2. pokličeš na pooblaščenca da ti zmontirajo oni za cca 250-300 eur

 

B. kupiš to, kar je nabavil @kacnje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je NevLado napisal:

A. 1. 

In montiraš sam

 

A. 2. pokličeš na pooblaščenca da ti zmontirajo oni za cca 250-300 eur

 

B. kupiš to, kar je nabavil @kacnje

OK, za A mi je jasno.

 

Kaj pa B? Ali ni Carsifi samo za Android, ni pa za iOS?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Janez007 napisal:

OK, za A mi je jasno.

 

Kaj pa B? Ali ni Carsifi samo za Android, ni pa za iOS?

Pri A točki sem tudi sam razmišljal kaj in kako. Če kupiš na aliju, moraš potem sam updejtat info. Če kupiš na pooblaščencu, se rešiš te traparije.

 

Glede B preberi še v eni drugi temi, ki jo imamo. Ampak zakaj bi želel imeti brezžično povezavo, če ti to pije baterijo in je boljše, da si na kablu in se telefon še malenkost polni? :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je NevLado napisal:

Pri A točki sem tudi sam razmišljal kaj in kako. Če kupiš na aliju, moraš potem sam updejtat info. Če kupiš na pooblaščencu, se rešiš te traparije.

 

Glede B preberi še v eni drugi temi, ki jo imamo. Ampak zakaj bi želel imeti brezžično povezavo, če ti to pije baterijo in je boljše, da si na kablu in se telefon še malenkost polni? :D

 

Lado, ti si lump. 😀 Preberi to in to, je že na forumu. :( Težava je, ker je težko na hitro dobiti verodostojne informacije, ker je veliko tem zasmetenih in v njih tudi nekaj netočnih informacij. Ne bi pa rad eksperimentiral z 100€.

 

Sicer pa, na obeh imam update info sistema star 1 leto, verzija 70.00.367.

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Sicer pa, na obeh imam update info sistema star 1 leto.

 

 

 

 

potem je samo plug&play pa mora zadeva špilat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Direktno preko Android Auto lahko pomoje uporabis samo Youtube Music >> 

PLAY.GOOGLE.COM

The world of music dedicated to you

 

 

 

Da se pa z malo igranja urediti tudi predvajanje Youtube videa ... Sem enkrat to opisal tukaj >> 

 

 

Tukaj pa so se videonavodila v nemscini >> 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 10/25/2022 at 9:42 AM, NevLado said:

Pri A točki sem tudi sam razmišljal kaj in kako. Če kupiš na aliju, moraš potem sam updejtat info. Če kupiš na pooblaščencu, se rešiš te traparije.

 

Glede B preberi še v eni drugi temi, ki jo imamo. Ampak zakaj bi želel imeti brezžično povezavo, če ti to pije baterijo in je boljše, da si na kablu in se telefon še malenkost polni? :D

 

Je point. Ok je za krajše vožnje sem in tja. Za recimo daljše je pa wireless AA dokaj jeba. Problem je, ker se telefon precej precej greje, v bistvu do te mere, da ti software ubije vse aplikacije na tel in je treba potem malo počakat. Zato jaz recimo, ko grem na morje, preklopim na kabel, kjer pa do te težave pride kar težko sem opazil. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa vedno brezzicno... ampak je brezzicno tudi polnjenje... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pomoje odvisno od telefona, koliko se greje… iPhone se recimo malo segreje, ne pa toliko, da bi se zaradi tega kaj izklapljal …

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to itak ja, sem pa malo googlal pa vidim, da ima precej folka težave s tem, ne samo s Samsungi. Prva stvar je, da ga dam iz ovitka ven, to je itak killer. Idealno bi pa bilo, če bi bil tam pred režami za zrak :)

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je SpEkTr napisal:

Ma to itak ja, sem pa malo googlal pa vidim, da ima precej folka težave s tem, ne samo s Samsungi. Prva stvar je, da ga dam iz ovitka ven, to je itak killer. Idealno bi pa bilo, če bi bil tam pred režami za zrak :)

Sploh pozimi.... 😁

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Je že šlo 291m 😎 hmal bodo skakal preko 300
    • Za deseto obletnico sem zavil v zlatarno. Saj ne veš kaj bi vzel, ker je toliko robe😁A na koncu vendar kupil nekaj
    • Super, veliko sreče ti želim in cesto si daj malo poširit, če ti slučajno še ostane kak €€€.... 😂
    • Že tri dni zapored vstajam ob štirih zjutraj, da zrolbam sneg z dvorišča in tako naredim prostor za šolski avtobus, ki pride po šolarje.   Komaj čakam, da mine pomlad...
    • Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:     Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23 Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com Prejemnik:    undisclosed-recipients:; V vednost:   Zadeva:    S spoštovanjem Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom. Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval: (1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu. (2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT (3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu. (4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu (5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev (6). Preprečevanje nasilja z orožjem (7). Raziskave na živalih in pravice živali (8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni. Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar). Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni: https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett S spoštovanjem David C. Bohnett E-pošta: ioffice77@yahoo.com     Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...   Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.