Skoči na vsebino

Predsedniške volitve; 2. krog


Z M A J

Drugi krog predsedniških volitev  

20 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Koga nameravate voliti v drugem krogu predsedniških volitev?

    • Anže Logar
      6
    • Nataša Pirc Musar
      11
    • Nobenega
      2
    • Ne vem
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 13. 11. 2022 at 06:00

Priporočeno sporočilo

pred 41 minutami je Bini napisal:

Bravo, po dveh letih in pol še vedno ne veš kaj bi sam s sabo....🤔

 

Vem, vem, nič bat. :) Taboljše šele prihaja.🤣

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je pob napisal:

2 leti nelogične represije nad lastnim narodom, bi sedaj požrl in obkrožil Logarja kot manjše zlo? Ne, hvala, ker bi s tem izdal samega sebe. Bil na cca 20 različnih protestih samo v lanskem letu, se boril proti vodilnim, ... in potem bi šel eno nedeljo v 2022 in obkrožil Logarja.

 

Take objave me pa spravijo na obrate! 

 

Daj mi podrobno razloži, kaj bi požrl? Kvečjemu boš žrl lastni drek, če te pamet ne sreča!

 

Dve leti nelogične represije nad lastnim narodom? In za to je kriv kdo? Janša? Ta tip pa mora bit dedec in 3/4! Ker je zganjal represijo tudi nad Italijani! Pa nad Nemci tudi! In nad Španci tudi! In nad skoraj celim svetom! Edino v Braziliji je Lula določil, da ne bo represij. In so na pokopališčih grobove kopali z buldožerji, ker drugače je šlo prepočasi... Cela Evropa je bila zaprta, ti pa ne boš "sedaj požrl in obkrožil Logarja kot manjše zlo"? Bodi vesel, da je bil Logar in kompanija, ki so takrat na hitro vsaj za zdravstvene delavce zrihtali zaščitno opremo, da smo imeli s čim delat. Pojma nimaš, kakšen naval smo imeli v bolnišnicah! Ni veliko manjkalo, da bi bili prisiljeni izbirati, komu bomo pomagali in komu ne. V Italiji se je pa točno to dogajalo! Vedno bolj dobivam občutek, da bi morali zamenjati Slovence, ne politike. Ker Slovenci očitno niso srečni, če niso nesrečni. In morajo biti v dreku do vratu, da so veseli in plešejo...

 

Si bil na cca 20 različnih protestih samo v lanskem letu? Ravno zaradi takih smo imeli še več dela. Pa pustimo to ob strani. Takrat si lahko bil na protestih. Dokler so bili ti protesti mirni, so protestniki lahko mirno izražali svoje stališče. Kje je zdaj tu nelogična represija? Pa zdaj? Zdaj pa ženske "padajo po stopnicah", če se kaj preveč oglasijo... Vedno bolj dobivam občutek, da bi morali zamenjati Slovence, ne politike. Ker Slovenci očitno niso srečni, če niso nesrečni. In morajo biti v dreku do vratu, da so veseli in plešejo...

 

In ko že omenjaš nelogično represijo: ko je virus izbruhnil in je Janševa vlada sprejela ukrepe, podobne kot cela Evropa, smo imeli podobno povprečje okužb kot danes, po dveh letih cepljenja in prebolevnosti, ko so ljudje že razvili določeno stopnjo imunosti na ta virus. In samo Mati narava nas varuje, da ni hujšega, ker je virus mutiral in ni tako smrtonosen, kot je bil prvotno. Pa tudi težjih oblik bolezni ni toliko zaradi mutacije virusa. Se pravi, ko je bilo v celem svetu največje sranje, nas je Janševa vlada spravila skozi na precej ugoden način, ampak Slovenci bi raje, da bi nas zdesetkalo tako kot na primer zahodne sosede, kjer so mrtve kar z vojaškimi tovornjaki odvažali. Vedno bolj dobivam občutek, da bi morali zamenjati Slovence, ne politike. Ker Slovenci očitno niso srečni, če niso nesrečni. In morajo biti v dreku do vratu, da so veseli in plešejo...

 

Mislim, da bo bolje, če grem gor na Urgenco. Tam dobim občutek, da sem nekaj koristnega naredil. Take objave brat je pa res velika potrata časa. Sploh, ker vem, da bom zdaj takoj dobil žig, da sem Janšev vernik in da imam spomin kot zlata ribica in ne vem kaj še vse. Samo zato, ker nimam rdečih možganov... In potem mi bodo vsi tisti, ki... ... ... ... ...

 

Mah, brez veze!

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam imam občutek, da so slovenceljni najjsrečnejši takrat, ko jih nekdo nateguje. In potem izberejo takega kandidata, ki jim sicer ni všeč in točno vedo, da je katastrofa in bo katastrofa tudi v bodoče. Ampak, hej, ni njihov, nema veze. 😉

Tako je bilo tudi med korono. Če bi to predlagal "njihov" bi bili vsi pridni in veseli in bi upoštevali vse, kar bi jim naložili. Poglejte samo petkove kolesarje. Vse gre v maloro, oni pa lepo tiho, ker so "njihovi" na oblasti in tako pač je. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa tebe nateguje, da si tko srečen :nevem:😜

 

Hecna mi je ta percepcija sveta, da gre vse v maloro, ker ni Janše na oblasti in da je ptič na strehi. Mislim, če gre vse v maloro in se da nekaj s protesti spremenit, zakaj zdaj kličete petkove kolesarje, če ste se prej nekateri iz njih norca delali. Če gre vse v maloro in da vas Holob maltretira imate vso pravico, da sami zajahate bicikle in katerikoli dan, lahko tud soboto al pa nedeljo, ker vem da delate 16 ur na dan med delovnikom, lepo zaokrožite pred parlamentom in jim date vedeti, da vas terorizirajo in tlačijo. Pa še lažje vam bo, ker ne bo robocopov in vodnih topov (ne rabiš torej palerince vzet) tam in ne rabite niti mask, saj vas ne bodo za brez veze zaplinjevali.

 

A kaj je razlika med korono in danes, ko je nova korona inflacija. JJ bi marsikaj lahko naredil bistveno drugačevsaj pri temeljnih človeških pravicah in spoštovanju ustavnih zakonitosti. Večina ukrepov je bila nesmiselnih, brez znanstvene in strokovne podlage, kar so povedali tudi tisti, ki so koordinirali in predlagali rešitve. Šlo je le za teror in omejevanje svobode, ker pač takšen je dosmrtni vodja SDS. Ni rabil policijske ure, niti ne omejevanja na občine, niti ne zapiranja neživilskih trgovin, grozit ljudem z odpuščanji, zahtevat, da se žokajo z eksperimentalnimi cepivi in podobno.

 

Kaj pa danes glede inflacije - dokler bomo članica EU in imeli Evro, se inflacije ne bo dalo brzdati, če bo bila na nivoju EU. Lahko pa gremo ven, zamenjamo valuto, se nehamo igrat s sankcijami komurkoli in iskat trgovinske partnerje brez naših predsodkov. Pol pa mogoče rata, da ne potonemo skupaj z EU (v ozadju mi že špila glasba iz filma Titanic).

 

 

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

 

Take objave me pa spravijo na obrate! 

 

Daj mi podrobno razloži, kaj bi požrl? Kvečjemu boš žrl lastni drek, če te pamet ne sreča!

 

Dve leti nelogične represije nad lastnim narodom? In za to je kriv kdo? Janša? Ta tip pa mora bit dedec in 3/4! Ker je zganjal represijo tudi nad Italijani! Pa nad Nemci tudi! In nad Španci tudi! In nad skoraj celim svetom! Edino v Braziliji je Lula določil, da ne bo represij. In so na pokopališčih grobove kopali z buldožerji, ker drugače je šlo prepočasi... Cela Evropa je bila zaprta, ti pa ne boš "sedaj požrl in obkrožil Logarja kot manjše zlo"? Bodi vesel, da je bil Logar in kompanija, ki so takrat na hitro vsaj za zdravstvene delavce zrihtali zaščitno opremo, da smo imeli s čim delat. Pojma nimaš, kakšen naval smo imeli v bolnišnicah! Ni veliko manjkalo, da bi bili prisiljeni izbirati, komu bomo pomagali in komu ne. V Italiji se je pa točno to dogajalo! Vedno bolj dobivam občutek, da bi morali zamenjati Slovence, ne politike. Ker Slovenci očitno niso srečni, če niso nesrečni. In morajo biti v dreku do vratu, da so veseli in plešejo...

 

Si bil na cca 20 različnih protestih samo v lanskem letu? Ravno zaradi takih smo imeli še več dela. Pa pustimo to ob strani. Takrat si lahko bil na protestih. Dokler so bili ti protesti mirni, so protestniki lahko mirno izražali svoje stališče. Kje je zdaj tu nelogična represija? Pa zdaj? Zdaj pa ženske "padajo po stopnicah", če se kaj preveč oglasijo... Vedno bolj dobivam občutek, da bi morali zamenjati Slovence, ne politike. Ker Slovenci očitno niso srečni, če niso nesrečni. In morajo biti v dreku do vratu, da so veseli in plešejo...

 

In ko že omenjaš nelogično represijo: ko je virus izbruhnil in je Janševa vlada sprejela ukrepe, podobne kot cela Evropa, smo imeli podobno povprečje okužb kot danes, po dveh letih cepljenja in prebolevnosti, ko so ljudje že razvili določeno stopnjo imunosti na ta virus. In samo Mati narava nas varuje, da ni hujšega, ker je virus mutiral in ni tako smrtonosen, kot je bil prvotno. Pa tudi težjih oblik bolezni ni toliko zaradi mutacije virusa. Se pravi, ko je bilo v celem svetu največje sranje, nas je Janševa vlada spravila skozi na precej ugoden način, ampak Slovenci bi raje, da bi nas zdesetkalo tako kot na primer zahodne sosede, kjer so mrtve kar z vojaškimi tovornjaki odvažali. Vedno bolj dobivam občutek, da bi morali zamenjati Slovence, ne politike. Ker Slovenci očitno niso srečni, če niso nesrečni. In morajo biti v dreku do vratu, da so veseli in plešejo...

 

Mislim, da bo bolje, če grem gor na Urgenco. Tam dobim občutek, da sem nekaj koristnega naredil. Take objave brat je pa res velika potrata časa. Sploh, ker vem, da bom zdaj takoj dobil žig, da sem Janšev vernik in da imam spomin kot zlata ribica in ne vem kaj še vse. Samo zato, ker nimam rdečih možganov... In potem mi bodo vsi tisti, ki... ... ... ... ...

 

Mah, brez veze!

 

Joj, ko bi ti vedel, kaj vse je mene v teh dveh letih spravilo na obrate, človek. Če te že js s svojimi parimi stavki spravim tolk daleč, potem je pa res kriza. :D

Se mi pa zdi, da je določen procent slovencev živel pod kamnom oz. imajo spomin kot zlate ribice.

 

Toliko enega žolča se je že prelilo tuki gor, da bi lahko ponovno pisal 2 dni, ampak razni Alexi ne bodo veseli, ker se gre tema o volitvah. ;)

Menjat slovence? Jaz sem za. Nam je res u izi vladat - skregani do amena v vsem, politika se nam pa smeji. 

 

PS: JJ-ju pa postavit kip, ko nas je tako lepo spravil čez te dve težki leti.

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 11. 2022 ob 19:33 je Boss napisal:

Je pa tako, da ogromno ljudi ne razume funkcije predsednika, sploh od kar jo je Pahor popolnoma razvrednotil,

 

Prav v tem je tisti pozitiven moment ki nam ga je zrihtal Pahor, namreč da gremo lahkih src na volišča.. Dileme koga volit sploh ni, voliš lahko kogarkoli - slabši ne more biti kot je Borat.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, Pahor, ki je drugače vsaj zame bil najboljši predsednik(razni levaški palčki in udbovci ne štejejo) gre najbolj v nos prav levaki.. Ostali ga vsi pohvalijo, tudi "nevtralni". In izgleda, da bo zopet izvoljena leva "botra". 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, ti je všeč, če je bil brez hrbtenice, da se je lahko tako globoko upognil in bil servilen, do vsakega, ki ga je napizdil in izsiljeval. Brez barve, brez okusa, brez stališč. Kontrirat je upal le tistemu, ki je bil do njega spoštljiv in ga ni takoj v začetku nazjal in poslal marš v kočo. Njega je samo zanimal položaj pa da ga pustijo na miru v instagram seansah. Totalna beda in zgolj fasada brez vsebine.

  • Všeč 3
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer tole zdaj ni ravno to, kar je naslov teme, ampak vseeno. In sicer so to zaupni zdravstveni podatki, ki naj se ne bi javno objavljali, ampak upam, da ne bo s tega foruma prišlo do policije in ostalih organov in da ne bo zaradi tega nastala cela afera. Mislim, da si Mazda forum ne zasluži, da je na vseh naslovnicah kot začetnik afere...

 

Torej, tako Golob kot Pahor sta z Goriškega. Pahor je iz Šempetra pri Gorici, Golob je pa iz Kromberka. Zato sem imel priložnost videti oba zdravstvena kartona. Zanimivo, a oba imata enako spolno bolezen: boli ju kurac za vas vse in za vaša mnenja...

  • Haha 7
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo smo imel v Kamniku 1.dan predčasnih volitev v 2.krogu še več oddanih glasov kot v 1.krogu 1.dan, bomo videli še 2 dneva zdaj.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Realno gledano bi rabli na čelu države nekoga z jajci, Barbiki so jih uspešno odrezali in ga držali v šahu. Če smo že pri manjšem zlu, potem naj vsaj jajca zmagajo... v nasprotnem primeru bo imela SVOBODA še to v žepu in NWO se lahko začne že jutri. :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mešat hrušk in jabolk. Pri nas nima predsednik države skoraj nobenega vpliva. Ok. Lahko postavi na čelo vrhovnih sodnikov levake in bivše udbovec. In prereže kak trak, posadi kako drevo, postavi kak temeljni kamen in pograbi kakšno zelenico kakemu kmetu. To je pa tudi vse. Aja, ko gre na kak obisk v tujino se mu morajo videti ob nasmeških lepi beli zobje. V bistvu mora prestavljati neko persono. 

Si morate misliti, ko bo ta utajevalka davkov prišla kam na obisk. 😄😄

Smešnice... 

 

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabil si bistveno odgovornost predsednika - vrhovni poveljnik slovenske vojske. In to mi v tem času najbolj mori. Rabimo nekoga, ki bo več mislil na svoj narod, kot pa na riti drugih, pa seveda, da ne misli po trenutnih čustvih, pač pa z mero zdrave logike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 11. 2022 ob 12:32 je TiEn napisal:

Ta k je pred kamero zgleda fajn poba, za tega bom volil.

 

A veš, da je danes na soočenju tud mene čist prepričal in bom šel brez slabe vesti v nedeljo dat glas Pirc Musarjevi.

  • Haha 5
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

 

A veš, da je danes na soočenju tud mene čist prepričal in bom šel brez slabe vesti v nedeljo dat glas Pirc Musarjevi.

Kako je antupatično eriko zabijal. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A hočete rečt, da se to sranje splača za nazaj pogledat?

 

Sicer pa, dragi moji teoretiki zarot... Pri Pirčevi ne boste imeli vstopa v predsedniško palačo.🤣

 

WWW.FACEBOOK.COM

Melde dich bei Facebook an, um dich mit deinen Freunden, deiner Familie und Personen, die du kennst, zu verbinden und Inhalte zu teilen.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.