Skoči na vsebino

Snežne verige


borelij

Priporočeno sporočilo

iščem verige za cx5 --> 225/65/R17 in je cela drama

 

Na verigah od Verige, model PC-9-140 na listku ni te  dimenzije, ... verigin spletni konfigurator mi vrže, da ustreza PC9-140. Verigina teh. pomoč pravi, da naj vprašam proizvajalca ...

 

V avto trgovini mi pravijo, da pašejo dimenzija 130 ampak jih nimajo.

 

Ima kdo izkušnje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je borelij napisal:

iščem verige za cx5 --> 225/65/R17 in je cela drama

 

Na verigah od Verige, model PC-9-140 na listku ni te  dimenzije, ... verigin spletni konfigurator mi vrže, da ustreza PC9-140. Verigina teh. pomoč pravi, da naj vprašam proizvajalca ...

 

V avto trgovini mi pravijo, da pašejo dimenzija 130 ampak jih nimajo.

 

Ima kdo izkušnje?

....🤔...hmmm-v čem je "drama",saj tega je pa ja "kot listja in trave"....pa ne se držati samo te dimenzije felten k jih imaš-paše tudi 225/55 R19,k kolo je enako veliko,le pr eni je več gume in manjši fi feltne,pr drugi pa obratno.

Evo tako na hitro

WWW.SCHNEEKETTENEXPERTE.DE

Schneeketten 225/55 R19 finden Sie bei Schneekettenexperte ✓ Gratis Versand ab 50,00 € ✓ Zahlung auf Rechnung | Ein Etrias Onlineshop

Evo najcenejše 98,95€+ https://www.schneekettenexperte.de/informationen/wie-hoch-sind-die-versandkosten  14,95€ ptt

 

Sam sem se sicer zmeraj držal firme Pewag-že zelo stara Avstrijska firma-imajo res dobre "ketne"...a le "za silo" bodo po moje dobre tudi najcenejše...pač odvisno od denarnice🤔😉

 

Pa še en nasvet-sedaj ni pravi čas za nakup verig...za nakup zimskih pnevmatik pa še manj...razen če jih nujno rabiš...sedaj je čas za nakup letnih pnevmatik...3x lahko ugibaš za kaj?!

 

L.P.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.